Relais Givrés
De Relais Givrés
Opzet van de Relais Givrés
Rankings en categorieën
Parcours
Aflossingszone
Bevoorrading
Rugnummers en geschenkenzak
Ploegfoto
Medische hulp
Reglement
De Relais Frappés
De Mini-Relais Givrés
Opzet van de Mini RG
Parcours
Aflossingszone
Bevoorrading
Rugnummers en geschenkenzak
Ploegfoto
Medische hulp
Reglement
De Kids Givrés
Algemene informatie
Programma
Wegbeschrijving
Parking
Kleedkamers
Toilet
Plattegrond
Inschrijvingen
Hoe zich inschrijven ?
Inschrijvingen
Betalen
De inschrijving wijzigen
Annulering
Contact
Neem contact
Algemene informaties
Verloren voorwerpen
Ons helpen
Uw mening
De "Lendemains De La Veille"
Onze vrienden, onze partners
Media
Photos 2023
Photos 2020
Photos 2019
Photos 2018
Foto's
Filmpjes
Presse
Sorry, but Javascript is not enabled in your browser!
Les Relais Givrés
Home
Zich inschrijven
Inschrijvingslijst
Uitslagen
Photos
Newsletter
Ons helpen
Rangschikking LIVE
Home
Categorie rangschikking
Rangschikking per categorie
Filter:
Editie:
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Jogging club
Triatlon club
Bedrijf
School
Mini-Relais Givrés
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
Centrum Polskie - New Balance Polska
2h29m41s
17.42 km/h
2
Le lion rouge
2h35m56s
16.72 km/h
3
CEPAL CATHERINE
2h36m46s
16.63 km/h
4
RCB 1
2h42m28s
16.05 km/h
5
POPUELLES DREAM TEAM 1
2h46m07s
15.69 km/h
6
RONVAU DE L'OR
2h49m48s
15.35 km/h
7
CEPAL ZAÏNA
2h53m21s
15.04 km/h
8
CEPAL MYRIAM
2h54m50s
14.91 km/h
9
POPUELLES DREAM TEAM 2
3h02m59s
14.25 km/h
10
RCB 2
3h03m30s
14.21 km/h
11
CEPAL ESTELLE
3h06m27s
13.98 km/h
12
Les poneys enragés
3h06m45s
13.96 km/h
13
Leeuwerik Elite
3h07m15s
13.92 km/h
14
Hooiberglopers
3h07m32s
13.90 km/h
15
Les inconnus
3h09m10s
13.78 km/h
16
Sportivamente Bruxelles 1
3h09m25s
13.76 km/h
17
KAPUCIENENLOPERS
3h10m38s
13.68 km/h
18
KURISTO BEATRICE
3h12m09s
13.57 km/h
19
CEPAL AMELIE
3h12m25s
13.55 km/h
20
OEH 1
3h12m40s
13.53 km/h
21
ENJAMBEE ORANGE
3h13m19s
13.49 km/h
22
Les Excels
3h14m25s
13.41 km/h
23
KURISTO ELLEN
3h14m43s
13.39 km/h
24
Stoffio ; Jamais D'oeufs sang Troie
3h16m15s
13.28 km/h
25
RCB 3
3h16m29s
13.27 km/h
26
JC HERINNES
3h17m39s
13.19 km/h
27
CEPAL DAPHNE
3h18m08s
13.16 km/h
28
LEEUWERIK VITAMIN TEAM
3h18m51s
13.11 km/h
29
MYSTERE ***
3h19m05s
13.10 km/h
30
Sportivamente Bruxelles 2
3h19m13s
13.09 km/h
31
YAKA une fois
3h19m14s
13.09 km/h
32
KURISTO CORINNE
3h19m24s
13.07 km/h
33
USBW Dream Team
3h19m40s
13.06 km/h
34
USBW Team for fun
3h19m41s
13.06 km/h
35
CEPAL NATHALIE
3h19m52s
13.04 km/h
36
Ginette
3h21m31s
12.94 km/h
37
athrunners.team
3h22m56s
12.85 km/h
38
YAKA toujours
3h25m50s
12.67 km/h
39
RHO 1
3h26m00s
12.66 km/h
40
Proud2b 3
3h26m26s
12.63 km/h
41
1000 Pattes
3h26m28s
12.63 km/h
42
KURISTO BRIGITTE
3h27m02s
12.59 km/h
43
nacgansh.
3h27m36s
12.56 km/h
44
Ralus 1
3h27m38s
12.56 km/h
45
Ralus 2
3h28m37s
12.50 km/h
46
RCB - RCBT 5
3h28m45s
12.49 km/h
47
Furets gelés
3h31m13s
12.34 km/h
48
UNB 1
3h31m24s
12.33 km/h
49
Machteld and the Johnnies
3h31m32s
12.32 km/h
50
JOGGANS Les corsaires
3h32m07s
12.29 km/h
51
RONVAU L'PLANE
3h32m10s
12.29 km/h
52
RCB 9
3h32m17s
12.28 km/h
53
RCB 6
3h32m20s
12.28 km/h
54
RONVAU TEZ POUR MOI
3h32m55s
12.24 km/h
55
OEH 6
3h32m58s
12.24 km/h
56
RCB 4
3h33m36s
12.21 km/h
57
RCNamur-1
3h34m02s
12.18 km/h
58
ENJAMBEE VERT
3h34m28s
12.16 km/h
59
BNP PARIBAS FORTIS PSYLOS
3h34m40s
12.14 km/h
60
JUVACOOL
3h34m43s
12.14 km/h
61
OEH 2
3h34m54s
12.13 km/h
62
RONVAU-L'AU-VENT
3h35m00s
12.13 km/h
63
USBW
3h35m04s
12.12 km/h
64
OEH 5
3h35m26s
12.10 km/h
65
POPUELLES DREAM TEAM 3
3h35m41s
12.09 km/h
66
POPUELLES DREAM TEAM 4
3h36m28s
12.04 km/h
67
JOGGANS 3 SUPER
3h38m30s
11.93 km/h
68
RONVAU L'DETOUR
3h38m31s
11.93 km/h
69
SPORTIVAMENTE BRUXELLES 3
3h38m41s
11.92 km/h
70
Atletiekclub Beerse 1
3h38m50s
11.91 km/h
71
Atletiekclub Beerse 2
3h38m56s
11.91 km/h
72
LEEUWERIK ALL STARS
3h39m07s
11.90 km/h
73
Les Franco-givrés
3h39m10s
11.90 km/h
74
SPORTIVAMENTE BRUXELLES 4
3h39m31s
11.88 km/h
75
OEH 3
3h39m33s
11.87 km/h
76
Capien
3h40m06s
11.84 km/h
77
De Bvl'ers
3h40m31s
11.82 km/h
78
Les givrés enflammés
3h42m10s
11.73 km/h
79
RHO 3
3h42m32s
11.72 km/h
80
OEH 4
3h42m49s
11.70 km/h
81
P&G Metaalwerken
3h43m16s
11.68 km/h
82
Demain. repos !
3h43m21s
11.67 km/h
83
Les dodus
3h43m41s
11.65 km/h
84
SOLTIS
3h44m05s
11.63 km/h
85
BERLINUS SUD
3h44m44s
11.60 km/h
86
VC Tours
3h45m31s
11.56 km/h
87
JUVAVITE
3h45m46s
11.55 km/h
88
ENJAMBEE ROUGE
3h46m07s
11.53 km/h
89
NOMAC 8
3h46m53s
11.49 km/h
90
FAMAPADOM
3h46m59s
11.49 km/h
91
Club Belgica OEB
3h47m24s
11.46 km/h
92
Breizh team
3h47m27s
11.46 km/h
93
RONVAU MARENGO
3h47m48s
11.44 km/h
94
PLAISIR DE COURIR
3h49m04s
11.38 km/h
95
RCNamur-2
3h49m34s
11.36 km/h
96
Run Baby Run
3h49m40s
11.35 km/h
97
NOMAC 4
3h49m41s
11.35 km/h
98
LA CLE DU MYSTERE
3h49m45s
11.35 km/h
99
NOMAC 3
3h51m11s
11.28 km/h
100
BUDO
3h51m14s
11.27 km/h
101
COURSES DE REVE
3h51m32s
11.26 km/h
102
LEEUWERIK JOEPETAASKES TEAM
3h51m56s
11.24 km/h
103
RONVAU GELPICK
3h53m13s
11.18 km/h
104
Les Improbables
3h54m26s
11.12 km/h
105
NOMAC 6
3h54m37s
11.11 km/h
106
ING - VIVIUM
3h55m17s
11.08 km/h
107
NOMAC 1
3h55m58s
11.05 km/h
108
ICR Dream Team
3h57m24s
10.98 km/h
109
BERLINUS NORD
3h57m43s
10.97 km/h
110
KURISTO BERNADETTE
3h58m48s
10.92 km/h
111
RONVAU-L-CANIQUE
3h58m50s
10.92 km/h
112
RIWA 1
3h58m54s
10.91 km/h
113
NOMAC 5
3h58m56s
10.91 km/h
114
JUVABIEN
3h59m17s
10.90 km/h
115
Les Pieds Tendres
3h59m48s
10.87 km/h
116
RCAS RUNNING
4h01m07s
10.81 km/h
117
Jogging Club Croix-Scaille - JCCS
4h02m22s
10.76 km/h
118
RCB 7
4h03m06s
10.72 km/h
119
UNB 3
4h03m31s
10.71 km/h
120
NOMAC 2
4h04m21s
10.67 km/h
121
UNB 2
4h04m54s
10.65 km/h
122
Champagnat 2
4h05m02s
10.64 km/h
123
RONVAU DEVILLE
4h05m28s
10.62 km/h
124
RHO 2
4h07m31s
10.53 km/h
125
NOMAC 7
4h07m55s
10.52 km/h
126
Les gazelles de JJ Michel
4h11m34s
10.36 km/h
127
Los congelados
4h12m25s
10.33 km/h
128
Champagnat 1
4h12m40s
10.32 km/h
129
VIVA
4h12m43s
10.32 km/h
130
Les Paltemans
4h12m58s
10.31 km/h
131
Les givrés de Saint Léon
4h14m15s
10.25 km/h
132
Cacahuète
4h15m22s
10.21 km/h
133
RONVAU DOU
4h16m24s
10.17 km/h
134
LEEUWERIK FOR FUN TEAM
4h17m18s
10.13 km/h
135
ENJAMBEE BLEU
4h19m47s
10.04 km/h
136
RCB 8
4h27m01s
9.76 km/h
137
La 55
4h29m06s
9.69 km/h
138
Kiwi girls
4h32m08s
9.58 km/h
139
RCNAMUR3
4h33m16s
9.54 km/h
140
LEEUWERIK FERY'S FANCLUB TEAM
4h37m57s
9.38 km/h
141
JOGGANS 2 Les TACOTS
4h43m44s
9.19 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
RCBT - 1
2h47m09s
15.60 km/h
2
OTAN-NATO/TRG 7 - 1
2h52m21s
15.13 km/h
3
RCBT - 2
2h55m35s
14.85 km/h
4
RCBT - 3
2h57m24s
14.70 km/h
5
OTAN-NATO/TRG 7 - 2
2h57m50s
14.66 km/h
6
NSTT
3h04m11s
14.15 km/h
7
Trie Team Eupen 1
3h04m12s
14.15 km/h
8
MTT
3h05m30s
14.05 km/h
9
RCBT - 4
3h09m20s
13.77 km/h
10
ATCC 1
3h12m05s
13.57 km/h
11
RCBT - 5
3h13m22s
13.48 km/h
12
OTAN-NATO/TRG 7 - 4
3h15m07s
13.36 km/h
13
OTAN-NATO/TRG 7 - 3
3h16m25s
13.27 km/h
14
RCBT - 6
3h19m07s
13.09 km/h
15
TTG
3h20m04s
13.03 km/h
16
OTAN-NATO/TRG 7 - 5
3h21m40s
12.93 km/h
17
OTAN-NATO/TRG 7 - 6
3h22m02s
12.90 km/h
18
OTAN-NATO/TRG 7 - 7
3h27m29s
12.56 km/h
19
TITAN
3h27m35s
12.56 km/h
20
RCBT - 8
3h27m54s
12.54 km/h
21
GANT 1
3h28m49s
12.48 km/h
22
H3O een
3h29m43s
12.43 km/h
23
RCBT - 7
3h33m38s
12.20 km/h
24
Trie Team Eupen 2
3h37m03s
12.01 km/h
25
OTAN-NATO/TRG 7 - 8
3h41m56s
11.75 km/h
26
H3O twee
3h42m56s
11.69 km/h
27
OTAN-NATO/TRG 7 - 9
3h49m36s
11.35 km/h
28
PROUD2B FUNRUN
3h59m22s
10.89 km/h
29
RCBT - 9
4h09m42s
10.44 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
Gala Priminvest 1
2h30m37s
17.31 km/h
2
jogging+ / mut206 / newbalance
2h35m08s
16.80 km/h
3
Training 7
2h42m36s
16.03 km/h
4
PHIZONE I
2h46m12s
15.69 km/h
5
Packard Bell iPower Team
2h47m32s
15.56 km/h
6
CACE FRANCESCA
2h50m52s
15.26 km/h
7
CE CDO
2h54m40s
14.93 km/h
8
CACE PAULINA
2h57m58s
14.65 km/h
9
NATO RUNNERS TEAM 1
3h06m29s
13.98 km/h
10
CACE MAARIT
3h06m47s
13.96 km/h
11
Tractebel 1
3h10m09s
13.71 km/h
12
VivaquaVit
3h10m45s
13.67 km/h
13
PHIZONE II
3h11m42s
13.60 km/h
14
AXA TEAM SPEED
3h14m24s
13.41 km/h
15
CACE NATHALIE
3h16m14s
13.29 km/h
16
Gazinator
3h16m40s
13.26 km/h
17
SWIFT 6
3h16m43s
13.25 km/h
18
ELIA ENGINEERING
3h17m42s
13.19 km/h
19
Artelis 1
3h18m58s
13.10 km/h
20
Solvay Brussels
3h20m55s
12.98 km/h
21
Pompiers Bruxelles - RISC
3h22m20s
12.88 km/h
22
SWIFT 8
3h29m37s
12.44 km/h
23
Les fléches du Nord 1(Infrabel),
3h30m34s
12.38 km/h
24
SWIFT 1
3h30m48s
12.37 km/h
25
VIVIUM Actuaries
3h31m47s
12.31 km/h
26
NATO RUNNERS TEAM 2
3h32m05s
12.29 km/h
27
IBM 1
3h32m15s
12.28 km/h
28
SWIFT 2
3h34m00s
12.18 km/h
29
Fluxys 1
3h34m36s
12.15 km/h
30
SWIFT 4
3h36m59s
12.01 km/h
31
pompier 10.gpr2
3h37m24s
11.99 km/h
32
Hilton Worlwide
3h37m26s
11.99 km/h
33
SWIFT 10
3h39m21s
11.89 km/h
34
ABPM 1
3h41m28s
11.77 km/h
35
Brico 1
3h41m30s
11.77 km/h
36
Inergy super Cool Runners
3h42m34s
11.71 km/h
37
MACOPHARMA 3
3h44m01s
11.64 km/h
38
AXA MELIE and Co
3h44m08s
11.63 km/h
39
Johnson Controls - Team 1
3h44m14s
11.63 km/h
40
CACE VERA
3h44m21s
11.62 km/h
41
BURO 2 & ARCHI+I
3h45m08s
11.58 km/h
42
SWIFT 11
3h45m11s
11.58 km/h
43
MC Reflexe Sante
3h46m18s
11.52 km/h
44
Physical center 2
3h46m56s
11.49 km/h
45
SWIFT 3
3h49m00s
11.38 km/h
46
Spirit of Vivaqua
3h49m21s
11.37 km/h
47
VIVAQUA PC REPAIR TEAM
3h49m25s
11.36 km/h
48
aviaboys
3h49m40s
11.35 km/h
49
Besix 2
3h51m26s
11.26 km/h
50
SWIFT 5
3h51m30s
11.26 km/h
51
SWIFT 12
3h52m25s
11.22 km/h
52
Sylden 5326
3h52m56s
11.19 km/h
53
Besix 3
3h53m08s
11.18 km/h
54
AXA TEAM COOL 1
3h53m35s
11.16 km/h
55
IBM 2
3h53m54s
11.15 km/h
56
KIABI ROOTS
3h55m26s
11.07 km/h
57
Vivaqua extreme team
3h57m19s
10.99 km/h
58
PUILAETCO DEWAAY PRIVATE BANKERS
3h57m36s
10.97 km/h
59
Ciblex
3h59m40s
10.88 km/h
60
Vivaqua Turtels
4h00m24s
10.84 km/h
61
SWIFT 13
4h00m58s
10.82 km/h
62
MACOPHARMA 1
4h01m14s
10.81 km/h
63
SWIFT 7
4h01m45s
10.78 km/h
64
Physical center 1
4h04m24s
10.67 km/h
65
AG Insurance Running Team Diesel
4h04m38s
10.66 km/h
66
Besix 1
4h07m05s
10.55 km/h
67
Physical center 3
4h10m54s
10.39 km/h
68
IBM 3
4h12m04s
10.34 km/h
69
Physical center 4
4h12m28s
10.33 km/h
70
MC Saint-Michel
4h14m56s
10.23 km/h
71
Les 5 Eléments de Vivaqua
4h15m32s
10.20 km/h
72
Artelis 2
4h15m34s
10.20 km/h
73
MACOPHARMA 2
4h16m07s
10.18 km/h
74
SWIFT 9
4h18m40s
10.08 km/h
75
Tractebel 2
4h18m43s
10.08 km/h
76
Physical center 5
4h19m02s
10.06 km/h
77
Les fléches du Nord 2 (Infrabel),
4h20m28s
10.01 km/h
78
MACOPHARMA 4
4h26m21s
9.79 km/h
79
Artelis 3
4h28m32s
9.71 km/h
80
IBM.com
4h55m30s
8.82 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
CC Sp Département CIS
3h03m54s
14.18 km/h
2
VTI-AALST
3h07m37s
13.90 km/h
3
Athénée ADOLPHE MAX 1
3h15m12s
13.36 km/h
4
HEFF 1
3h16m21s
13.28 km/h
5
NDC 2
3h27m57s
12.54 km/h
6
ABL Running Team
3h29m40s
12.43 km/h
7
HEFF 2
3h35m45s
12.08 km/h
8
NDC 1
3h40m01s
11.85 km/h
9
HEFF 5
3h49m42s
11.35 km/h
10
Saint Adrien - Val Duchesse
3h51m25s
11.27 km/h
11
HELB - kiné
3h54m06s
11.14 km/h
12
UCL - les Biolles Molles de l'ISV
3h56m47s
11.01 km/h
13
HEFF 3
4h05m30s
10.62 km/h
14
HEFF 4
4h06m33s
10.57 km/h
15
ATHENEE ADOLPHE MAX 2
4h09m12s
10.46 km/h
Rangschikking per categorie
Naam van de ploeg
Totale tijd
Gemiddelde snelheid
1
OEH - Speedy Boys
1h35m11s
13.84 km/h
2
Nstt -jeune
1h36m19s
13.67 km/h
3
Mini - RCB - 1
1h36m24s
13.66 km/h
4
OEH - Fast Girls
1h38m20s
13.39 km/h
5
RESC 1
1h39m04s
13.29 km/h
6
L.D.L.V JUNIORS
1h39m57s
13.18 km/h
7
TTB Triathlon Team Braine 1
1h44m17s
12.63 km/h
8
Institut Christ-Roi de Laeken
1h46m11s
12.40 km/h
9
TTB Triathlon Team Braine 3
1h46m21s
12.38 km/h
10
OEH - Pupillen 2
1h46m31s
12.36 km/h
11
Mini - RCBT - 1
1h49m25s
12.04 km/h
12
RESC 2
1h50m30s
11.92 km/h
13
Atletiekclub Beerse - Jeugdteam 1
1h50m58s
11.87 km/h
14
Atletiekclub Beerse - Jeugdteam 2
1h51m01s
11.86 km/h
15
OEH - Pupillen 1
1h52m39s
11.69 km/h
16
R.C.A.S. 2
1h53m27s
11.61 km/h
17
HEEMBEEK 1
1h53m40s
11.59 km/h
18
R.C.A.S. 4
1h54m31s
11.50 km/h
19
Leeuwerik jeugd
1h54m49s
11.47 km/h
20
Gala Priminvest Junior
1h54m53s
11.46 km/h
21
TTB Triathlon Team Braine 4
1h55m06s
11.44 km/h
22
Mini-TTG
1h55m24s
11.41 km/h
23
Les Nouveaux Escargots
1h56m09s
11.34 km/h
24
ECOLE IPHS 1
2h04m01s
10.62 km/h
25
Mini - RCBT - 2
2h05m03s
10.53 km/h
26
HEEMBEEK 2
2h06m16s
10.43 km/h
27
R.C.A.S. 1
2h09m03s
10.21 km/h
28
Champagnat Kids
2h09m05s
10.20 km/h
29
TTB Triathlon Team Braine 2
2h09m20s
10.18 km/h
30
FC Black Star - Minimes
2h11m29s
10.02 km/h
31
ECOLE IPHS 3
2h12m24s
9.95 km/h
32
Mini - RCBT - 3
2h14m01s
9.83 km/h
33
R.C.A.S. 3
2h15m36s
9.71 km/h
34
Dream team
2h21m11s
9.33 km/h
35
ECOLE IPHS 2
2h37m14s
8.38 km/h