Relais Givrés
De Relais Givrés
Opzet van de Relais Givrés
Rankings en categorieën
Parcours
Aflossingszone
Bevoorrading
Rugnummers en geschenkenzak
Ploegfoto
Medische hulp
Reglement
De Relais Frappés
De Mini-Relais Givrés
Opzet van de Mini RG
Parcours
Aflossingszone
Bevoorrading
Rugnummers en geschenkenzak
Ploegfoto
Medische hulp
Reglement
De Kids Givrés
Algemene informatie
Programma
Wegbeschrijving
Parking
Kleedkamers
Toilet
Plattegrond
Inschrijvingen
Hoe zich inschrijven ?
Inschrijvingen
Betalen
De inschrijving wijzigen
Annulering
Contact
Neem contact
Algemene informaties
Verloren voorwerpen
Ons helpen
Uw mening
De "Lendemains De La Veille"
Onze vrienden, onze partners
Media
Photos 2023
Photos 2020
Photos 2019
Photos 2018
Foto's
Filmpjes
Presse
Sorry, but Javascript is not enabled in your browser!
Les Relais Givrés
Home
Zich inschrijven
Inschrijvingslijst
Uitslagen
Photos
Newsletter
Ons helpen
Rangschikking LIVE
Home
Detail rangschikking
Algemene rangschikking
Filter:
Editie:
2024
2023
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Relais Givrés
Mini-Relais Givrés
1 - JOGGING PLUS 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Catherine Martens
29m45s
14.52 km/h
96
Vrouw
7
Loper B
Philippe Devel
26m00s
16.62 km/h
10
Man
10
Loper C
François Dupont
25m52s
16.70 km/h
9
Man
9
Loper D
Raphael Durviaux
25m21s
17.04 km/h
2
Man
2
Loper E
Etienne Van Gasse
25m37s
16.86 km/h
4
Man
4
Laatste tour
JOGGING PLUS 1
15m23s
14.04 km/h
5
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGING PLUS 1
2h27m58s
16.06 km/h
1
Bedrijf
1
2 - JOGGING PLUS 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Valerie Leroy
30m21s
14.23 km/h
124
Vrouw
11
Loper B
Geoffrey Marrion
25m34s
16.90 km/h
3
Man
3
Loper C
Arnaud Renard
26m31s
16.29 km/h
15
Man
15
Loper D
Jerome Kahia
26m07s
16.54 km/h
11
Man
11
Loper E
Maxime Boiscot
25m47s
16.76 km/h
8
Man
8
Laatste tour
JOGGING PLUS 2
15m18s
14.12 km/h
4
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGING PLUS 2
2h29m38s
15.88 km/h
2
Bedrijf
2
3 - UTS 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Mathilde hanuise
29m31s
14.64 km/h
88
Vrouw
6
Loper B
jerome philippe
28m37s
15.10 km/h
54
Man
53
Loper C
sergio strollo
25m39s
16.84 km/h
5
Man
5
Loper D
francois fouss
27m34s
15.67 km/h
31
Man
31
Loper E
jean charles byl
25m20s
17.05 km/h
1
Man
1
Laatste tour
UTS 1
14m51s
14.55 km/h
2
Rangschikking per categorie
Totaal
UTS 1
2h31m32s
15.68 km/h
3
Bedrijf
3
4 - Training 7 - Blue
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vandroogenbroeck Virginie
28m53s
14.96 km/h
63
Vrouw
4
Loper B
Vanderstraeten Patrick
27m46s
15.56 km/h
37
Man
37
Loper C
Demeulemeester Guillaume
27m29s
15.72 km/h
29
Man
29
Loper D
Deveirman Didier
26m30s
16.30 km/h
12
Man
12
Loper E
Van Wetter Renaud
26m30s
16.30 km/h
13
Man
13
Laatste tour
Training 7 - Blue
14m39s
14.74 km/h
1
Rangschikking per categorie
Totaal
Training 7 - Blue
2h31m47s
15.65 km/h
4
Bedrijf
4
5 - TraKKs 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Bérengère Malevé
29m17s
14.75 km/h
80
Vrouw
5
Loper B
Cédric Danniau
26m34s
16.26 km/h
16
Man
16
Loper C
Jérémy Morren
27m56s
15.47 km/h
43
Man
42
Loper D
Olivier Piraux
28m15s
15.29 km/h
46
Man
45
Loper E
François Humblet
25m42s
16.81 km/h
6
Man
6
Laatste tour
TraKKs 3
15m27s
13.98 km/h
7
Rangschikking per categorie
Totaal
TraKKs 3
2h33m11s
15.51 km/h
5
Bedrijf
5
6 - TraKKs 1 (Gent)
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Katrijn Ools
30m16s
14.27 km/h
118
Vrouw
9
Loper B
Ruben Vispoel
28m42s
15.05 km/h
57
Man
56
Loper C
Karim Asrih
25m44s
16.79 km/h
7
Man
7
Loper D
Aron-Levi Herregodts
27m05s
15.95 km/h
23
Man
23
Loper E
Ronny De Cocker
26m46s
16.14 km/h
18
Man
18
Laatste tour
TraKKs 1 (Gent)
15m45s
13.71 km/h
10
Rangschikking per categorie
Totaal
TraKKs 1 (Gent)
2h34m18s
15.40 km/h
6
Bedrijf
6
7 - RCB - AirCB One
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Hardy Sophie
27m47s
15.55 km/h
38
Vrouw
1
Loper B
Capelle Christian
28m34s
15.12 km/h
52
Man
51
Loper C
Naniwe Gilles
29m14s
14.78 km/h
78
Man
74
Loper D
Truzzi Damiano
31m30s
13.71 km/h
192
Man
176
Loper E
Debaste Frédéric
27m09s
15.91 km/h
24
Man
24
Laatste tour
RCB - AirCB One
14m51s
14.55 km/h
3
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB - AirCB One
2h39m05s
14.94 km/h
7
Sport club
1
8 - RCBT - Generali
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Scatlife Danitza
30m49s
14.02 km/h
151
Vrouw
13
Loper B
Evrard Marc
27m44s
15.58 km/h
35
Man
35
Loper C
Crefcoeur Lievin
28m27s
15.18 km/h
49
Man
48
Loper D
Henry Augustin
28m35s
15.11 km/h
53
Man
52
Loper E
Bossicard Pierre
27m52s
15.50 km/h
41
Man
40
Laatste tour
RCBT - Generali
15m46s
13.70 km/h
11
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT - Generali
2h39m13s
14.92 km/h
8
Sport club
2
9 - JOGGING PLUS 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Emily Devick
32m06s
13.46 km/h
226
Vrouw
19
Loper B
Olivier Legros
27m25s
15.76 km/h
28
Man
28
Loper C
Olivier Mleczko
27m34s
15.67 km/h
32
Man
32
Loper D
Christian Charnier
26m42s
16.18 km/h
17
Man
17
Loper E
Sebastien Dewitte
29m39s
14.57 km/h
91
Man
85
Laatste tour
JOGGING PLUS 3
16m00s
13.50 km/h
12
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGING PLUS 3
2h39m26s
14.90 km/h
9
Bedrijf
7
10 - Turbo 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Cappelle Stéphanie
31m12s
13.85 km/h
170
Vrouw
14
Loper B
Dipede Dominique
28m21s
15.24 km/h
48
Man
47
Loper C
Sonck Raph
29m02s
14.88 km/h
72
Man
68
Loper D
Denis Kevin
28m13s
15.31 km/h
45
Man
44
Loper E
Balestrie Benoit
27m22s
15.79 km/h
27
Man
27
Laatste tour
Turbo 1
15m39s
13.80 km/h
8
Rangschikking per categorie
Totaal
Turbo 1
2h39m49s
14.87 km/h
10
Sport club
3
11 - Training 7 - Yellow
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Willekens Marijke
31m48s
13.58 km/h
208
Vrouw
18
Loper B
Veloso Francisco
27m56s
15.47 km/h
42
Man
41
Loper C
Recour Laurent
29m05s
14.85 km/h
73
Man
69
Loper D
Putzeys Mathieu
28m38s
15.09 km/h
55
Man
54
Loper E
Descampe Arnaud
26m48s
16.12 km/h
20
Man
20
Laatste tour
Training 7 - Yellow
15m42s
13.76 km/h
9
Rangschikking per categorie
Totaal
Training 7 - Yellow
2h39m57s
14.85 km/h
11
Bedrijf
8
12 - Bin Otan 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
a
33m30s
12.90 km/h
339
Vrouw
36
Loper B
b
29m17s
14.75 km/h
81
Man
76
Loper C
c
28m57s
14.92 km/h
69
Man
65
Loper D
d
27m43s
15.59 km/h
34
Man
34
Loper E
e
26m57s
16.03 km/h
21
Man
21
Laatste tour
Bin Otan 1
16m28s
13.12 km/h
15
Rangschikking per categorie
Totaal
Bin Otan 1
2h42m52s
14.59 km/h
12
Sport club
4
13 - Une putain d'équipe
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Amélie Saussez
28m51s
14.97 km/h
62
Vrouw
3
Loper B
Paul Meurisse
29m41s
14.55 km/h
92
Man
86
Loper C
Victor Dewailly
30m00s
14.40 km/h
108
Man
101
Loper D
Rémi Simoens
31m07s
13.88 km/h
162
Man
149
Loper E
Nicolas Van Mullem
28m44s
15.03 km/h
59
Man
57
Laatste tour
Une putain d'équipe
15m24s
14.03 km/h
6
Rangschikking per categorie
Totaal
Une putain d'équipe
2h43m47s
14.51 km/h
13
Sport club
5
14 - AV Toekomst
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Greet Kerkhofs
34m33s
12.50 km/h
443
Vrouw
58
Loper B
Bert Wouters
27m14s
15.86 km/h
26
Man
26
Loper C
Nick Gijbels
28m57s
14.92 km/h
68
Man
64
Loper D
Ronny Fillée
27m52s
15.50 km/h
40
Man
39
Loper E
Tom Vanderbiesen
27m49s
15.53 km/h
39
Man
38
Laatste tour
AV Toekomst
18m36s
11.61 km/h
53
Rangschikking per categorie
Totaal
AV Toekomst
2h45m01s
14.40 km/h
14
Sport club
6
15 - CEPAL SOETKIN
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Angélique Belabbes
32m31s
13.29 km/h
265
Vrouw
26
Loper B
Laurent Blasson
28m58s
14.91 km/h
70
Man
66
Loper C
Seb Lengelé
28m57s
14.92 km/h
67
Man
63
Loper D
Marc Dausimont
29m02s
14.88 km/h
71
Man
67
Loper E
Wouter Hamelinck
29m51s
14.47 km/h
100
Man
93
Laatste tour
CEPAL SOETKIN
16m08s
13.39 km/h
13
Rangschikking per categorie
Totaal
CEPAL SOETKIN
2h45m27s
14.36 km/h
15
Sport club
7
16 - P8 Carine
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Carine Lousberg
34m13s
12.63 km/h
407
Vrouw
50
Loper B
Emmanuel Rodrique
30m48s
14.03 km/h
147
Man
135
Loper C
Alexandre Zuliani
27m30s
15.71 km/h
30
Man
30
Loper D
Xavier Honnay
27m40s
15.61 km/h
33
Man
33
Loper E
Hervé Rodrique
29m05s
14.85 km/h
74
Man
70
Laatste tour
P8 Carine
16m54s
12.78 km/h
21
Rangschikking per categorie
Totaal
P8 Carine
2h46m10s
14.30 km/h
16
Sport club
8
17 - CACE ANGELO
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Paulina DEJMEK
33m41s
12.83 km/h
356
Vrouw
38
Loper B
Enrique VALERDI-RODRIGUEZ
28m56s
14.93 km/h
65
Man
61
Loper C
Vincent LAMOTE
29m57s
14.42 km/h
104
Man
97
Loper D
Sam WHITTAKER
28m03s
15.40 km/h
44
Man
43
Loper E
Angelo WILLE
28m31s
15.15 km/h
51
Man
50
Laatste tour
CACE ANGELO
17m12s
12.56 km/h
27
Rangschikking per categorie
Totaal
CACE ANGELO
2h46m20s
14.28 km/h
17
Sport club
9
18 - Coaching Zone Team 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Pauline
30m16s
14.27 km/h
120
Vrouw
10
Loper B
Sebastien H.
31m24s
13.76 km/h
184
Man
169
Loper C
Vincent
29m12s
14.79 km/h
77
Man
73
Loper D
Stephane
30m28s
14.18 km/h
127
Man
115
Loper E
Mehdi
29m15s
14.77 km/h
79
Man
75
Laatste tour
Coaching Zone Team 1
16m31s
13.08 km/h
16
Rangschikking per categorie
Totaal
Coaching Zone Team 1
2h47m06s
14.22 km/h
18
Sport club
10
19 - BAV 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Anna Roose
32m21s
13.35 km/h
248
Vrouw
23
Loper B
David Latin
30m45s
14.05 km/h
145
Man
133
Loper C
Biregeya de Clerq
30m39s
14.09 km/h
139
Man
127
Loper D
Brecht Coremans
28m19s
15.26 km/h
47
Man
46
Loper E
Ludo Moyerson
29m20s
14.73 km/h
83
Man
78
Laatste tour
BAV 5
16m46s
12.88 km/h
17
Rangschikking per categorie
Totaal
BAV 5
2h48m10s
14.13 km/h
19
Sport club
11
20 - SWIFT One
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Juliet Champion
28m43s
15.04 km/h
58
Vrouw
2
Loper B
Christophe Dekeyser
26m30s
16.30 km/h
14
Man
14
Loper C
Kris Vanholst
32m19s
13.37 km/h
244
Man
223
Loper D
Peter Dekoninck
35m26s
12.19 km/h
520
Man
449
Loper E
Johan Verbrugghen
29m22s
14.71 km/h
85
Man
80
Laatste tour
SWIFT One
17m19s
12.47 km/h
29
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT One
2h49m39s
14.01 km/h
20
Bedrijf
9
21 - TRIBE A
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Kristel Polet
32m19s
13.37 km/h
245
Vrouw
22
Loper B
Dennis Van Damme
30m19s
14.25 km/h
123
Man
113
Loper C
Maarten Guldentops
31m08s
13.88 km/h
164
Man
151
Loper D
Hans Chabert
29m45s
14.52 km/h
97
Man
90
Loper E
Stijn Roelens
29m36s
14.59 km/h
90
Man
84
Laatste tour
TRIBE A
16m47s
12.87 km/h
18
Rangschikking per categorie
Totaal
TRIBE A
2h49m54s
13.98 km/h
21
Sport club
12
22 - BTC 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Melanie Maudoux
32m27s
13.31 km/h
258
Vrouw
24
Loper B
Jordi Romarguera Bosch
30m09s
14.33 km/h
113
Man
105
Loper C
Mathieu Szustak
31m47s
13.59 km/h
207
Man
190
Loper D
Yannick Dupuis
28m47s
15.01 km/h
60
Man
58
Loper E
Florent Hony
30m44s
14.06 km/h
143
Man
131
Laatste tour
BTC 1
16m15s
13.29 km/h
14
Rangschikking per categorie
Totaal
BTC 1
2h50m09s
13.96 km/h
22
Sport club
13
23 - CACE Arthur
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Claire HERMANGE
32m52s
13.14 km/h
286
Vrouw
29
Loper B
Vojko BRATINA
30m53s
13.99 km/h
155
Man
142
Loper C
Arthus FORBES
31m42s
13.63 km/h
197
Man
181
Loper D
Arno KASCHL
29m20s
14.73 km/h
84
Man
79
Loper E
Donald RICKETTS
29m28s
14.66 km/h
86
Man
81
Laatste tour
CACE Arthur
16m55s
12.77 km/h
22
Rangschikking per categorie
Totaal
CACE Arthur
2h51m10s
13.88 km/h
23
Sport club
14
24 - TraKKs 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Emilie Loriaux
31m20s
13.79 km/h
175
Vrouw
15
Loper B
Vincent Siringo
30m06s
14.35 km/h
110
Man
102
Loper C
Sandrine Rozenberg
32m59s
13.10 km/h
300
Vrouw
31
Loper D
Sébastien Bourgeois
27m13s
15.87 km/h
25
Man
25
Loper E
Jawad Hsaine
32m56s
13.12 km/h
290
Man
261
Laatste tour
TraKKs 2
17m00s
12.71 km/h
24
Rangschikking per categorie
Totaal
TraKKs 2
2h51m34s
13.85 km/h
24
Bedrijf
10
25 - JOGGANS-SPEEDY
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
DUCORNET EMILIE
35m41s
12.11 km/h
544
Vrouw
79
Loper B
CODUTTI MARCO
31m44s
13.61 km/h
202
Man
186
Loper C
NOUHAMANI MOHAMMED
29m49s
14.49 km/h
99
Man
92
Loper D
SCHULLER GREGORY
30m08s
14.34 km/h
112
Man
104
Loper E
MINE GAUTHIER
29m54s
14.45 km/h
103
Man
96
Laatste tour
JOGGANS-SPEEDY
17m59s
12.01 km/h
39
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS-SPEEDY
2h55m15s
13.56 km/h
25
Sport club
15
26 - Run-for-RESC I
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
COVENS Benedicte
34m27s
12.54 km/h
431
Vrouw
53
Loper B
LEVACQ Corentin
30m34s
14.13 km/h
137
Man
125
Loper C
BODART Serge
31m20s
13.79 km/h
176
Man
161
Loper D
XHONNEUX Marc
30m14s
14.29 km/h
116
Man
108
Loper E
DEBRABANDERE Amaury
31m52s
13.56 km/h
214
Man
196
Laatste tour
Run-for-RESC I
17m06s
12.63 km/h
25
Rangschikking per categorie
Totaal
Run-for-RESC I
2h55m33s
13.53 km/h
26
Sport club
16
27 - RCB TWO
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Ellen
32m37s
13.24 km/h
271
Vrouw
27
Loper B
Choin Mathieu
30m40s
14.09 km/h
140
Man
128
Loper C
Buckley Cillian
31m05s
13.90 km/h
161
Man
148
Loper D
Henry André
34m11s
12.64 km/h
405
Man
356
Loper E
Gilleman Vincent
29m43s
14.54 km/h
94
Man
88
Laatste tour
RCB TWO
17m18s
12.49 km/h
28
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB TWO
2h55m34s
13.53 km/h
27
Sport club
17
28 - CEPAL JUJU
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Julie Vanderlinden
33m02s
13.08 km/h
305
Vrouw
32
Loper B
Hugo Smets
30m32s
14.15 km/h
131
Man
119
Loper C
Ercan Sen
33m17s
12.98 km/h
324
Man
290
Loper D
Jacques Ducamp
32m49s
13.16 km/h
283
Man
255
Loper E
Fred Van Durme
29m44s
14.53 km/h
95
Man
89
Laatste tour
CEPAL JUJU
16m54s
12.78 km/h
19
Rangschikking per categorie
Totaal
CEPAL JUJU
2h56m18s
13.48 km/h
28
Sport club
18
29 - TURBO 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Charlotte Monfils
30m05s
14.36 km/h
109
Vrouw
8
Loper B
Jean Paul Van Dessel
33m45s
12.80 km/h
359
Man
321
Loper C
Florian Gilleman
34m12s
12.63 km/h
406
Man
357
Loper D
Michael Saublens
30m32s
14.15 km/h
130
Man
118
Loper E
Eric Schaefer
30m53s
13.99 km/h
154
Man
141
Laatste tour
TURBO 2
16m59s
12.72 km/h
23
Rangschikking per categorie
Totaal
TURBO 2
2h56m26s
13.47 km/h
29
Sport club
19
30 - Sportivamente Bruxelles 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Renckens An
31m28s
13.73 km/h
190
Vrouw
16
Loper B
Cavaleri Baldo
28m40s
15.07 km/h
56
Man
55
Loper C
Imoti Eric
35m30s
12.17 km/h
527
Man
454
Loper D
Bogaert Stéphan
32m21s
13.35 km/h
247
Man
225
Loper E
Rossignol Olivier
30m49s
14.02 km/h
150
Man
138
Laatste tour
Sportivamente Bruxelles 1
17m45s
12.17 km/h
35
Rangschikking per categorie
Totaal
Sportivamente Bruxelles 1
2h56m33s
13.46 km/h
30
Sport club
20
31 - Solvay 01
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Christine George
33m49s
12.77 km/h
367
Vrouw
39
Loper B
Bruno Teirbrood
31m25s
13.75 km/h
187
Man
172
Loper C
Wim Devos
32m12s
13.42 km/h
236
Man
216
Loper D
Cédric Verheyen
31m12s
13.85 km/h
168
Man
156
Loper E
Laurent Porre
31m12s
13.85 km/h
169
Man
155
Laatste tour
Solvay 01
17m38s
12.25 km/h
33
Rangschikking per categorie
Totaal
Solvay 01
2h57m28s
13.39 km/h
31
Bedrijf
11
32 - Bin Otan 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
a
36m11s
11.94 km/h
601
Vrouw
100
Loper B
b
30m56s
13.97 km/h
157
Man
144
Loper C
c
33m04s
13.06 km/h
310
Man
278
Loper D
d
32m04s
13.47 km/h
224
Man
206
Loper E
e
26m46s
16.14 km/h
19
Man
19
Laatste tour
Bin Otan 2
18m35s
11.62 km/h
52
Rangschikking per categorie
Totaal
Bin Otan 2
2h57m36s
13.38 km/h
32
Sport club
21
33 - Promosport
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
géraldine cornet
32m56s
13.12 km/h
294
Vrouw
30
Loper B
gilson christopher
31m23s
13.77 km/h
181
Man
166
Loper C
Adrien pirson
33m46s
12.79 km/h
366
Man
328
Loper D
Denis detinne
32m49s
13.16 km/h
285
Man
257
Loper E
Gossiaux Renan
29m57s
14.42 km/h
105
Man
98
Laatste tour
Promosport
17m07s
12.62 km/h
26
Rangschikking per categorie
Totaal
Promosport
2h57m58s
13.35 km/h
33
Bedrijf
12
34 - CACE BERT
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Nathalie LEDUC
33m56s
12.73 km/h
378
Vrouw
41
Loper B
Bert TEUGELS
30m44s
14.06 km/h
144
Man
132
Loper C
Jesper HAGLUND
32m33s
13.27 km/h
267
Man
241
Loper D
Nils BEHRNDT
31m39s
13.65 km/h
196
Man
180
Loper E
Niall BOHAN
31m45s
13.61 km/h
204
Man
188
Laatste tour
CACE BERT
17m39s
12.24 km/h
34
Rangschikking per categorie
Totaal
CACE BERT
2h58m16s
13.33 km/h
34
Sport club
22
35 - RCB Calevoet
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Joly Anne
33m05s
13.06 km/h
311
Vrouw
33
Loper B
Dorval Philippe
32m07s
13.45 km/h
229
Man
210
Loper C
Lombaert Sébastien
32m47s
13.18 km/h
281
Man
253
Loper D
Marsin Gaétan
32m22s
13.35 km/h
250
Man
227
Loper E
Vanderlinden Marc
31m25s
13.75 km/h
186
Man
171
Laatste tour
RCB Calevoet
16m54s
12.78 km/h
20
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB Calevoet
2h58m40s
13.30 km/h
35
Sport club
23
36 - CEPAL ANGEL
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Zina Umidova
35m16s
12.25 km/h
499
Vrouw
70
Loper B
Quentin Rottier
32m27s
13.31 km/h
257
Man
234
Loper C
Marcel Baudson
33m03s
13.07 km/h
309
Man
277
Loper D
Didier Snoeck
30m52s
14.00 km/h
153
Man
140
Loper E
Pierre Renard
29m36s
14.59 km/h
89
Man
83
Laatste tour
CEPAL ANGEL
17m32s
12.32 km/h
30
Rangschikking per categorie
Totaal
CEPAL ANGEL
2h58m46s
13.29 km/h
36
Sport club
24
37 - Enjambée Turquoise
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Desille Nicole
30m28s
14.18 km/h
126
Vrouw
12
Loper B
Jacquemin Patrick
35m11s
12.28 km/h
488
Man
421
Loper C
Cambier Pierre
31m18s
13.80 km/h
174
Man
160
Loper D
Woodward Logan
31m45s
13.61 km/h
203
Man
187
Loper E
Cullop Paul
33m17s
12.98 km/h
326
Man
292
Laatste tour
Enjambée Turquoise
17m32s
12.32 km/h
31
Rangschikking per categorie
Totaal
Enjambée Turquoise
2h59m31s
13.24 km/h
37
Sport club
25
38 - RCBT - Hot Wheels
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Leroux Juliette
35m31s
12.16 km/h
528
Vrouw
74
Loper B
Angelier Philippe
32m30s
13.29 km/h
263
Man
238
Loper C
Debeys Marius
31m44s
13.61 km/h
201
Man
185
Loper D
Lalmand Donald
32m37s
13.24 km/h
273
Man
246
Loper E
Petré Robin
29m10s
14.81 km/h
75
Man
71
Laatste tour
RCBT - Hot Wheels
18m15s
11.84 km/h
42
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT - Hot Wheels
2h59m47s
13.22 km/h
38
Sport club
26
39 - Give me five!
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Anne G.
34m01s
12.70 km/h
390
Vrouw
47
Loper B
Kevin L.
33m45s
12.80 km/h
362
Man
324
Loper C
Pierre H.
31m28s
13.73 km/h
191
Man
175
Loper D
Benjamin VT
32m20s
13.36 km/h
246
Man
224
Loper E
Blaise D.
30m29s
14.17 km/h
128
Man
116
Laatste tour
Give me five!
18m05s
11.94 km/h
41
Rangschikking per categorie
Totaal
Give me five!
3h00m08s
13.19 km/h
39
Andere
1
40 - COACH RUNNING
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
TESSE GAELLE
39m23s
10.97 km/h
868
Vrouw
168
Loper B
LESNE BENOIT
29m20s
14.73 km/h
82
Man
77
Loper C
LECLERCQ BENOIT
32m01s
13.49 km/h
221
Man
203
Loper D
LEGAST FRANCOIS
31m34s
13.69 km/h
194
Man
178
Loper E
CLINQUART GILLES
29m52s
14.46 km/h
101
Man
94
Laatste tour
COACH RUNNING
18m23s
11.75 km/h
45
Rangschikking per categorie
Totaal
COACH RUNNING
3h00m33s
13.16 km/h
40
Sport club
27
41 - UTS 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
anne sophie flahaut
33m58s
12.72 km/h
382
Vrouw
43
Loper B
julien robin
30m49s
14.02 km/h
149
Man
137
Loper C
jean ruelle
31m05s
13.90 km/h
160
Man
147
Loper D
vivien honore
35m43s
12.10 km/h
548
Man
468
Loper E
christophe collaer
31m21s
13.78 km/h
177
Man
162
Laatste tour
UTS 2
17m50s
12.11 km/h
36
Rangschikking per categorie
Totaal
UTS 2
3h00m46s
13.14 km/h
41
Bedrijf
13
42 - H3O FAST
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Carine Knapen
36m18s
11.90 km/h
610
Vrouw
103
Loper B
Wouter Van de Velde
31m09s
13.87 km/h
165
Man
152
Loper C
Geert Van Kelecom
32m29s
13.30 km/h
260
Man
236
Loper D
Wietse Deprins
30m24s
14.21 km/h
125
Man
114
Loper E
Matthias Van Baelen
31m51s
13.56 km/h
211
Man
193
Laatste tour
H3O FAST
18m35s
11.62 km/h
51
Rangschikking per categorie
Totaal
H3O FAST
3h00m46s
13.14 km/h
42
Sport club
28
43 - RCBT - Maison des Vins
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vanaubel Nathalie
37m28s
11.53 km/h
714
Vrouw
130
Loper B
Causter Gilles
33m20s
12.96 km/h
329
Man
295
Loper C
Heyrman Jonathan
29m58s
14.42 km/h
106
Man
99
Loper D
Sanders Benjamin
28m51s
14.97 km/h
61
Man
59
Loper E
Vanmuysewinkel Cédric
32m22s
13.35 km/h
251
Man
228
Laatste tour
RCBT - Maison des Vins
19m09s
11.28 km/h
68
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT - Maison des Vins
3h01m08s
13.12 km/h
43
Sport club
29
44 - BAV1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Heidi Bortels
34m01s
12.70 km/h
389
Vrouw
46
Loper B
Peter Dhondt
34m36s
12.49 km/h
450
Man
389
Loper C
Chen Ye
32m59s
13.10 km/h
298
Man
268
Loper D
Thomas Jansen
31m25s
13.75 km/h
185
Man
170
Loper E
Stefaan Bruffaerts
30m33s
14.14 km/h
136
Man
124
Laatste tour
BAV1
17m56s
12.04 km/h
37
Rangschikking per categorie
Totaal
BAV1
3h01m30s
13.09 km/h
44
Sport club
30
45 - JOGGANS-TURBO
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
PIETERS CELINE
34m32s
12.51 km/h
442
Vrouw
57
Loper B
TYLLEMAN BENOIT
33m01s
13.08 km/h
304
Man
273
Loper C
DEMUNTER NICOLAS
33m05s
13.06 km/h
313
Man
280
Loper D
VAN WYNENDAELE DIMITRI
33m40s
12.83 km/h
354
Man
317
Loper E
LELIEVRE THIERRY
29m41s
14.55 km/h
93
Man
87
Laatste tour
JOGGANS-TURBO
17m33s
12.31 km/h
32
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS-TURBO
3h01m32s
13.09 km/h
45
Sport club
31
46 - Kuristo 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sibylle Bauer
36m49s
11.73 km/h
648
Vrouw
114
Loper B
Joël Levasseur
33m05s
13.06 km/h
312
Man
279
Loper C
Saïd Benali
32m37s
13.24 km/h
272
Man
245
Loper D
Patrick Stiernet
30m16s
14.27 km/h
117
Man
109
Loper E
Vincent Damoiseaux
30m46s
14.04 km/h
146
Man
134
Laatste tour
Kuristo 2
18m28s
11.70 km/h
49
Rangschikking per categorie
Totaal
Kuristo 2
3h02m01s
13.05 km/h
46
Sport club
32
47 - JOGGING PLUS 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sahra De Smet
35m26s
12.19 km/h
521
Vrouw
72
Loper B
Yves Vander Hoeven
34m46s
12.43 km/h
466
Man
402
Loper C
Costis
29m48s
14.50 km/h
98
Man
91
Loper D
Etienne Pierre
30m18s
14.26 km/h
122
Man
112
Loper E
Xavier Lebrun
33m32s
12.88 km/h
342
Man
306
Laatste tour
JOGGING PLUS 4
18m41s
11.56 km/h
54
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGING PLUS 4
3h02m31s
13.02 km/h
47
Bedrijf
14
48 - LE MYSTERE DES MARMOTTES GIVREES
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
DEBONI MALORIE
31m45s
13.61 km/h
205
Vrouw
17
Loper B
LETELLIER JEAN LUC
35m46s
12.08 km/h
553
Man
473
Loper C
DE GRAVE OLIVIER
33m08s
13.04 km/h
314
Man
281
Loper D
PIJCKE GAUTIER
32m25s
13.33 km/h
253
Man
230
Loper E
HASSOUTE EL MOUSTAFA
33m10s
13.03 km/h
319
Man
285
Laatste tour
LE MYSTERE DES MARMOTTES GIVREES
18m18s
11.80 km/h
43
Rangschikking per categorie
Totaal
LE MYSTERE DES MARMOTTES GIVREES
3h04m32s
12.88 km/h
48
Sport club
33
49 - Coaching Zone Team 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Eve
35m51s
12.05 km/h
562
Vrouw
85
Loper B
Nico B.
34m07s
12.66 km/h
400
Man
351
Loper C
Alain
34m20s
12.58 km/h
420
Man
369
Loper D
Alex
31m53s
13.55 km/h
215
Man
197
Loper E
JP
32m04s
13.47 km/h
223
Man
205
Laatste tour
Coaching Zone Team 2
17m59s
12.01 km/h
40
Rangschikking per categorie
Totaal
Coaching Zone Team 2
3h06m14s
12.76 km/h
49
Sport club
34
50 - USBW ROAD TEAM 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Marie-Christine Berghezan
34m00s
12.71 km/h
386
Vrouw
44
Loper B
Didier Baetens
36m57s
11.69 km/h
660
Man
543
Loper C
Stéphane Carré
34m09s
12.65 km/h
402
Man
353
Loper D
Federico Resmini
29m52s
14.46 km/h
102
Man
95
Loper E
Mathieu De Decker
33m45s
12.80 km/h
361
Man
323
Laatste tour
USBW ROAD TEAM 1
17m59s
12.01 km/h
38
Rangschikking per categorie
Totaal
USBW ROAD TEAM 1
3h06m42s
12.73 km/h
50
Sport club
35
51 - RCBT - Résidence du Lac
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Enzeroth Gretel
41m27s
10.42 km/h
1005
Vrouw
216
Loper B
Claessens Jérôme
31m48s
13.58 km/h
209
Man
191
Loper C
Chabot Noé
31m42s
13.63 km/h
198
Man
182
Loper D
Vermeire Diego
31m43s
13.62 km/h
199
Man
183
Loper E
Plaza Rodrigue
29m28s
14.66 km/h
87
Man
82
Laatste tour
RCBT - Résidence du Lac
21m24s
10.09 km/h
109
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT - Résidence du Lac
3h07m32s
12.67 km/h
51
Sport club
36
52 - NAC - RCABW 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
LINDER LAURENCE
35m28s
12.18 km/h
525
Vrouw
73
Loper B
DELHOVE FRANCOIS
34m28s
12.53 km/h
435
Man
382
Loper C
COLSON BENOIT
33m27s
12.91 km/h
337
Man
302
Loper D
AUPAIX PIERRE
33m39s
12.84 km/h
353
Man
316
Loper E
BODART RODOLPHE
32m31s
13.29 km/h
266
Man
240
Laatste tour
NAC - RCABW 1
18m24s
11.74 km/h
47
Rangschikking per categorie
Totaal
NAC - RCABW 1
3h07m57s
12.64 km/h
52
Sport club
37
53 - Sportivamente Bruxelles - Run for fun
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Pilar Gonzalez
37m01s
11.67 km/h
665
Vrouw
119
Loper B
Stefano Biccai
34m18s
12.59 km/h
418
Man
367
Loper C
Peter Strik
32m17s
13.38 km/h
241
Man
220
Loper D
Alexandre Pouille
30m54s
13.98 km/h
156
Man
143
Loper E
Samuele Dossi
34m26s
12.55 km/h
428
Man
377
Laatste tour
Sportivamente Bruxelles - Run for fun
19m23s
11.14 km/h
74
Rangschikking per categorie
Totaal
Sportivamente Bruxelles - Run for fun
3h08m19s
12.62 km/h
53
Sport club
38
54 - Tractebel Team 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vinciane Wauters
35m57s
12.02 km/h
569
Vrouw
88
Loper B
Frederick Ghyssaert
38m58s
11.09 km/h
833
Man
678
Loper C
Fabio Nouchy
32m38s
13.24 km/h
275
Man
248
Loper D
Maxime Kinet
31m51s
13.56 km/h
212
Man
194
Loper E
Bertrand Pairon
30m32s
14.15 km/h
133
Man
121
Laatste tour
Tractebel Team 3
19m08s
11.29 km/h
66
Rangschikking per categorie
Totaal
Tractebel Team 3
3h09m04s
12.57 km/h
54
Bedrijf
15
55 - RCBT - Petré
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Horinka Sandrine
37m16s
11.59 km/h
698
Vrouw
128
Loper B
Schoonjans Michel
37m28s
11.53 km/h
715
Man
585
Loper C
Ghomraoui Bilalala
33m01s
13.08 km/h
303
Man
272
Loper D
Vanabelle Vincent
31m48s
13.58 km/h
210
Man
192
Loper E
Petteau Adrien
31m10s
13.86 km/h
166
Man
153
Laatste tour
RCBT - Petré
18m32s
11.65 km/h
50
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT - Petré
3h09m15s
12.55 km/h
55
Sport club
39
56 - Les chauds patates
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Stéphanie Paternostre
35m55s
12.03 km/h
564
Vrouw
86
Loper B
Samuel Vanderhaegen
33m56s
12.73 km/h
380
Man
339
Loper C
Patrick Ewbank
33m46s
12.79 km/h
365
Man
327
Loper D
Sébastien Peeters
33m54s
12.74 km/h
373
Man
334
Loper E
Bruno Vanhorick
32m56s
13.12 km/h
293
Man
264
Laatste tour
Les chauds patates
18m52s
11.45 km/h
58
Rangschikking per categorie
Totaal
Les chauds patates
3h09m19s
12.55 km/h
56
Sport club
40
57 - BAV 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Lara Alegria Mira
35m09s
12.29 km/h
486
Vrouw
67
Loper B
Joeri Vrankx
32m26s
13.32 km/h
255
Man
232
Loper C
Steven Van Impe
34m29s
12.53 km/h
436
Man
383
Loper D
Sen Haerens
32m03s
13.48 km/h
222
Man
204
Loper E
Toby de Bakker
37m11s
11.62 km/h
689
Man
566
Laatste tour
BAV 2
18m25s
11.73 km/h
48
Rangschikking per categorie
Totaal
BAV 2
3h09m43s
12.52 km/h
57
Sport club
41
58 - TraKKs 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Barbara Plovier
34m31s
12.52 km/h
439
Vrouw
55
Loper B
Alexandre Portal
38m34s
11.20 km/h
799
Man
655
Loper C
Philippe Déome
35m08s
12.30 km/h
485
Man
419
Loper D
Erwin Frets
32m16s
13.39 km/h
239
Man
218
Loper E
Pierre Déome
31m13s
13.84 km/h
171
Man
157
Laatste tour
TraKKs 4
18m54s
11.43 km/h
60
Rangschikking per categorie
Totaal
TraKKs 4
3h10m36s
12.47 km/h
58
Bedrijf
16
59 - Coaching Zone Team 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Noëlle
33m35s
12.86 km/h
347
Vrouw
37
Loper B
Nico S.
33m54s
12.74 km/h
374
Man
335
Loper C
André
35m33s
12.15 km/h
533
Man
458
Loper D
Hadrien
33m12s
13.01 km/h
321
Man
287
Loper E
Alain B.
36m18s
11.90 km/h
611
Man
508
Laatste tour
Coaching Zone Team 3
18m23s
11.75 km/h
46
Rangschikking per categorie
Totaal
Coaching Zone Team 3
3h10m55s
12.45 km/h
59
Sport club
42
60 - Run-for-RESC II
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
LANGE TRAMONI Claudia
37m10s
11.62 km/h
684
Vrouw
122
Loper B
MEGANCK Richard
34m35s
12.49 km/h
447
Man
387
Loper C
VASTEMANS Vincent
32m28s
13.31 km/h
259
Man
235
Loper D
VANDENBUSSCHE Jeremie
34m41s
12.46 km/h
459
Man
396
Loper E
IAZZAG Tahar
33m12s
13.01 km/h
320
Man
286
Laatste tour
Run-for-RESC II
19m08s
11.29 km/h
65
Rangschikking per categorie
Totaal
Run-for-RESC II
3h11m14s
12.42 km/h
60
Sport club
43
61 - RCB Florie
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Brisbois Florie
34m54s
12.38 km/h
475
Vrouw
66
Loper B
Longueville Serge
34m45s
12.43 km/h
465
Man
401
Loper C
Loveniers Marc
34m37s
12.48 km/h
452
Man
391
Loper D
De Hemptinne Hervé
34m59s
12.35 km/h
480
Man
414
Loper E
Kylstra Niels
33m17s
12.98 km/h
325
Man
291
Laatste tour
RCB Florie
18m49s
11.48 km/h
57
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB Florie
3h11m21s
12.42 km/h
61
Sport club
44
62 - RCBT - Training7
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Haulait Sandra
36m23s
11.87 km/h
618
Vrouw
105
Loper B
Calle Sebastien
38m38s
11.18 km/h
806
Man
659
Loper C
Bouillet Louis
31m27s
13.74 km/h
189
Man
174
Loper D
Petré Maxime
32m49s
13.16 km/h
284
Man
256
Loper E
Seha Matthieu
33m14s
13.00 km/h
322
Man
288
Laatste tour
RCBT - Training7
18m55s
11.42 km/h
61
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT - Training7
3h11m26s
12.41 km/h
62
Sport club
45
63 - ETC1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Christelle Laurent
38m03s
11.35 km/h
764
Vrouw
137
Loper B
Fabrice Schimenti
34m39s
12.47 km/h
457
Man
394
Loper C
Nicolas Bastien
32m12s
13.42 km/h
237
Man
217
Loper D
Laurent Pourcelet
35m14s
12.26 km/h
495
Man
426
Loper E
Roy Choupeau
32m10s
13.43 km/h
232
Man
212
Laatste tour
ETC1
19m18s
11.19 km/h
72
Rangschikking per categorie
Totaal
ETC1
3h11m36s
12.40 km/h
63
Sport club
46
64 - TRIBE B
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Peggy Jonckheere
34m34s
12.50 km/h
445
Vrouw
59
Loper B
Arne Cloetens
32m25s
13.33 km/h
254
Man
231
Loper C
Mehmet Koksal
40m08s
10.76 km/h
924
Man
735
Loper D
Alexander De Maet
33m33s
12.88 km/h
343
Man
307
Loper E
David Dehairs
32m06s
13.46 km/h
228
Man
209
Laatste tour
TRIBE B
18m56s
11.41 km/h
62
Rangschikking per categorie
Totaal
TRIBE B
3h11m42s
12.39 km/h
64
Sport club
47
65 - SWIFT 2017
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Julie Maes
34m16s
12.61 km/h
415
Vrouw
51
Loper B
Hugues Beekman
34m52s
12.39 km/h
472
Man
407
Loper C
alexandre rousseau
37m10s
11.62 km/h
687
Man
565
Loper D
Denis vermeulen
31m26s
13.74 km/h
188
Man
173
Loper E
Geoffrey Dawirs
35m33s
12.15 km/h
532
Man
457
Laatste tour
SWIFT 2017
18m45s
11.52 km/h
55
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT 2017
3h12m02s
12.37 km/h
65
Bedrijf
17
66 - Je Cours A Incourt Fast and Furious!
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Laure Elens
35m34s
12.15 km/h
534
Vrouw
76
Loper B
Denis Mattart
31m55s
13.54 km/h
217
Man
199
Loper C
Mathieu Falise
38m05s
11.34 km/h
767
Man
630
Loper D
Benoit Walravens
32m05s
13.46 km/h
225
Man
207
Loper E
René Devos
35m24s
12.20 km/h
517
Man
446
Laatste tour
Je Cours A Incourt Fast and Furious!
19m43s
10.96 km/h
77
Rangschikking per categorie
Totaal
Je Cours A Incourt Fast and Furious!
3h12m46s
12.33 km/h
66
Sport club
48
67 - Salamandre
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Coulonvaux Sophie
35m51s
12.05 km/h
560
Vrouw
84
Loper B
Minne Patrice
35m19s
12.23 km/h
503
Man
433
Loper C
Dujardin Jean-Michel
34m05s
12.67 km/h
397
Man
348
Loper D
Garin Yves
33m36s
12.86 km/h
349
Man
312
Loper E
Gallucio Gael
35m14s
12.26 km/h
493
Man
424
Laatste tour
Salamandre
18m53s
11.44 km/h
59
Rangschikking per categorie
Totaal
Salamandre
3h12m58s
12.31 km/h
67
Sport club
49
68 - Les financiers français
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Stéphanie de Finance
34m47s
12.42 km/h
467
Vrouw
65
Loper B
Thibaut de Finance
36m44s
11.76 km/h
637
Man
526
Loper C
Nastya Soldatova
35m42s
12.10 km/h
545
Vrouw
80
Loper D
Quentin Mercier
36m00s
12.00 km/h
575
Man
484
Loper E
Stanislas de Finance
30m32s
14.15 km/h
132
Man
120
Laatste tour
Les financiers français
19m21s
11.16 km/h
73
Rangschikking per categorie
Totaal
Les financiers français
3h13m06s
12.30 km/h
68
Andere
2
69 - JOGGANS-GANT 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
MACHIELS HEIDI
34m44s
12.44 km/h
463
Vrouw
64
Loper B
COURTEQUISSE YVES
37m34s
11.50 km/h
726
Man
594
Loper C
HANUSZ MAXIMILIEN
34m27s
12.54 km/h
432
Man
379
Loper D
SYKOVARIS STAMATOS
34m13s
12.63 km/h
409
Man
359
Loper E
BOOM NICO
33m32s
12.88 km/h
341
Man
305
Laatste tour
JOGGANS-GANT 3
18m48s
11.49 km/h
56
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS-GANT 3
3h13m18s
12.29 km/h
69
Sport club
50
70 - VAC
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Natalie Van den Driessche
38m52s
11.11 km/h
823
Vrouw
152
Loper B
Serafin Kawata
33m34s
12.87 km/h
345
Man
309
Loper C
Karl Hautman
32m30s
13.29 km/h
262
Man
237
Loper D
Christine Naegels
37m34s
11.50 km/h
725
Vrouw
132
Loper E
Tony Van Relegem
31m02s
13.92 km/h
158
Man
145
Laatste tour
VAC
20m07s
10.74 km/h
84
Rangschikking per categorie
Totaal
VAC
3h13m39s
12.27 km/h
70
Sport club
51
71 - 227
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Virginie Kolp
40m13s
10.74 km/h
930
Vrouw
191
Loper B
Christian Kolp
38m07s
11.33 km/h
770
Man
633
Loper C
Bruno Kestemont
34m59s
12.35 km/h
481
Man
415
Loper D
Eric Janssens
32m33s
13.27 km/h
268
Man
242
Loper E
Vincent Kolp
28m56s
14.93 km/h
66
Man
62
Laatste tour
227
19m12s
11.25 km/h
69
Rangschikking per categorie
Totaal
227
3h14m00s
12.25 km/h
71
Sport club
52
72 - CEPAL CORINNE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Corinne Baix
34m32s
12.51 km/h
440
Vrouw
56
Loper B
Fred Laurent
39m24s
10.96 km/h
870
Man
702
Loper C
Christophe De Beer
36m13s
11.93 km/h
602
Man
502
Loper D
Didier vdl
32m12s
13.42 km/h
234
Man
214
Loper E
Christophe Smets
33m30s
12.90 km/h
338
Man
303
Laatste tour
CEPAL CORINNE
19m24s
11.13 km/h
75
Rangschikking per categorie
Totaal
CEPAL CORINNE
3h15m15s
12.17 km/h
72
Sport club
53
73 - Bin Otan 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
a
38m39s
11.18 km/h
807
Vrouw
148
Loper B
b
31m59s
13.51 km/h
220
Man
202
Loper C
c
33m02s
13.08 km/h
308
Man
276
Loper D
d
36m17s
11.91 km/h
609
Man
507
Loper E
e
35m48s
12.07 km/h
556
Man
475
Laatste tour
Bin Otan 3
19m45s
10.94 km/h
80
Rangschikking per categorie
Totaal
Bin Otan 3
3h15m30s
12.15 km/h
73
Sport club
54
74 - Kuristo 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Béatrice Noël
41m19s
10.46 km/h
994
Vrouw
211
Loper B
Léon Mélange
35m45s
12.08 km/h
550
Man
470
Loper C
Xavier Bleus
32m42s
13.21 km/h
277
Man
250
Loper D
Philippe Meurice
34m16s
12.61 km/h
414
Man
364
Loper E
Olivier Ghilain
30m07s
14.34 km/h
111
Man
103
Laatste tour
Kuristo 1
21m42s
9.95 km/h
115
Rangschikking per categorie
Totaal
Kuristo 1
3h15m51s
12.13 km/h
74
Sport club
55
75 - CEPAL ESTELLE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Estelle Tirez
35m38s
12.12 km/h
541
Vrouw
78
Loper B
Dominique Lebon
36m08s
11.96 km/h
591
Man
494
Loper C
Quentin Padovano
37m48s
11.43 km/h
749
Man
614
Loper D
Pierre-Yves Herzl
34m25s
12.55 km/h
425
Man
374
Loper E
Jaques Gigot
33m17s
12.98 km/h
323
Man
289
Laatste tour
CEPAL ESTELLE
19m03s
11.34 km/h
64
Rangschikking per categorie
Totaal
CEPAL ESTELLE
3h16m19s
12.10 km/h
75
Sport club
56
76 - Coach Running 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Bunella Boeyen
39m19s
10.99 km/h
865
Vrouw
167
Loper B
Benoit Braquenier
36m42s
11.77 km/h
636
Man
525
Loper C
Antoine Bacro
33m50s
12.77 km/h
369
Man
330
Loper D
Marc Cornet
32m26s
13.32 km/h
256
Man
233
Loper E
Rudi Maselis
34m21s
12.58 km/h
422
Man
371
Laatste tour
Coach Running 2
20m15s
10.67 km/h
86
Rangschikking per categorie
Totaal
Coach Running 2
3h16m53s
12.07 km/h
76
Sport club
57
77 - SWIFT Dream Team
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
SANDRINE VAN CASTER
36m06s
11.97 km/h
586
Vrouw
96
Loper B
Romain Vandermotten
30m33s
14.14 km/h
135
Man
123
Loper C
Laurent Vandermotten
38m42s
11.16 km/h
810
Man
662
Loper D
Patrice Thome
35m36s
12.13 km/h
537
Man
461
Loper E
Paul Janssens
36m28s
11.85 km/h
625
Man
517
Laatste tour
SWIFT Dream Team
20m02s
10.78 km/h
82
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT Dream Team
3h17m27s
12.03 km/h
77
Bedrijf
18
78 - JOGGANS-GANT 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
LENAERTS BERNADETTE
38m48s
11.13 km/h
817
Vrouw
150
Loper B
REGUERAS PEDRO
37m54s
11.40 km/h
758
Man
622
Loper C
ZILBERBERG LUC
36m45s
11.76 km/h
640
Man
529
Loper D
VAN HOVE PATRICK
33m40s
12.83 km/h
355
Man
318
Loper E
JADIN VINCENT
31m22s
13.77 km/h
179
Man
164
Laatste tour
JOGGANS-GANT 1
19m14s
11.23 km/h
71
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS-GANT 1
3h17m43s
12.02 km/h
78
Sport club
58
79 - Kuristo 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Corinne Lecuivre
37m35s
11.49 km/h
728
Vrouw
133
Loper B
Pierre-Yves Miragliese
34m03s
12.69 km/h
392
Man
344
Loper C
Gabriel Azzaoui
38m13s
11.30 km/h
776
Man
638
Loper D
Alain Moens
33m09s
13.03 km/h
317
Man
283
Loper E
Yves Deguelle
34m39s
12.47 km/h
455
Man
392
Laatste tour
Kuristo 3
20m21s
10.61 km/h
89
Rangschikking per categorie
Totaal
Kuristo 3
3h18m00s
12.00 km/h
79
Sport club
59
80 - CACE RÓISÍN
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Róisín NÍ DHUIBHIR
35m33s
12.15 km/h
530
Vrouw
75
Loper B
Enda KELLY
36m08s
11.96 km/h
592
Man
495
Loper C
Magda SALYKOVA
37m08s
11.63 km/h
679
Man
558
Loper D
Stefan APPEL
35m27s
12.19 km/h
522
Man
450
Loper E
Yiannis PYLIAROS
34m41s
12.46 km/h
458
Man
395
Laatste tour
CACE RÓISÍN
19m09s
11.28 km/h
67
Rangschikking per categorie
Totaal
CACE RÓISÍN
3h18m06s
11.99 km/h
80
Sport club
60
81 - TEAM FEAR
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Lynn Wera
39m04s
11.06 km/h
840
Vrouw
158
Loper B
Randy Bruier Desmeth
31m43s
13.62 km/h
200
Man
184
Loper C
Kim Jaspers
38m15s
11.29 km/h
779
Man
640
Loper D
Kenneth De Mey
33m18s
12.97 km/h
328
Man
294
Loper E
Kristof Gerard
35m43s
12.10 km/h
549
Man
469
Laatste tour
TEAM FEAR
20m24s
10.59 km/h
93
Rangschikking per categorie
Totaal
TEAM FEAR
3h18m27s
11.97 km/h
81
Andere
3
82 - CACE MAGNUS
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Kate DAVENPORT
33m25s
12.93 km/h
335
Vrouw
35
Loper B
Magnus KUMLIN
35m27s
12.19 km/h
523
Man
451
Loper C
Luca DEL COLOMBO
35m21s
12.22 km/h
508
Man
437
Loper D
Iain SHEPHERD
39m16s
11.00 km/h
861
Man
695
Loper E
Dimitrios BOLIS
36m17s
11.91 km/h
607
Man
505
Laatste tour
CACE MAGNUS
19m02s
11.35 km/h
63
Rangschikking per categorie
Totaal
CACE MAGNUS
3h18m48s
11.95 km/h
82
Sport club
61
83 - Solvay02
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Valérie Tillieux
36m05s
11.97 km/h
585
Vrouw
95
Loper B
Amaury Van Caneghem
38m33s
11.21 km/h
796
Man
653
Loper C
Stephan Detournay
35m05s
12.31 km/h
483
Man
417
Loper D
Olivier Ladang
32m56s
13.12 km/h
292
Man
263
Loper E
Peter Rondas
36m46s
11.75 km/h
641
Man
530
Laatste tour
Solvay02
19m44s
10.95 km/h
79
Rangschikking per categorie
Totaal
Solvay02
3h19m09s
11.93 km/h
83
Bedrijf
19
84 - P8 Angélique
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Angélique Kohl
38m20s
11.27 km/h
781
Vrouw
140
Loper B
Luc Delhaye
37m41s
11.46 km/h
740
Man
607
Loper C
Olivier Jadot
38m30s
11.22 km/h
794
Man
652
Loper D
Joel Davis
35m05s
12.31 km/h
482
Man
416
Loper E
Michael Fabre
30m43s
14.06 km/h
141
Man
129
Laatste tour
P8 Angélique
19m14s
11.23 km/h
70
Rangschikking per categorie
Totaal
P8 Angélique
3h19m33s
11.91 km/h
84
Sport club
62
85 - BTC 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Nina Werner
35m50s
12.06 km/h
557
Vrouw
82
Loper B
Filip Gossele
37m32s
11.51 km/h
722
Man
591
Loper C
Ralph Wisherman
37m38s
11.48 km/h
734
Man
601
Loper D
Michael Vandoorslaert
36m20s
11.89 km/h
613
Man
509
Loper E
Alexis Taupinart
31m55s
13.54 km/h
216
Man
198
Laatste tour
BTC 4
20m19s
10.63 km/h
88
Rangschikking per categorie
Totaal
BTC 4
3h19m34s
11.91 km/h
85
Sport club
63
86 - JOGGANS-GANT 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
AERTS CATHLYNE
38m50s
11.12 km/h
820
Vrouw
151
Loper B
BECKER THIERRY
37m32s
11.51 km/h
723
Man
592
Loper C
LIBENS PASCAL
37m39s
11.47 km/h
739
Man
606
Loper D
LAOUREUX DENIS
31m23s
13.77 km/h
180
Man
165
Loper E
COUVREUR JEAN-MICHEL
33m53s
12.75 km/h
371
Man
332
Laatste tour
JOGGANS-GANT 4
20m23s
10.60 km/h
91
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS-GANT 4
3h19m40s
11.90 km/h
86
Sport club
64
87 - RCBT - Belfius
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Pitt Fiona
44m29s
9.71 km/h
1180
Vrouw
305
Loper B
Fastrez Maxime
36m32s
11.82 km/h
628
Man
520
Loper C
Janssens Damien
34m13s
12.63 km/h
408
Man
358
Loper D
Ben Salem Haythem
33m27s
12.91 km/h
336
Man
301
Loper E
Patris Xavier
30m51s
14.00 km/h
152
Man
139
Laatste tour
RCBT - Belfius
20m30s
10.54 km/h
94
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT - Belfius
3h20m02s
11.88 km/h
87
Sport club
65
88 - NAC - RCABW 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
EDRIAT NATHALIE
37m47s
11.43 km/h
748
Vrouw
135
Loper B
WINNEPENNINCK FRANK
35m17s
12.24 km/h
502
Man
432
Loper C
STOCKMANS THIBAUT
37m10s
11.62 km/h
686
Man
564
Loper D
PONTI ANGELO
34m44s
12.44 km/h
464
Man
400
Loper E
SIRAGUSA SALVATORE
34m34s
12.50 km/h
444
Man
386
Laatste tour
NAC - RCABW 2
20m32s
10.52 km/h
95
Rangschikking per categorie
Totaal
NAC - RCABW 2
3h20m04s
11.88 km/h
88
Sport club
66
89 - Tractebel Team 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Anne-Sophie Bogaert
35m57s
12.02 km/h
570
Vrouw
89
Loper B
David Christiaens
43m10s
10.01 km/h
1111
Man
841
Loper C
François Petit
38m40s
11.17 km/h
809
Man
661
Loper D
Sébastien Durisotti
32m46s
13.18 km/h
280
Man
252
Loper E
Philippe Broquet
28m55s
14.94 km/h
64
Man
60
Laatste tour
Tractebel Team 1
20m48s
10.38 km/h
98
Rangschikking per categorie
Totaal
Tractebel Team 1
3h20m16s
11.86 km/h
89
Bedrijf
20
90 - JOGGANS - GANT 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
JOSKIN Zenaide
38m54s
11.11 km/h
827
Vrouw
153
Loper B
PETIT NICOLAS
36m04s
11.98 km/h
584
Man
490
Loper C
ROSELAER FABIAN
37m23s
11.56 km/h
707
Man
579
Loper D
LATRACHE HOUMAD
36m02s
11.99 km/h
581
Man
489
Loper E
VANDERSTRAETEN KENZO
31m24s
13.76 km/h
182
Man
167
Laatste tour
JOGGANS - GANT 5
20m49s
10.38 km/h
99
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS - GANT 5
3h20m36s
11.84 km/h
90
Sport club
67
91 - enjambee bleu
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Regina Huber
40m36s
10.64 km/h
957
Vrouw
201
Loper B
Nathanael Faure
34m50s
12.40 km/h
470
Man
405
Loper C
Sébastien Pedelucq
32m59s
13.10 km/h
299
Man
269
Loper D
Eric Schoorman
38m09s
11.32 km/h
772
Man
635
Loper E
philippe Lesoil
33m32s
12.88 km/h
340
Man
304
Laatste tour
enjambee bleu
20m36s
10.49 km/h
96
Rangschikking per categorie
Totaal
enjambee bleu
3h20m42s
11.84 km/h
91
Sport club
68
92 - Trois frères sans les levrettes
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Cols Florence
34m04s
12.68 km/h
393
Vrouw
49
Loper B
Thirion Benoit
39m38s
10.90 km/h
890
Man
718
Loper C
Thirion Pierre
39m41s
10.89 km/h
893
Man
721
Loper D
Beaujean Olivier
33m53s
12.75 km/h
370
Man
331
Loper E
Thirion Xavier
31m08s
13.88 km/h
163
Man
150
Laatste tour
Trois frères sans les levrettes
22m24s
9.64 km/h
136
Rangschikking per categorie
Totaal
Trois frères sans les levrettes
3h20m48s
11.83 km/h
92
Andere
4
93 - SPVI 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Tina Lamberts
38m45s
11.15 km/h
812
Vrouw
149
Loper B
Jean-Marc Thielemans
37m26s
11.54 km/h
712
Man
583
Loper C
Isabelle Van Seghbroeck
39m33s
10.92 km/h
884
Vrouw
170
Loper D
Frederik De Leeuw
33m21s
12.95 km/h
330
Man
296
Loper E
Jeroen Gotzen
30m17s
14.27 km/h
121
Man
111
Laatste tour
SPVI 1
21m30s
10.05 km/h
111
Rangschikking per categorie
Totaal
SPVI 1
3h20m52s
11.83 km/h
93
Sport club
69
94 - 5 ELEMENTS DE VIVAQUA
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Aurélie PATERNOSTER
36m03s
11.98 km/h
582
Vrouw
93
Loper B
Gianni RIGON
39m40s
10.89 km/h
892
Man
720
Loper C
Benoît TISLAIR
37m19s
11.58 km/h
702
Man
574
Loper D
Adriano ABBRACCIAVENTO
34m22s
12.57 km/h
424
Man
373
Loper E
Pierre VERHEYEN
33m53s
12.75 km/h
372
Man
333
Laatste tour
5 ELEMENTS DE VIVAQUA
19m40s
10.98 km/h
76
Rangschikking per categorie
Totaal
5 ELEMENTS DE VIVAQUA
3h20m57s
11.82 km/h
94
Bedrijf
21
95 - Hiking in Belgium
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Helina Post
37m06s
11.64 km/h
675
Vrouw
121
Loper B
Mathieu Bourgois
36m57s
11.69 km/h
659
Man
542
Loper C
Henri Van den Bussche
39m33s
10.92 km/h
883
Man
714
Loper D
Mathieu Deliens
35m24s
12.20 km/h
515
Man
444
Loper E
Nicolas Crappe
31m58s
13.51 km/h
219
Man
201
Laatste tour
Hiking in Belgium
20m08s
10.73 km/h
85
Rangschikking per categorie
Totaal
Hiking in Belgium
3h21m06s
11.82 km/h
95
Sport club
70
96 - Solvay03
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Maëva Baptiste
41m35s
10.39 km/h
1015
Vrouw
221
Loper B
Noélie Pichon
36m13s
11.93 km/h
604
Vrouw
101
Loper C
Thomas Bottein
33m02s
13.08 km/h
307
Man
275
Loper D
Sébastien Lejuste
34m53s
12.38 km/h
474
Man
409
Loper E
Francisco Nuez
34m05s
12.67 km/h
398
Man
349
Laatste tour
Solvay03
21m50s
9.89 km/h
118
Rangschikking per categorie
Totaal
Solvay03
3h21m38s
11.78 km/h
96
Bedrijf
22
97 - ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Hilde DE WINTER
42m04s
10.27 km/h
1043
Vrouw
236
Loper B
Didier PAUWELS
38m13s
11.30 km/h
775
Man
637
Loper C
Ayoub BENALI
32m56s
13.12 km/h
289
Man
260
Loper D
Azzedine ZIZAOUI
34m00s
12.71 km/h
384
Man
341
Loper E
Mofid TAIROU
34m11s
12.64 km/h
404
Man
355
Laatste tour
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 1
20m22s
10.61 km/h
90
Rangschikking per categorie
Totaal
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 1
3h21m46s
11.78 km/h
97
School
1
98 - USBW ROAD TEAM 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Nathalie Blavoute
36m00s
12.00 km/h
576
Vrouw
92
Loper B
Jérémy Capron
42m38s
10.13 km/h
1083
Man
826
Loper C
Etienne Berrewaerts
32m18s
13.37 km/h
242
Man
221
Loper D
Bernard Cornez
37m30s
11.52 km/h
719
Man
589
Loper E
Nicolas Delpierre
33m00s
13.09 km/h
301
Man
270
Laatste tour
USBW ROAD TEAM 2
21m02s
10.27 km/h
102
Rangschikking per categorie
Totaal
USBW ROAD TEAM 2
3h22m28s
11.74 km/h
98
Sport club
71
99 - Familielopers
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Geeroms Kristel
32m14s
13.40 km/h
238
Vrouw
21
Loper B
Geeroms Kathy
41m17s
10.46 km/h
991
Vrouw
209
Loper C
Van Valckenborgh Sofie
44m13s
9.77 km/h
1168
Vrouw
297
Loper D
Geeroms Albert
34m14s
12.62 km/h
410
Man
360
Loper E
Stevens David
27m01s
15.99 km/h
22
Man
22
Laatste tour
Familielopers
23m48s
9.08 km/h
172
Rangschikking per categorie
Totaal
Familielopers
3h22m47s
11.72 km/h
99
Andere
5
100 - La cafet de sart
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
LOUIS Valérie
37m12s
11.61 km/h
694
Vrouw
126
Loper B
TIELEMANS Philippe
38m46s
11.14 km/h
814
Man
665
Loper C
TIELEMANS Romain
37m00s
11.68 km/h
664
Man
546
Loper D
VANDEN BOSSCHE Thierry
35m24s
12.20 km/h
518
Man
447
Loper E
RANDALL Christopher
34m39s
12.47 km/h
456
Man
393
Laatste tour
La cafet de sart
20m16s
10.66 km/h
87
Rangschikking per categorie
Totaal
La cafet de sart
3h23m17s
11.69 km/h
100
Andere
6
101 - Belgium united
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
PITTOORS SOFIE
35m46s
12.08 km/h
554
Vrouw
81
Loper B
ESTERHAZY NICHOLAS
34m56s
12.37 km/h
478
Man
412
Loper C
BEGUIN OLIVIER
32m24s
13.33 km/h
252
Man
229
Loper D
THORON DANNY
36m21s
11.88 km/h
616
Man
512
Loper E
GIORGINI FABIO
41m30s
10.41 km/h
1008
Man
791
Laatste tour
Belgium united
22m23s
9.65 km/h
135
Rangschikking per categorie
Totaal
Belgium united
3h23m20s
11.69 km/h
101
Sport club
72
102 - SPVI 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Davina Thonus
36m40s
11.78 km/h
635
Vrouw
111
Loper B
Katelijne Meulenijzer
44m43s
9.66 km/h
1188
Vrouw
310
Loper C
Ilse Rijckmans
36m50s
11.73 km/h
650
Vrouw
115
Loper D
Johnny Somers
31m04s
13.91 km/h
159
Man
146
Loper E
Tijs Van Roy
31m11s
13.85 km/h
167
Man
154
Laatste tour
SPVI 2
23m20s
9.26 km/h
158
Rangschikking per categorie
Totaal
SPVI 2
3h23m48s
11.66 km/h
102
Sport club
73
103 - BTC 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Marie Roosendaal
41m35s
10.39 km/h
1013
Vrouw
219
Loper B
Yves Haerden
37m56s
11.39 km/h
760
Man
624
Loper C
Xavier Merode
34m21s
12.58 km/h
421
Man
370
Loper D
Jaques Clauwaert
34m37s
12.48 km/h
451
Man
390
Loper E
Marcos Gonzalez Alvarez
34m26s
12.55 km/h
427
Man
376
Laatste tour
BTC 3
21m28s
10.06 km/h
110
Rangschikking per categorie
Totaal
BTC 3
3h24m23s
11.63 km/h
103
Sport club
74
104 - La Franco-anglo-belge
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Marchal Sandra
40m32s
10.66 km/h
952
Vrouw
199
Loper B
Kelly Jack
36m56s
11.70 km/h
656
Man
539
Loper C
Alexandre Françoise
37m46s
11.44 km/h
746
Vrouw
134
Loper D
Vidick Jean-Luc
35m15s
12.26 km/h
496
Man
427
Loper E
Segond Adrien
33m09s
13.03 km/h
316
Man
282
Laatste tour
La Franco-anglo-belge
20m50s
10.37 km/h
100
Rangschikking per categorie
Totaal
La Franco-anglo-belge
3h24m28s
11.62 km/h
104
Andere
7
105 - Sportivamente Bruxelles - Flyers
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Raluca Belegan
45m00s
9.60 km/h
1197
Vrouw
317
Loper B
Simon Neill
32m11s
13.42 km/h
233
Man
213
Loper C
Aniceto Rodríguez Ruiz
34m42s
12.45 km/h
461
Man
398
Loper D
Frédéric Cornet
33m34s
12.87 km/h
344
Man
308
Loper E
Francesco Verona
36m01s
11.99 km/h
578
Man
486
Laatste tour
Sportivamente Bruxelles - Flyers
23m16s
9.28 km/h
157
Rangschikking per categorie
Totaal
Sportivamente Bruxelles - Flyers
3h24m44s
11.61 km/h
105
Sport club
75
106 - Baxwinners
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Julie Enert
36m47s
11.74 km/h
644
Vrouw
112
Loper B
Sarah Lagorce
42m25s
10.18 km/h
1068
Vrouw
247
Loper C
Solène Avrillaud
37m13s
11.61 km/h
695
Vrouw
127
Loper D
Lucas Cossard
35m37s
12.13 km/h
540
Man
463
Loper E
Cyrille Pousset
31m24s
13.76 km/h
183
Man
168
Laatste tour
Baxwinners
21m18s
10.14 km/h
106
Rangschikking per categorie
Totaal
Baxwinners
3h24m44s
11.61 km/h
106
Andere
8
107 - Hayois Forever
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
HAYOIS
40m38s
10.63 km/h
960
Vrouw
202
Loper B
HARENT
34m15s
12.61 km/h
50
Man
49
Loper C
TAGA
42m18s
10.21 km/h
1060
Man
818
Loper D
VANDEN EYNDE
37m34s
11.50 km/h
727
Man
595
Loper E
HARENT
28m29s
15.17 km/h
50
Man
49
Laatste tour
Hayois Forever
22m21s
9.66 km/h
134
Rangschikking per categorie
Totaal
Hayois Forever
3h25m35s
11.56 km/h
107
Andere
9
108 - UTS 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Manon decorte
34m38s
12.47 km/h
454
Vrouw
63
Loper B
Robin collard
37m26s
11.54 km/h
711
Man
582
Loper C
Fastres Neil
49m58s
8.65 km/h
1325
Man
921
Loper D
Champenois Olivier
31m13s
13.84 km/h
172
Man
158
Loper E
Van melick Thomas
32m57s
13.11 km/h
295
Man
265
Laatste tour
UTS 4
19m43s
10.96 km/h
78
Rangschikking per categorie
Totaal
UTS 4
3h25m55s
11.54 km/h
108
Bedrijf
23
109 - USBW ROAD TEAM 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Marianne Lebeau
44m47s
9.65 km/h
1192
Vrouw
313
Loper B
Eric Kral
33m55s
12.74 km/h
375
Vrouw
40
Loper C
Dominique Hertoghs
32m42s
13.21 km/h
278
Vrouw
28
Loper D
Geneviève Feuillat
36m24s
11.87 km/h
619
Vrouw
106
Loper E
Jonathan Lamotte
34m49s
12.41 km/h
468
Man
403
Laatste tour
USBW ROAD TEAM 3
23m29s
9.20 km/h
163
Rangschikking per categorie
Totaal
USBW ROAD TEAM 3
3h26m06s
11.53 km/h
109
Sport club
76
110 - RCBT- Passions Performances
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Cornet Muriel
43m44s
9.88 km/h
1141
Vrouw
282
Loper B
Vervloet Mano
42m40s
10.13 km/h
1088
Man
829
Loper C
Houbart Alexis
33m45s
12.80 km/h
364
Man
326
Loper D
Delmelle Patrick
32m48s
13.17 km/h
282
Man
254
Loper E
Tulkens Tommaso
32m08s
13.44 km/h
230
Man
211
Laatste tour
RCBT- Passions Performances
21m07s
10.23 km/h
104
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT- Passions Performances
3h26m12s
11.52 km/h
110
Sport club
77
111 - BAV4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Patricia Vermaut
41m20s
10.45 km/h
996
Vrouw
213
Loper B
Bart Spegelaere
37m21s
11.57 km/h
705
Man
577
Loper C
Michael Lebrecht
36m10s
11.94 km/h
597
Man
500
Loper D
Aarjen Peeters
33m01s
13.08 km/h
302
Man
271
Loper E
Cornelia Tietz
37m11s
11.62 km/h
690
Vrouw
124
Laatste tour
BAV4
21m20s
10.13 km/h
107
Rangschikking per categorie
Totaal
BAV4
3h26m23s
11.51 km/h
111
Sport club
78
112 - TRIBE C
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Jonckheere Peggy
40m14s
10.74 km/h
931
Vrouw
192
Loper B
Steven De Greveleer
36m37s
11.80 km/h
632
Man
523
Loper C
Patrick Thielemans
41m04s
10.52 km/h
983
Man
777
Loper D
Yves Reunes
35m21s
12.22 km/h
511
Man
440
Loper E
Pascal Boone
33m09s
13.03 km/h
318
Man
284
Laatste tour
TRIBE C
20m00s
10.80 km/h
81
Rangschikking per categorie
Totaal
TRIBE C
3h26m25s
11.51 km/h
112
Sport club
79
113 - Les frangins & co
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Chloe Fay
40m17s
10.72 km/h
940
Vrouw
195
Loper B
Nico Ghesquière
43m47s
9.87 km/h
1148
Man
862
Loper C
J-F Van Camp
33m55s
12.74 km/h
376
Man
336
Loper D
Laurent Van Camp
34m32s
12.51 km/h
441
Man
385
Loper E
Sébastien Van Camp
31m45s
13.61 km/h
206
Man
189
Laatste tour
Les frangins & co
22m57s
9.41 km/h
149
Rangschikking per categorie
Totaal
Les frangins & co
3h27m13s
11.47 km/h
113
Andere
10
114 - BAV3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Linda Thompson
36m49s
11.73 km/h
645
Vrouw
113
Loper B
Tine Deckers
39m56s
10.82 km/h
914
Vrouw
184
Loper C
Geert Blervacq
40m49s
10.58 km/h
969
Man
766
Loper D
Steffen Otten
34m31s
12.52 km/h
437
Man
384
Loper E
Guillaume Goessens
34m16s
12.61 km/h
413
Man
363
Laatste tour
BAV3
21m21s
10.12 km/h
108
Rangschikking per categorie
Totaal
BAV3
3h27m42s
11.44 km/h
114
Sport club
80
115 - RCB Trail Flo
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vandecaveye Florence
35m57s
12.02 km/h
568
Vrouw
87
Loper B
Jacky Pierre
36m00s
12.00 km/h
574
Vrouw
91
Loper C
Compère Thomas
34m04s
12.68 km/h
394
Man
345
Loper D
Vandenbroucke Nathalie
48m32s
8.90 km/h
1306
Man
914
Loper E
Vandentempel Olivier
34m50s
12.40 km/h
469
Man
404
Laatste tour
RCB Trail Flo
18m22s
11.76 km/h
44
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB Trail Flo
3h27m45s
11.44 km/h
115
Sport club
81
116 - Meelopers Meise 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
HERINCKX Marijke
42m19s
10.21 km/h
1061
Vrouw
243
Loper B
DESMEDT Bart
39m23s
10.97 km/h
869
Man
701
Loper C
DE KEERSMAEKER Steven
33m18s
12.97 km/h
327
Man
293
Loper D
LALEMANT Dirk
37m12s
11.61 km/h
693
Man
568
Loper E
VAN BEVEREN Maarten
33m39s
12.84 km/h
352
Man
315
Laatste tour
Meelopers Meise 1
22m27s
9.62 km/h
138
Rangschikking per categorie
Totaal
Meelopers Meise 1
3h28m18s
11.41 km/h
116
Sport club
82
117 - RCB Cécile
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Goovaerts Cécile
37m31s
11.51 km/h
721
Vrouw
131
Loper B
Nopré Vincent
37m03s
11.66 km/h
670
Man
550
Loper C
Cox Fred
37m54s
11.40 km/h
756
Man
620
Loper D
Wautier Anne
36m47s
11.74 km/h
643
Man
532
Loper E
Cardoso Alexandre
38m26s
11.24 km/h
791
Man
649
Laatste tour
RCB Cécile
20m54s
10.33 km/h
101
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB Cécile
3h28m35s
11.39 km/h
117
Sport club
83
118 - AJB
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Malika GILLE
38m57s
11.09 km/h
828
Vrouw
154
Loper B
Mouhsine DNIDNI
38m28s
11.23 km/h
793
Man
651
Loper C
Ilias EL HAKKOUNI
39m24s
10.96 km/h
871
Man
703
Loper D
Bernard DE COCK
38m36s
11.19 km/h
802
Man
658
Loper E
Hussein BATIS
32m34s
13.27 km/h
270
Man
244
Laatste tour
AJB
21m03s
10.26 km/h
103
Rangschikking per categorie
Totaal
AJB
3h29m02s
11.37 km/h
118
School
2
119 - Givrés for ever 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Carlier Patricia
42m16s
10.22 km/h
1057
Vrouw
240
Loper B
Cathy Barrea
35m19s
12.23 km/h
505
Vrouw
71
Loper C
Dimitri vanderlinden
37m01s
11.67 km/h
666
Man
547
Loper D
Cardon Laurent
37m35s
11.49 km/h
729
Man
596
Loper E
Verougstraete Jean-Christophe
35m24s
12.20 km/h
519
Man
448
Laatste tour
Givrés for ever 3
21m35s
10.01 km/h
113
Rangschikking per categorie
Totaal
Givrés for ever 3
3h29m10s
11.36 km/h
119
Andere
11
120 - Coppens Family
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Hilde Degraeve
45m00s
9.60 km/h
1198
Vrouw
318
Loper B
Philippe Coppens
43m26s
9.95 km/h
1122
Man
846
Loper C
Quentin Coppens
36m27s
11.85 km/h
623
Man
515
Loper D
Damien Coppens
31m32s
13.70 km/h
193
Man
177
Loper E
Cédric Coppens
30m10s
14.32 km/h
114
Man
106
Laatste tour
Coppens Family
23m26s
9.22 km/h
159
Rangschikking per categorie
Totaal
Coppens Family
3h30m01s
11.31 km/h
120
Andere
12
121 - H3Ohmygodtheyaresofuckingfast
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sara Hemmerijkckx
42m01s
10.28 km/h
1039
Vrouw
233
Loper B
Gert Glorieux
41m36s
10.38 km/h
1017
Man
795
Loper C
Jens Costers
33m38s
12.84 km/h
351
Man
314
Loper D
Kjell Bosmans-Pollé
39m05s
11.05 km/h
842
Man
684
Loper E
Patrick Verstraete
31m57s
13.52 km/h
218
Man
200
Laatste tour
H3Ohmygodtheyaresofuckingfast
21m55s
9.86 km/h
120
Rangschikking per categorie
Totaal
H3Ohmygodtheyaresofuckingfast
3h30m12s
11.30 km/h
121
Sport club
84
122 - Runnin'Grez 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
PASTORI Eleonore
46m12s
9.35 km/h
1241
Vrouw
347
Loper B
DE BEUN Magali
37m10s
11.62 km/h
688
Vrouw
123
Loper C
FRISQUE Xavier
37m27s
11.54 km/h
713
Man
584
Loper D
MOYAUX Dominique
33m45s
12.80 km/h
363
Man
325
Loper E
LAHAYE Vincent
32m40s
13.22 km/h
276
Man
249
Laatste tour
Runnin'Grez 1
22m59s
9.40 km/h
150
Rangschikking per categorie
Totaal
Runnin'Grez 1
3h30m13s
11.30 km/h
122
Sport club
85
123 - RCBT - Brussels
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Cryns Aurélie
41m58s
10.29 km/h
1035
Vrouw
230
Loper B
Crefcoeur Philippe
45m05s
9.58 km/h
1203
Man
883
Loper C
Frennet Philippe
34m17s
12.60 km/h
417
Man
366
Loper D
Ernst Xavier
35m21s
12.22 km/h
512
Man
441
Loper E
Lerey Louis
34m00s
12.71 km/h
388
Man
343
Laatste tour
RCBT - Brussels
20m05s
10.76 km/h
83
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT - Brussels
3h30m46s
11.27 km/h
123
Sport club
86
124 - CEPAL ISA
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Isabelle Ruiz
37m12s
11.61 km/h
692
Vrouw
125
Loper B
Esteban Galeote
40m23s
10.70 km/h
944
Man
748
Loper C
Christophe Beer
39m07s
11.04 km/h
846
Man
687
Loper D
Pascal Accarain
38m35s
11.20 km/h
801
Man
657
Loper E
Luc Lallemand
35m11s
12.28 km/h
487
Man
420
Laatste tour
CEPAL ISA
20m24s
10.59 km/h
92
Rangschikking per categorie
Totaal
CEPAL ISA
3h30m52s
11.27 km/h
124
Sport club
87
125 - la team givrée
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Delfosse fanny
36m52s
11.72 km/h
651
Vrouw
116
Loper B
Picard caroline
40m06s
10.77 km/h
921
Vrouw
188
Loper C
Altruy Mounia
42m38s
10.13 km/h
1081
Vrouw
256
Loper D
Picard yves
36m28s
11.85 km/h
627
Man
519
Loper E
stievenart Fréderic
33m24s
12.93 km/h
334
Man
300
Laatste tour
la team givrée
21m49s
9.90 km/h
116
Rangschikking per categorie
Totaal
la team givrée
3h31m17s
11.25 km/h
125
Sport club
88
126 - Je Cours à Incourt Gotic
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Cervantes Guadalupe
42m26s
10.18 km/h
1069
Vrouw
248
Loper B
Page Thibaut
36m00s
12.00 km/h
577
Man
485
Loper C
Cadet Caroline
39m35s
10.91 km/h
887
Vrouw
172
Loper D
Van Daele Ismaël
36m55s
11.70 km/h
654
Man
537
Loper E
Colmant Olivier
34m28s
12.53 km/h
434
Man
381
Laatste tour
Je Cours à Incourt Gotic
22m02s
9.80 km/h
124
Rangschikking per categorie
Totaal
Je Cours à Incourt Gotic
3h31m26s
11.24 km/h
126
Sport club
89
127 - Dé loopclub
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Eva Cools
39m10s
11.03 km/h
850
Vrouw
162
Loper B
Eddy Mahieu
37m18s
11.58 km/h
700
Man
572
Loper C
Wim De Backer
38m58s
11.09 km/h
830
Man
676
Loper D
Geert Van Herreweghe
39m11s
11.03 km/h
852
Man
689
Loper E
Tim Laureys
34m27s
12.54 km/h
430
Man
378
Laatste tour
Dé loopclub
22m37s
9.55 km/h
142
Rangschikking per categorie
Totaal
Dé loopclub
3h31m41s
11.22 km/h
127
Sport club
90
128 - Kuristo 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Dalia Mikkelsen
42m32s
10.16 km/h
1077
Vrouw
252
Loper B
Pierre D'Hooghe
37m49s
11.42 km/h
751
Man
616
Loper C
André Devroye
37m20s
11.57 km/h
704
Man
576
Loper D
Marc Vertongen
36m17s
11.91 km/h
606
Man
504
Loper E
Marc Michotte
35m35s
12.14 km/h
535
Man
459
Laatste tour
Kuristo 4
22m16s
9.70 km/h
132
Rangschikking per categorie
Totaal
Kuristo 4
3h31m49s
11.22 km/h
128
Sport club
91
129 - HELB Prigogine 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
A
46m08s
9.36 km/h
1239
Vrouw
346
Loper B
B
34m58s
12.35 km/h
479
Man
413
Loper C
C
36m10s
11.94 km/h
598
Man
501
Loper D
D
34m10s
12.64 km/h
403
Man
354
Loper E
E
38m48s
11.13 km/h
816
Man
667
Laatste tour
HELB Prigogine 1
21m53s
9.87 km/h
119
Rangschikking per categorie
Totaal
HELB Prigogine 1
3h32m07s
11.20 km/h
129
School
3
130 - SWIFT Lassies
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Heidi CLOETENS
36m06s
11.97 km/h
588
Vrouw
97
Loper B
Christophe d'ARGEMBEAU
42m30s
10.16 km/h
1073
Man
823
Loper C
Olivier PAQUAY
39m20s
10.98 km/h
866
Man
699
Loper D
Christian GALLON
35m42s
12.10 km/h
547
Man
467
Loper E
Alan CHAMPION
37m22s
11.56 km/h
706
Man
578
Laatste tour
SWIFT Lassies
21m12s
10.19 km/h
105
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT Lassies
3h32m12s
11.20 km/h
130
Bedrijf
24
131 - SWIFT On The Mud Again
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Baudoux Helene
38m37s
11.19 km/h
803
Vrouw
145
Loper B
Hogger Robin
37m02s
11.67 km/h
668
Man
549
Loper C
Van Borm Peter
40m17s
10.72 km/h
937
Man
744
Loper D
Carpantier Jean-Jacques
39m42s
10.88 km/h
895
Man
723
Loper E
Jasselette Arnaud
36m02s
11.99 km/h
579
Man
487
Laatste tour
SWIFT On The Mud Again
20m41s
10.44 km/h
97
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT On The Mud Again
3h32m21s
11.19 km/h
131
Bedrijf
25
132 - JOGGANS-SUPER
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
BOES ODETTE
41m35s
10.39 km/h
1014
Vrouw
220
Loper B
GYPENS Wim
40m30s
10.67 km/h
950
Man
752
Loper C
CLOSSET DIDIER
40m12s
10.75 km/h
929
Man
739
Loper D
DEBELLE FREDERIC
34m41s
12.46 km/h
460
Man
397
Loper E
SERGYSELS PASCAL
33m23s
12.94 km/h
333
Man
299
Laatste tour
JOGGANS-SUPER
22m11s
9.74 km/h
128
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS-SUPER
3h32m32s
11.18 km/h
132
Sport club
92
133 - ROYAL 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
CHOUINARD
38m22s
11.26 km/h
784
Vrouw
141
Loper B
SNICKERS
43m47s
9.87 km/h
1147
Vrouw
286
Loper C
VALSCHAERTS
37m03s
11.66 km/h
672
Man
552
Loper D
VANROSSOMME
37m07s
11.64 km/h
676
Man
555
Loper E
FRANCON
32m19s
13.37 km/h
243
Man
222
Laatste tour
ROYAL 2
24m26s
8.84 km/h
194
Rangschikking per categorie
Totaal
ROYAL 2
3h33m04s
11.15 km/h
133
Sport club
93
134 - ETC2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Aude Mortehan
45m06s
9.58 km/h
1204
Vrouw
321
Loper B
Dave De Backer
44m18s
9.75 km/h
1174
Man
874
Loper C
David Stocké
35m56s
12.02 km/h
567
Man
481
Loper D
Arnaud Tack
34m08s
12.66 km/h
401
Man
352
Loper E
Laurent Fontaine
29m58s
14.42 km/h
107
Man
100
Laatste tour
ETC2
23m42s
9.11 km/h
170
Rangschikking per categorie
Totaal
ETC2
3h33m08s
11.15 km/h
134
Sport club
94
135 - VIVAQUA-MIX
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Coralie VAN LEEUW
41m59s
10.29 km/h
1037
Vrouw
232
Loper B
Pierre LAMOTTE
37m19s
11.58 km/h
703
Man
575
Loper C
Charles-Emmanuel PISHOUT
38m23s
11.25 km/h
789
Man
647
Loper D
Raphaël SPIELMANN
37m50s
11.42 km/h
754
Man
618
Loper E
Freddy DEMUNTER
35m55s
12.03 km/h
565
Man
479
Laatste tour
VIVAQUA-MIX
22m10s
9.74 km/h
127
Rangschikking per categorie
Totaal
VIVAQUA-MIX
3h33m36s
11.12 km/h
135
Bedrijf
26
136 - Les Projets d'Eléonore I
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Alexia SPRINGUEL
38m38s
11.18 km/h
805
Vrouw
147
Loper B
Thierry MAERCKX
40m28s
10.68 km/h
949
Man
751
Loper C
Lucie DE CLIPPELE
43m16s
9.98 km/h
1116
Vrouw
274
Loper D
Corine LORSIGNOL
35m37s
12.13 km/h
538
Vrouw
77
Loper E
Didier CHABOT
33m45s
12.80 km/h
360
Man
322
Laatste tour
Les Projets d'Eléonore I
21m56s
9.85 km/h
121
Rangschikking per categorie
Totaal
Les Projets d'Eléonore I
3h33m40s
11.12 km/h
136
Andere
13
137 - RCB Cosmopolite
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Davenport Nicola
36m38s
11.79 km/h
633
Vrouw
110
Loper B
Yaw David
39m26s
10.96 km/h
875
Man
707
Loper C
Myant Martin
41m41s
10.36 km/h
1021
Man
799
Loper D
Vaerman Guy
37m54s
11.40 km/h
755
Man
619
Loper E
Prothers Jenna
36m04s
11.98 km/h
583
Vrouw
94
Laatste tour
RCB Cosmopolite
22m19s
9.68 km/h
133
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB Cosmopolite
3h34m02s
11.10 km/h
137
Sport club
95
138 - YAKA
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Mailleux Florence
46m21s
9.32 km/h
1246
Vrouw
350
Loper B
Van Obberghen Pierre
36m21s
11.88 km/h
614
Man
510
Loper C
Takem Innocent
38m59s
11.08 km/h
834
Man
679
Loper D
Waterkeyn Mathieu
36m06s
11.97 km/h
587
Man
491
Loper E
Plumey Quentin
32m54s
13.13 km/h
288
Man
259
Laatste tour
YAKA
23m35s
9.16 km/h
166
Rangschikking per categorie
Totaal
YAKA
3h34m16s
11.09 km/h
138
Andere
14
139 - Les dégivrés
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Kengen Camille
41m25s
10.43 km/h
1001
Vrouw
214
Loper B
Lechien Isabelle
38m58s
11.09 km/h
831
Vrouw
155
Loper C
Lhoest Alizee
41m59s
10.29 km/h
1036
Vrouw
231
Loper D
Vandeputte Gauthier
33m35s
12.86 km/h
346
Man
310
Loper E
Lhoest Thierry
36m23s
11.87 km/h
617
Man
513
Laatste tour
Les dégivrés
22m04s
9.79 km/h
125
Rangschikking per categorie
Totaal
Les dégivrés
3h34m24s
11.08 km/h
139
Andere
15
140 - Saint-Louis 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Gaelle Pauwen
43m08s
10.02 km/h
1108
Vrouw
269
Loper B
Sterpin Vincent
36m02s
11.99 km/h
580
Man
488
Loper C
Bux Anthony
35m45s
12.08 km/h
551
Man
471
Loper D
Pieron Mathieu
40m17s
10.72 km/h
939
Man
745
Loper E
Jullien Florent
37m15s
11.60 km/h
696
Man
569
Laatste tour
Saint-Louis 1
22m25s
9.64 km/h
137
Rangschikking per categorie
Totaal
Saint-Louis 1
3h34m52s
11.06 km/h
140
Andere
16
141 - RCB - wéééééééééé
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Van Geet Isabelle
45m11s
9.56 km/h
1206
Vrouw
323
Loper B
Detournay alexandre
38m57s
11.09 km/h
829
Man
675
Loper C
Detournay stéphane
33m55s
12.74 km/h
377
Man
337
Loper D
Claes Michael
37m44s
11.45 km/h
744
Man
611
Loper E
De Schrijver Marie
35m13s
12.27 km/h
491
Vrouw
69
Laatste tour
RCB - wéééééééééé
23m56s
9.03 km/h
180
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB - wéééééééééé
3h34m56s
11.05 km/h
141
Andere
17
142 - aXa Running PIERRE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Isabelle CAMBY
42m46s
10.10 km/h
1092
Vrouw
262
Loper B
André DUCHENE
35m53s
12.04 km/h
563
Man
478
Loper C
Francis LAENENS
40m51s
10.58 km/h
971
Man
768
Loper D
Frédéric LEGROS
39m40s
10.89 km/h
891
Man
719
Loper E
Pierre MONTERO
33m43s
12.81 km/h
357
Man
319
Laatste tour
aXa Running PIERRE
22m08s
9.76 km/h
126
Rangschikking per categorie
Totaal
aXa Running PIERRE
3h35m01s
11.05 km/h
142
Andere
18
143 - Team SABCA
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Bernadette Vermeylen
46m46s
9.24 km/h
1257
Vrouw
358
Loper B
Hervé Raddoux
38m52s
11.11 km/h
824
Man
672
Loper C
David Biscos
41m26s
10.43 km/h
1004
Man
789
Loper D
Guillaume Xolin
34m25s
12.55 km/h
426
Man
375
Loper E
Arnaud Bonnet
29m11s
14.80 km/h
76
Man
72
Laatste tour
Team SABCA
24m27s
8.83 km/h
195
Rangschikking per categorie
Totaal
Team SABCA
3h35m07s
11.05 km/h
143
Bedrijf
27
144 - arsouilles
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Oreins Anais
35m13s
12.27 km/h
489
Vrouw
68
Loper B
Douliere Stephane
35m24s
12.20 km/h
516
Man
445
Loper C
Henz Ingrid
46m02s
9.38 km/h
1230
Vrouw
339
Loper D
Cambron Lucie
38m37s
11.19 km/h
804
Vrouw
146
Loper E
Van Woensel Gerald
36m17s
11.91 km/h
608
Man
506
Laatste tour
arsouilles
23m51s
9.06 km/h
176
Rangschikking per categorie
Totaal
arsouilles
3h35m24s
11.03 km/h
144
Bedrijf
28
145 - TraKKs 6
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Magali Dujaquier
42m37s
10.14 km/h
1080
Vrouw
255
Loper B
Alexandra Thomas
32m10s
13.43 km/h
231
Vrouw
20
Loper C
Nicolas Gaul
46m14s
9.34 km/h
1244
Man
896
Loper D
Matthieu Rutgers
36m50s
11.73 km/h
649
Man
535
Loper E
Christophe Thomas
35m14s
12.26 km/h
492
Man
423
Laatste tour
TraKKs 6
23m00s
9.39 km/h
151
Rangschikking per categorie
Totaal
TraKKs 6
3h36m05s
11.00 km/h
145
Bedrijf
29
146 - Runnin'Grez 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
VANBEVER Lise
50m00s
8.64 km/h
1326
Vrouw
405
Loper B
BACHMANN Marc
38m34s
11.20 km/h
800
Man
656
Loper C
EWBANK Geoffrey
36m09s
11.95 km/h
595
Man
498
Loper D
CORDIER Nicolas
34m52s
12.39 km/h
473
Man
408
Loper E
TODEUR Dan
32m21s
13.35 km/h
249
Man
226
Laatste tour
Runnin'Grez 4
24m12s
8.93 km/h
184
Rangschikking per categorie
Totaal
Runnin'Grez 4
3h36m08s
10.99 km/h
146
Sport club
96
147 - Top Run 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sutra Iris
39m08s
11.04 km/h
848
Vrouw
161
Loper B
Luwereys Olivier
40m47s
10.59 km/h
968
Man
765
Loper C
Thibault Pasquier
43m26s
9.95 km/h
1119
Man
845
Loper D
Mevellec Armel
36m09s
11.95 km/h
593
Man
496
Loper E
Baja Mihai
34m28s
12.53 km/h
433
Man
380
Laatste tour
Top Run 3
22m16s
9.70 km/h
131
Rangschikking per categorie
Totaal
Top Run 3
3h36m14s
10.99 km/h
147
Sport club
97
148 - Swift Free Style
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Maria CIOCINTA
39m55s
10.82 km/h
911
Vrouw
183
Loper B
Philippe DEHOUX
41m43s
10.36 km/h
1023
Man
800
Loper C
Maxime DERAET
38m45s
11.15 km/h
811
Man
663
Loper D
Antoine LISSE
40m42s
10.61 km/h
962
Man
760
Loper E
Gregory PARDOEN
34m06s
12.67 km/h
399
Man
350
Laatste tour
Swift Free Style
21m35s
10.01 km/h
112
Rangschikking per categorie
Totaal
Swift Free Style
3h36m46s
10.96 km/h
148
Bedrijf
30
149 - LES MARTINES
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Martine
39m45s
10.87 km/h
902
Vrouw
176
Loper B
Michèle
41m55s
10.31 km/h
1033
Vrouw
228
Loper C
Laura
39m43s
10.88 km/h
899
Vrouw
174
Loper D
Bernard
35m58s
12.01 km/h
572
Man
482
Loper E
Thierry
37m15s
11.60 km/h
697
Man
570
Laatste tour
LES MARTINES
22m13s
9.72 km/h
129
Rangschikking per categorie
Totaal
LES MARTINES
3h36m49s
10.96 km/h
149
Sport club
98
150 - LE MYSTERE DES GAFFES DE GASTON
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
DE REUCK FANNY
44m39s
9.68 km/h
1186
Vrouw
309
Loper B
DE BILDERLING FABIAN
37m30s
11.52 km/h
720
Man
590
Loper C
DEMIN LIEVE
43m10s
10.01 km/h
1110
Vrouw
270
Loper D
VAUDOISSEY PASCAL
32m37s
13.24 km/h
274
Man
247
Loper E
DE DAPPER DAVID
36m21s
11.88 km/h
615
Man
511
Laatste tour
LE MYSTERE DES GAFFES DE GASTON
22m48s
9.47 km/h
147
Rangschikking per categorie
Totaal
LE MYSTERE DES GAFFES DE GASTON
3h37m05s
10.95 km/h
150
Sport club
99
151 - Coaching Zone Team 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Rosa
42m06s
10.26 km/h
1050
Vrouw
238
Loper B
Phil 777
41m37s
10.38 km/h
1020
Man
798
Loper C
Julien A.
37m09s
11.63 km/h
683
Man
562
Loper D
Sebastien L
38m33s
11.21 km/h
798
Man
654
Loper E
Pilou
36m06s
11.97 km/h
589
Man
492
Laatste tour
Coaching Zone Team 4
21m40s
9.97 km/h
114
Rangschikking per categorie
Totaal
Coaching Zone Team 4
3h37m11s
10.94 km/h
151
Sport club
100
152 - Bin Otan 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
a
41m28s
10.42 km/h
1007
Vrouw
217
Loper B
b
37m32s
11.51 km/h
724
Man
593
Loper C
c
37m29s
11.53 km/h
718
Man
588
Loper D
d
39m30s
10.94 km/h
880
Man
711
Loper E
e
39m41s
10.89 km/h
894
Man
722
Laatste tour
Bin Otan 4
22m01s
9.81 km/h
123
Rangschikking per categorie
Totaal
Bin Otan 4
3h37m41s
10.91 km/h
152
Sport club
101
153 - Les motivés de Mettet2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Brigitte Ribaucourt
39m04s
11.06 km/h
838
Vrouw
157
Loper B
Herman Johanna
44m48s
9.64 km/h
1193
Vrouw
314
Loper C
Jean Pierre Gilliard
41m23s
10.44 km/h
998
Man
785
Loper D
Christian Thirant
35m41s
12.11 km/h
542
Man
464
Loper E
Culot Patrick
33m23s
12.94 km/h
331
Man
297
Laatste tour
Les motivés de Mettet2
23m27s
9.21 km/h
160
Rangschikking per categorie
Totaal
Les motivés de Mettet2
3h37m46s
10.91 km/h
153
Sport club
102
154 - MindfulRunning
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Virginie Costermans
45m16s
9.54 km/h
1209
Vrouw
325
Loper B
Karlyne Kanuma
39m10s
11.03 km/h
851
Vrouw
163
Loper C
Laurent Di Martinelli
35m42s
12.10 km/h
546
Man
466
Loper D
Pascal Linssen
40m44s
10.61 km/h
966
Man
763
Loper E
Alain Renard
35m33s
12.15 km/h
531
Man
456
Laatste tour
MindfulRunning
21m50s
9.89 km/h
117
Rangschikking per categorie
Totaal
MindfulRunning
3h38m15s
10.89 km/h
154
Andere
19
155 - aXa Running OLIVIER
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Josseline VANHUFFELEN
45m38s
9.47 km/h
1220
Vrouw
333
Loper B
Jean-Jacques PANNEELS
40m34s
10.65 km/h
955
Man
756
Loper C
Jean-François MOURMAUX
39m13s
11.02 km/h
857
Man
692
Loper D
Cédric LEBON
34m00s
12.71 km/h
385
Man
342
Loper E
Olivier GAUSSET
35m20s
12.23 km/h
506
Man
435
Laatste tour
aXa Running OLIVIER
23m36s
9.15 km/h
169
Rangschikking per categorie
Totaal
aXa Running OLIVIER
3h38m21s
10.88 km/h
155
Andere
20
156 - CEPAL MONIKA S
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Monika Scott
43m15s
9.99 km/h
1114
Vrouw
273
Loper B
Serge Van Genechten
39m57s
10.81 km/h
915
Man
731
Loper C
Guy Grinnell
36m34s
11.81 km/h
629
Man
521
Loper D
Alexandre Hauben
37m43s
11.45 km/h
743
Man
610
Loper E
Jean-Marie Van Cutsem
38m28s
11.23 km/h
792
Man
650
Laatste tour
CEPAL MONIKA S
22m39s
9.54 km/h
144
Rangschikking per categorie
Totaal
CEPAL MONIKA S
3h38m36s
10.87 km/h
156
Sport club
103
157 - GOVAMIMIOL
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Marie-Christine Milandri
46m26s
9.30 km/h
1249
Vrouw
353
Loper B
Panayotis Valmas
37m37s
11.48 km/h
733
Man
600
Loper C
François Ollinger
36m39s
11.79 km/h
634
Man
524
Loper D
Jean-Baptiste Milandri
33m36s
12.86 km/h
348
Man
311
Loper E
Guillaume Le Reverend
38m58s
11.09 km/h
832
Man
677
Laatste tour
GOVAMIMIOL
25m23s
8.51 km/h
214
Rangschikking per categorie
Totaal
GOVAMIMIOL
3h38m39s
10.87 km/h
157
Andere
21
158 - Les Wittelaer's
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Eva Da Rocha
48m07s
8.98 km/h
1297
Vrouw
387
Loper B
Alexis Mattelaer
35m35s
12.14 km/h
536
Man
460
Loper C
François Dewit
43m38s
9.90 km/h
1132
Man
854
Loper D
Pierre Mattelaer
33m23s
12.94 km/h
332
Man
298
Loper E
Damien Emmerechts
32m30s
13.29 km/h
264
Man
239
Laatste tour
Les Wittelaer's
26m08s
8.27 km/h
225
Rangschikking per categorie
Totaal
Les Wittelaer's
3h39m21s
10.83 km/h
158
Andere
22
159 - les Kényans Blancs Hélécinois
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vinciane Godfrin
42m17s
10.22 km/h
1059
Vrouw
242
Loper B
Fabrice Thomas
40m39s
10.63 km/h
961
Man
759
Loper C
Charlotte François
42m46s
10.10 km/h
1093
Vrouw
263
Loper D
Olivier Plamont
34m35s
12.49 km/h
448
Man
388
Loper E
Eric Lalmand
35m14s
12.26 km/h
494
Man
425
Laatste tour
les Kényans Blancs Hélécinois
23m53s
9.04 km/h
177
Rangschikking per categorie
Totaal
les Kényans Blancs Hélécinois
3h39m24s
10.83 km/h
159
Sport club
104
160 - La famille Groseille
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Carlier Camille
46m03s
9.38 km/h
1232
Vrouw
341
Loper B
Corazza Philippe
44m27s
9.72 km/h
1178
Man
875
Loper C
Marotte Jean-Marie
36m44s
11.76 km/h
638
Man
527
Loper D
Corazza Mathieu
37m17s
11.59 km/h
699
Man
571
Loper E
Vanhoutte Olivier
31m21s
13.78 km/h
178
Man
163
Laatste tour
La famille Groseille
23m35s
9.16 km/h
167
Rangschikking per categorie
Totaal
La famille Groseille
3h39m27s
10.83 km/h
160
Andere
23
161 - JOGGANS-COOL
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
GAZAN ADELINE
40m35s
10.64 km/h
956
Vrouw
200
Loper B
THIROT ALAIN
43m37s
9.90 km/h
1130
Vrouw
278
Loper C
MARGINET DOMINIQUE
36m57s
11.69 km/h
661
Man
544
Loper D
DESMECHT PATRICK
41m28s
10.42 km/h
1006
Man
790
Loper E
CREEMERS MATHIAS
34m05s
12.67 km/h
396
Man
347
Laatste tour
JOGGANS-COOL
22m48s
9.47 km/h
148
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS-COOL
3h39m30s
10.82 km/h
161
Sport club
105
162 - DRAXTER
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Idoia Perez
47m10s
9.16 km/h
1270
Vrouw
367
Loper B
Gaëtan Prouvost
40m24s
10.69 km/h
946
Man
749
Loper C
Mathieu Van Schel
43m46s
9.87 km/h
1144
Man
861
Loper D
Louis Jobard
30m38s
14.10 km/h
138
Man
126
Loper E
Pierre Sauvageot
34m04s
12.68 km/h
395
Man
346
Laatste tour
DRAXTER
23m50s
9.06 km/h
174
Rangschikking per categorie
Totaal
DRAXTER
3h39m52s
10.81 km/h
162
Bedrijf
31
163 - triathlon charleroi mixé
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vanessa Hairson
36m52s
11.72 km/h
652
Vrouw
117
Loper B
Fred Huyge
37m42s
11.46 km/h
741
Man
608
Loper C
Etienne Hacking
37m38s
11.48 km/h
735
Man
602
Loper D
Pilou Pilou
46m05s
9.37 km/h
1235
Man
893
Loper E
Scharmin Alain
36m56s
11.70 km/h
655
Man
538
Laatste tour
triathlon charleroi mixé
24m44s
8.73 km/h
198
Rangschikking per categorie
Totaal
triathlon charleroi mixé
3h39m57s
10.80 km/h
163
Sport club
106
164 - PAPA ET LE MYSTERE DE LA NYMPHOFOLLE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
CLOSSE CARINE
47m14s
9.15 km/h
1273
Vrouw
370
Loper B
LIGNY CAROLINE
40m44s
10.61 km/h
965
Vrouw
203
Loper C
GREVISSE DAVID
43m32s
9.92 km/h
1126
Man
849
Loper D
AMERIJCKX CHRISTOPHE
32m56s
13.12 km/h
291
Man
262
Loper E
MERCHIE FREDERIC
31m52s
13.56 km/h
213
Man
195
Laatste tour
PAPA ET LE MYSTERE DE LA NYMPHOFOLLE
23m44s
9.10 km/h
171
Rangschikking per categorie
Totaal
PAPA ET LE MYSTERE DE LA NYMPHOFOLLE
3h40m02s
10.80 km/h
164
Sport club
107
165 - Cachavin
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Filissiadis céline
42m35s
10.14 km/h
1079
Vrouw
254
Loper B
Cawet Jean-Pierre
43m49s
9.86 km/h
1150
Man
864
Loper C
Lefever Benoît
40m38s
10.63 km/h
959
Man
758
Loper D
Vincent Christian
34m15s
12.61 km/h
411
Man
361
Loper E
Cawet Daphné
36m15s
11.92 km/h
605
Vrouw
102
Laatste tour
Cachavin
22m31s
9.59 km/h
140
Rangschikking per categorie
Totaal
Cachavin
3h40m03s
10.80 km/h
165
Andere
24
166 - Rix and Family
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Charlotte Piron
40m26s
10.68 km/h
948
Vrouw
198
Loper B
Sarah Devaux
38m33s
11.21 km/h
797
Vrouw
144
Loper C
Anne-Catherine Millet
36m19s
11.90 km/h
612
Vrouw
104
Loper D
Pierre-Yves Millet
44m51s
9.63 km/h
1194
Man
880
Loper E
Arnaud Montero
37m48s
11.43 km/h
750
Man
615
Laatste tour
Rix and Family
22m14s
9.72 km/h
130
Rangschikking per categorie
Totaal
Rix and Family
3h40m11s
10.79 km/h
166
Andere
25
167 - LES PROJETS D'ELEONORE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
PIRENNE SOPHIE
39m46s
10.86 km/h
904
Vrouw
177
Loper B
DELVAUX OLIVIER
37m42s
11.46 km/h
742
Man
609
Loper C
FREEMAN DUNCAN
40m45s
10.60 km/h
967
Man
764
Loper D
SHOONJANS JOELLE
40m58s
10.55 km/h
976
Vrouw
205
Loper E
LATERRE EMMANUELLE
38m09s
11.32 km/h
773
Vrouw
138
Laatste tour
LES PROJETS D'ELEONORE
23m05s
9.36 km/h
152
Rangschikking per categorie
Totaal
LES PROJETS D'ELEONORE
3h40m25s
10.78 km/h
167
Andere
26
168 - Top 10 in 2010!
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Virginie Dor
46m02s
9.38 km/h
1231
Vrouw
340
Loper B
Candice Fastrez
48m03s
8.99 km/h
1294
Vrouw
384
Loper C
Olivier Gilard
35m23s
12.21 km/h
514
Man
443
Loper D
Julie de Bonnet
34m02s
12.69 km/h
391
Vrouw
48
Loper E
Pascal Boucquey
32m33s
13.27 km/h
269
Man
243
Laatste tour
Top 10 in 2010!
24m44s
8.73 km/h
199
Rangschikking per categorie
Totaal
Top 10 in 2010!
3h40m47s
10.76 km/h
168
Andere
27
169 - Les Mous du Genou
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Aurélie Hendrickx
40m19s
10.72 km/h
941
Vrouw
196
Loper B
Marc Champenois
41m46s
10.34 km/h
1027
Man
802
Loper C
Virginie Ramel
39m06s
11.05 km/h
844
Vrouw
159
Loper D
Quentin Marchal
34m22s
12.57 km/h
423
Man
372
Loper E
David Champenois
42m56s
10.06 km/h
1099
Man
835
Laatste tour
Les Mous du Genou
22m30s
9.60 km/h
139
Rangschikking per categorie
Totaal
Les Mous du Genou
3h40m59s
10.75 km/h
169
Andere
28
170 - Collège Saint-Pierre
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Galez Gladys
46m29s
9.29 km/h
1251
Vrouw
354
Loper B
Pascale Stas
45m18s
9.54 km/h
1212
Vrouw
327
Loper C
Rohart Nicolas
38m53s
11.11 km/h
826
Man
674
Loper D
Lenoir Philippe
33m56s
12.73 km/h
379
Man
338
Loper E
Hoorens Anthony
31m34s
13.69 km/h
195
Man
179
Laatste tour
Collège Saint-Pierre
24m54s
8.67 km/h
203
Rangschikking per categorie
Totaal
Collège Saint-Pierre
3h41m04s
10.75 km/h
170
Andere
29
171 - Aspria 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Thuy huong
36m10s
11.94 km/h
600
Vrouw
99
Loper B
Susanna Humanes
50m00s
8.64 km/h
1327
Vrouw
406
Loper C
Gilles Quoisiaux
37m08s
11.63 km/h
680
Man
559
Loper D
Ludovic Lamant
34m51s
12.40 km/h
471
Man
406
Loper E
Serge Rossem
33m57s
12.72 km/h
381
Vrouw
42
Laatste tour
Aspria 1
29m07s
7.42 km/h
254
Rangschikking per categorie
Totaal
Aspria 1
3h41m13s
10.74 km/h
171
Sport club
108
172 - CACE 6
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Coureur1
40m00s
10.80 km/h
917
Vrouw
186
Loper B
Coureur 2
41m04s
10.52 km/h
981
Man
776
Loper C
Coureur 3
45m17s
9.54 km/h
1211
Man
885
Loper D
Coureur 4
39m09s
11.03 km/h
849
Man
688
Loper E
Coureur 5
32m16s
13.39 km/h
240
Man
219
Laatste tour
CACE 6
23m34s
9.17 km/h
164
Rangschikking per categorie
Totaal
CACE 6
3h41m20s
10.73 km/h
172
Sport club
109
173 - Les givrés de la Vallée
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Stéphanie Brabant
41m48s
10.33 km/h
1029
Vrouw
226
Loper B
Ivan Tresegnie
42m04s
10.27 km/h
1045
Man
809
Loper C
Olivier Blondeel
35m37s
12.13 km/h
539
Man
462
Loper D
Stéphanie Gilboux
39m11s
11.03 km/h
853
Vrouw
164
Loper E
Cindy Gilquin
39m15s
11.01 km/h
860
Vrouw
166
Laatste tour
Les givrés de la Vallée
23m28s
9.20 km/h
162
Rangschikking per categorie
Totaal
Les givrés de la Vallée
3h41m23s
10.73 km/h
173
School
4
174 - RIAAC for fun 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sonia Bowen
44m37s
9.68 km/h
1184
Vrouw
307
Loper B
Patrick Schelkens
32m58s
13.10 km/h
297
Man
267
Loper C
Astrid Charles
50m03s
8.63 km/h
1329
Man
923
Loper D
Nicolas Mornard
38m11s
11.31 km/h
774
Man
636
Loper E
Arnaud Vanobbergen
30m32s
14.15 km/h
134
Man
122
Laatste tour
RIAAC for fun 1
25m18s
8.54 km/h
212
Rangschikking per categorie
Totaal
RIAAC for fun 1
3h41m39s
10.72 km/h
174
Sport club
110
175 - Top Run 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Corlay Charlotte
44m23s
9.73 km/h
1176
Vrouw
302
Loper B
Decrolier Frédéric
41m45s
10.35 km/h
1026
Man
801
Loper C
Megard Paul
40m37s
10.64 km/h
958
Man
757
Loper D
Azzabi Aiman
36m57s
11.69 km/h
658
Man
541
Loper E
Content Christophe
34m56s
12.37 km/h
477
Man
411
Laatste tour
Top Run 2
23m07s
9.34 km/h
153
Rangschikking per categorie
Totaal
Top Run 2
3h41m45s
10.71 km/h
175
Bedrijf
32
176 - NAC - RCABW 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
BENEDETTI CHARLOTTE
36m25s
11.86 km/h
622
Vrouw
108
Loper B
DELHOVE MARIE
39m51s
10.84 km/h
908
Vrouw
181
Loper C
THOMAS VIRGINIE
45m58s
9.40 km/h
1228
Man
891
Loper D
BOBOT MELODIE
41m19s
10.46 km/h
995
Vrouw
212
Loper E
FERIER REMY
34m54s
12.38 km/h
476
Man
410
Laatste tour
NAC - RCABW 5
23m50s
9.06 km/h
175
Rangschikking per categorie
Totaal
NAC - RCABW 5
3h42m17s
10.69 km/h
176
Sport club
111
177 - Tigroux & consorts
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Aline Tilman
44m09s
9.78 km/h
1162
Vrouw
293
Loper B
Jérémie Fastrez
38m40s
11.17 km/h
808
Man
660
Loper C
Denis Hendrichs
39m14s
11.01 km/h
859
Man
694
Loper D
Justine Kemlo
42m28s
10.17 km/h
1071
Vrouw
250
Loper E
Samuel Tilman
33m45s
12.80 km/h
358
Man
320
Laatste tour
Tigroux & consorts
24m04s
8.98 km/h
182
Rangschikking per categorie
Totaal
Tigroux & consorts
3h42m20s
10.69 km/h
177
Andere
30
178 - enjambee violet
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Pappone Irène
34m31s
12.52 km/h
438
Vrouw
54
Loper B
Stevens Alexane
40m23s
10.70 km/h
945
Vrouw
197
Loper C
Prat Morgane
42m46s
10.10 km/h
1091
Vrouw
261
Loper D
Detrait Anne-Laure
45m49s
9.43 km/h
1222
Vrouw
334
Loper E
t'kind Renaud
37m02s
11.67 km/h
667
Man
548
Laatste tour
enjambee violet
22m01s
9.81 km/h
122
Rangschikking per categorie
Totaal
enjambee violet
3h42m32s
10.68 km/h
178
Sport club
112
179 - ETC3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Erine Privé
42m16s
10.22 km/h
1058
Vrouw
241
Loper B
Léa Blauwart
48m11s
8.97 km/h
1299
Vrouw
389
Loper C
Romane Leleux
44m20s
9.74 km/h
1175
Vrouw
301
Loper D
Jean-Luc Fohal
35m21s
12.22 km/h
509
Man
438
Loper E
Thomas Loquet
27m45s
15.57 km/h
36
Man
36
Laatste tour
ETC3
25m26s
8.49 km/h
216
Rangschikking per categorie
Totaal
ETC3
3h43m19s
10.64 km/h
179
Sport club
113
180 - NAC - RCABW 6
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
PARMENTIER KARINE
37m50s
11.42 km/h
753
Vrouw
136
Loper B
HERNAUT ISABELLE
39m42s
10.88 km/h
896
Vrouw
173
Loper C
OUATARA AHMED
39m21s
10.98 km/h
867
Man
700
Loper D
VICAIRE ALICE
42m21s
10.20 km/h
1064
Vrouw
245
Loper E
LERATE VINCIANNE
41m55s
10.31 km/h
1032
Vrouw
227
Laatste tour
NAC - RCABW 6
22m31s
9.59 km/h
141
Rangschikking per categorie
Totaal
NAC - RCABW 6
3h43m40s
10.62 km/h
180
Sport club
114
181 - PADRE ET SES MYSTERE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
SCHIETS MAGALI
38m23s
11.25 km/h
786
Vrouw
142
Loper B
VAN WYMERSCH SABINE
50m20s
8.58 km/h
1332
Vrouw
409
Loper C
MEZIANI MOHAND
37m29s
11.53 km/h
716
Man
586
Loper D
LECLEF SEBASTIEN
37m39s
11.47 km/h
738
Man
605
Loper E
SALVATO DOMENICO
35m15s
12.26 km/h
497
Man
428
Laatste tour
PADRE ET SES MYSTERE
24m41s
8.75 km/h
197
Rangschikking per categorie
Totaal
PADRE ET SES MYSTERE
3h43m47s
10.62 km/h
181
Sport club
115
182 - Le Noble âge
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Amandine Ondel
40m08s
10.76 km/h
923
Vrouw
189
Loper B
Cédric Decreton
43m59s
9.82 km/h
1155
Man
867
Loper C
Aziza Naitlahcen
35m51s
12.05 km/h
558
Vrouw
83
Loper D
Thornton Geoffrey
47m04s
9.18 km/h
1268
Man
903
Loper E
Christel-ly Rogiers
32m30s
13.29 km/h
261
Vrouw
25
Laatste tour
Le Noble âge
24m23s
8.86 km/h
188
Rangschikking per categorie
Totaal
Le Noble âge
3h43m55s
10.61 km/h
182
Bedrijf
33
183 - Les Durs à Cuire
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Anne de Bruyne
42m27s
10.18 km/h
1070
Vrouw
249
Loper B
Daniel Nottebart
41m01s
10.53 km/h
979
Man
774
Loper C
Olivier Serniclaes
38m24s
11.25 km/h
790
Man
648
Loper D
Daniel Caris
41m05s
10.52 km/h
984
Man
778
Loper E
Claude Vandeput
38m04s
11.35 km/h
765
Man
628
Laatste tour
Les Durs à Cuire
23m12s
9.31 km/h
155
Rangschikking per categorie
Totaal
Les Durs à Cuire
3h44m13s
10.60 km/h
183
Sport club
116
184 - Runnin'Grez 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
DEBUSSCHER Anne
47m58s
9.01 km/h
1292
Vrouw
382
Loper B
DEBRUYNE Christophe
32m06s
13.46 km/h
227
Man
208
Loper C
NOEL Benoit
37m54s
11.40 km/h
759
Man
623
Loper D
VANHOEGAERDEN Thierry
42m04s
10.27 km/h
1046
Man
810
Loper E
BOVY Philippe
39m37s
10.90 km/h
889
Man
717
Laatste tour
Runnin'Grez 2
24m46s
8.72 km/h
200
Rangschikking per categorie
Totaal
Runnin'Grez 2
3h44m25s
10.59 km/h
184
Sport club
117
185 - Chronorace Top Timing 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
GENTEN Angélique
47m11s
9.16 km/h
1272
Vrouw
369
Loper B
VAST Audrey
45m02s
9.59 km/h
1199
Vrouw
319
Loper C
PHILIPPE Jeremy
42m53s
10.07 km/h
1098
Man
834
Loper D
CHARBONNIER Paul
30m30s
14.16 km/h
129
Man
117
Loper E
LEDUC Sébastien
32m52s
13.14 km/h
287
Man
258
Laatste tour
Chronorace Top Timing 2
26m03s
8.29 km/h
224
Rangschikking per categorie
Totaal
Chronorace Top Timing 2
3h44m31s
10.58 km/h
185
Bedrijf
34
186 - SWIFT HeRoes
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Anne Herveg
51m41s
8.36 km/h
1345
Vrouw
415
Loper B
Abhishek Bansal
39m11s
11.03 km/h
854
Man
690
Loper C
Thomas Guillitte
36m46s
11.75 km/h
642
Man
531
Loper D
Romain Leclerc
32m43s
13.20 km/h
279
Man
251
Loper E
Rafael Morales
36m09s
11.95 km/h
596
Man
499
Laatste tour
SWIFT HeRoes
28m05s
7.69 km/h
246
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT HeRoes
3h44m35s
10.58 km/h
186
Bedrijf
35
187 - SWIFTASTIC
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sophie Daxhelet
43m49s
9.86 km/h
1151
Vrouw
287
Loper B
Jonathan Oyarzabal
41m31s
10.41 km/h
1011
Man
793
Loper C
Frederic Cleynenbreugel
39m26s
10.96 km/h
876
Man
708
Loper D
Ronny Van Gucht
39m54s
10.83 km/h
910
Man
728
Loper E
Pierre Faucogney
37m10s
11.62 km/h
685
Man
563
Laatste tour
SWIFTASTIC
22m46s
9.49 km/h
146
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFTASTIC
3h44m36s
10.58 km/h
187
Bedrijf
36
188 - IBM 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sabine Van Droogenbroeck
44m01s
9.81 km/h
1157
Vrouw
290
Loper B
Olivier Vanelstlande
43m32s
9.92 km/h
1127
Man
850
Loper C
Joao Ferreira
39m04s
11.06 km/h
841
Man
683
Loper D
Patrick Coupin
38m04s
11.35 km/h
766
Man
629
Loper E
Eric Lutringer
37m09s
11.63 km/h
681
Man
560
Laatste tour
IBM 4
23m08s
9.34 km/h
154
Rangschikking per categorie
Totaal
IBM 4
3h44m58s
10.56 km/h
188
Bedrijf
37
189 - SWIFT Bougie
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Geraldine Chatelle
45m25s
9.51 km/h
1215
Vrouw
328
Loper B
Elisabeth Cattelain
44m16s
9.76 km/h
1170
Vrouw
299
Loper C
Paula Mortier
41m26s
10.43 km/h
1003
Vrouw
215
Loper D
Dirk Bogaert
39m43s
10.88 km/h
898
Man
725
Loper E
Bernard Spitz
30m43s
14.06 km/h
142
Man
130
Laatste tour
SWIFT Bougie
24m24s
8.85 km/h
191
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT Bougie
3h45m57s
10.52 km/h
189
Bedrijf
38
190 - Top Run 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Paulus Mireille
44m03s
9.81 km/h
1159
Vrouw
291
Loper B
Schön Isabelle
46m15s
9.34 km/h
1245
Vrouw
349
Loper C
Schön Wilfrid
32m12s
13.42 km/h
235
Man
215
Loper D
Bouron Corentin
39m43s
10.88 km/h
897
Man
724
Loper E
Plissart Paul
40m03s
10.79 km/h
919
Man
732
Laatste tour
Top Run 1
24m06s
8.96 km/h
183
Rangschikking per categorie
Totaal
Top Run 1
3h46m22s
10.50 km/h
190
Bedrijf
39
191 - Les Gerpinnois
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Julie Matagne
41m58s
10.29 km/h
1034
Vrouw
229
Loper B
Christian Renotte
41m37s
10.38 km/h
1019
Man
797
Loper C
Gaetan Van de Voorde
42m39s
10.13 km/h
1086
Man
828
Loper D
Hugues Druart
39m55s
10.82 km/h
913
Man
730
Loper E
Julien Matagne
36m07s
11.96 km/h
590
Man
493
Laatste tour
Les Gerpinnois
24m13s
8.92 km/h
185
Rangschikking per categorie
Totaal
Les Gerpinnois
3h46m28s
10.49 km/h
191
Andere
31
192 - ViaViaGoGoGo
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Annick Lion
45m08s
9.57 km/h
1205
Vrouw
322
Loper B
Yves Depoorter
42m03s
10.27 km/h
1042
Man
807
Loper C
Pirson Florence
39m12s
11.02 km/h
856
Vrouw
165
Loper D
Bernard Lion
39m17s
11.00 km/h
863
Man
697
Loper E
Didier Houssier
37m29s
11.53 km/h
717
Man
587
Laatste tour
ViaViaGoGoGo
23m34s
9.17 km/h
165
Rangschikking per categorie
Totaal
ViaViaGoGoGo
3h46m43s
10.48 km/h
192
Andere
32
193 - Runnin'Grez 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
BATAILLE Morgane
55m01s
7.85 km/h
1366
Vrouw
430
Loper B
DEPASSE Michael
33m49s
12.77 km/h
368
Man
329
Loper C
ETIEN Christophe
38m01s
11.36 km/h
763
Man
627
Loper D
DE STREEL Géraud
35m19s
12.23 km/h
504
Man
434
Loper E
LAHAYE Philippe
34m19s
12.59 km/h
419
Man
368
Laatste tour
Runnin'Grez 3
30m19s
7.12 km/h
265
Rangschikking per categorie
Totaal
Runnin'Grez 3
3h46m48s
10.48 km/h
193
Sport club
118
194 - AGRO Louvain
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Dupont Christine
50m16s
8.59 km/h
1330
Vrouw
407
Loper B
Germain Loïc
43m53s
9.84 km/h
1154
Man
866
Loper C
Debecker Damien
37m03s
11.66 km/h
673
Man
553
Loper D
Lambot Sébastien
37m44s
11.45 km/h
745
Man
612
Loper E
vander Straeten Aurélien
30m48s
14.03 km/h
148
Man
136
Laatste tour
AGRO Louvain
27m12s
7.94 km/h
239
Rangschikking per categorie
Totaal
AGRO Louvain
3h46m56s
10.47 km/h
194
Bedrijf
40
195 - ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Stéfane ANTOINE
42m32s
10.16 km/h
1076
Vrouw
251
Loper B
Soumaya ALLACH
34m36s
12.49 km/h
449
Vrouw
61
Loper C
Nagib BEN MOUSSA
48m53s
8.84 km/h
1310
Man
915
Loper D
Etienne MUJANAY
40m32s
10.66 km/h
951
Man
753
Loper E
Tanguy CAPELLE
37m50s
11.42 km/h
752
Man
617
Laatste tour
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 2
22m38s
9.54 km/h
143
Rangschikking per categorie
Totaal
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX 2
3h47m01s
10.47 km/h
195
School
5
196 - HERISSON MYSTERE; QUI S'Y FROTTE S'Y PIQUE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
GODFROID YAEL
37m02s
11.67 km/h
669
Vrouw
120
Loper B
FAJTMANN CLAUDE
48m12s
8.96 km/h
1300
Man
911
Loper C
MESSAOUDI NADIA
41m42s
10.36 km/h
1022
Vrouw
223
Loper D
ROBERTI DE WINGHE MAX
40m33s
10.65 km/h
954
Man
755
Loper E
BOISSON GILLES
35m20s
12.23 km/h
507
Man
436
Laatste tour
HERISSON MYSTERE; QUI S'Y FROTTE S'Y PIQUE
24m51s
8.69 km/h
202
Rangschikking per categorie
Totaal
HERISSON MYSTERE; QUI S'Y FROTTE S'Y PIQUE
3h47m40s
10.44 km/h
196
Sport club
119
197 - BPO running Team
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Da Silva Vera
51m30s
8.39 km/h
1342
Vrouw
414
Loper B
Haulot Eric
35m45s
12.08 km/h
552
Man
472
Loper C
Gaudisaubois Isabelle
36m35s
11.81 km/h
630
Vrouw
109
Loper D
Van de Pol Xavier
37m25s
11.55 km/h
708
Man
580
Loper E
Moors Christopher
43m15s
9.99 km/h
1115
Man
842
Laatste tour
BPO running Team
23m14s
9.30 km/h
156
Rangschikking per categorie
Totaal
BPO running Team
3h47m44s
10.43 km/h
197
Bedrijf
41
198 - Kuristo 6
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Nadège Brogniez
39m49s
10.85 km/h
905
Vrouw
178
Loper B
Laeticia Thissen
38m15s
11.29 km/h
777
Vrouw
139
Loper C
Pierre Hemeryck
40m15s
10.73 km/h
932
Man
740
Loper D
Diego Fanti
40m43s
10.61 km/h
964
Man
762
Loper E
José Gonzalez
45m04s
9.59 km/h
1202
Man
882
Laatste tour
Kuristo 6
23m48s
9.08 km/h
173
Rangschikking per categorie
Totaal
Kuristo 6
3h47m54s
10.43 km/h
198
Sport club
120
199 - Les cinglés de la forêt se soignent
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Lydie
46m44s
9.24 km/h
1256
Vrouw
357
Loper B
Pierrick
43m38s
9.90 km/h
1131
Man
853
Loper C
Didier
37m38s
11.48 km/h
736
Man
603
Loper D
Corentin
40m03s
10.79 km/h
920
Man
733
Loper E
Tanguy
36m13s
11.93 km/h
603
Man
503
Laatste tour
Les cinglés de la forêt se soignent
24m22s
8.86 km/h
187
Rangschikking per categorie
Totaal
Les cinglés de la forêt se soignent
3h48m38s
10.39 km/h
199
Andere
33
200 - enjambee vert
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Rihackova Vera
43m13s
10.00 km/h
1112
Vrouw
271
Loper B
Suciu Ioana
41m08s
10.50 km/h
985
Vrouw
207
Loper C
Giovanna Troia
41m18s
10.46 km/h
993
Vrouw
210
Loper D
Cerna Petra
38m31s
11.22 km/h
795
Vrouw
143
Loper E
Velez Leonardo
41m01s
10.53 km/h
977
Man
772
Laatste tour
enjambee vert
23m36s
9.15 km/h
168
Rangschikking per categorie
Totaal
enjambee vert
3h48m47s
10.39 km/h
200
Sport club
121
201 - Saint Vincent de Paul
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Dominique Cattelain
55m17s
7.81 km/h
1368
Vrouw
432
Loper B
Philippe Taelemans
38m07s
11.33 km/h
768
Man
631
Loper C
Serge De Brouwer
35m07s
12.30 km/h
484
Man
418
Loper D
Raphaël Choffray
37m36s
11.49 km/h
730
Man
597
Loper E
Antoine Vaast
33m59s
12.71 km/h
383
Man
340
Laatste tour
Saint Vincent de Paul
28m43s
7.52 km/h
252
Rangschikking per categorie
Totaal
Saint Vincent de Paul
3h48m49s
10.38 km/h
201
School
6
202 - TRIATH 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
mallet domi
47m44s
9.05 km/h
1285
Vrouw
378
Loper B
Goffinet Bruno
38m46s
11.14 km/h
813
Man
664
Loper C
torck jean
37m47s
11.43 km/h
747
Man
613
Loper D
Adam Florence
43m26s
9.95 km/h
1120
Vrouw
275
Loper E
Michel Grégory
36m49s
11.73 km/h
647
Man
534
Laatste tour
TRIATH 2
24m23s
8.86 km/h
189
Rangschikking per categorie
Totaal
TRIATH 2
3h48m55s
10.38 km/h
202
Sport club
122
203 - Chronorace Top Timing 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
MOULIN Margot
35m58s
12.01 km/h
571
Vrouw
90
Loper B
VERCAEMST Thomas
43m09s
10.01 km/h
1109
Man
840
Loper C
LEMASSON Christian
40m22s
10.70 km/h
943
Man
747
Loper D
COLONVAL Nicolas
30m12s
14.30 km/h
115
Man
107
Loper E
VAN HEE Henri
50m44s
8.52 km/h
1337
Man
925
Laatste tour
Chronorace Top Timing 1
28m43s
7.52 km/h
253
Rangschikking per categorie
Totaal
Chronorace Top Timing 1
3h49m08s
10.37 km/h
203
Bedrijf
42
204 - IBM 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Nadine Aron
43m13s
10.00 km/h
1113
Vrouw
272
Loper B
Pauline Tamo
44m35s
9.69 km/h
1183
Vrouw
306
Loper C
Jules Ndisanze Ndayisenga
42m58s
10.05 km/h
1101
Man
837
Loper D
Stefan De Brauwer
41m23s
10.44 km/h
999
Man
786
Loper E
Filip Smets
30m16s
14.27 km/h
119
Man
110
Laatste tour
IBM 3
26m55s
8.02 km/h
235
Rangschikking per categorie
Totaal
IBM 3
3h49m20s
10.36 km/h
204
Bedrijf
43
205 - Pingouins
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Stéphanie Dehem
48m15s
8.95 km/h
1302
Vrouw
391
Loper B
Cécile Pietquin
42m02s
10.28 km/h
1041
Vrouw
235
Loper C
Cédric Léonard
42m04s
10.27 km/h
1044
Man
808
Loper D
Thierry Vervenne
35m51s
12.05 km/h
561
Man
477
Loper E
Pierre Emmanuel Dumont
35m46s
12.08 km/h
555
Man
474
Laatste tour
Pingouins
25m29s
8.48 km/h
217
Rangschikking per categorie
Totaal
Pingouins
3h49m27s
10.36 km/h
205
Andere
34
206 - IBM 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Kristien Verreydt
45m02s
9.59 km/h
1200
Vrouw
320
Loper B
Nathalie Marius
43m06s
10.02 km/h
1106
Vrouw
268
Loper C
Tamas Patkai
37m38s
11.48 km/h
737
Man
604
Loper D
Eric Thielemans
41m16s
10.47 km/h
990
Man
782
Loper E
Pierre Le Rigoleur
39m12s
11.02 km/h
855
Man
691
Laatste tour
IBM 2
23m53s
9.04 km/h
178
Rangschikking per categorie
Totaal
IBM 2
3h50m07s
10.33 km/h
206
Bedrijf
44
207 - A.B.RUN
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Wanters Stéphanie
41m14s
10.48 km/h
988
Vrouw
208
Loper B
Baeten Magali
46m06s
9.37 km/h
1237
Vrouw
344
Loper C
Rolin Laurent
42m30s
10.16 km/h
1072
Man
822
Loper D
Willems Gino
37m26s
11.54 km/h
710
Man
581
Loper E
Bux Antonio
38m20s
11.27 km/h
783
Man
643
Laatste tour
A.B.RUN
24m33s
8.80 km/h
196
Rangschikking per categorie
Totaal
A.B.RUN
3h50m09s
10.32 km/h
207
Sport club
123
208 - Les relais magiques
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Camille Dagnelie
49m36s
8.71 km/h
1319
Vrouw
401
Loper B
Patrick Rodriguez
43m31s
9.93 km/h
1125
Man
848
Loper C
Mpeya Moswala
40m07s
10.77 km/h
922
Man
734
Loper D
Tommy Peyronnet
37m04s
11.65 km/h
674
Man
554
Loper E
Jérôme Kersten
34m17s
12.60 km/h
416
Man
365
Laatste tour
Les relais magiques
26m38s
8.11 km/h
231
Rangschikking per categorie
Totaal
Les relais magiques
3h51m13s
10.28 km/h
208
Andere
35
209 - SWIFT Kalmar
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Cathy GUSBIN
43m50s
9.86 km/h
1152
Vrouw
288
Loper B
Véronique MUYLDERMANS
41m31s
10.41 km/h
1010
Vrouw
218
Loper C
Vincent DENIS
39m31s
10.93 km/h
881
Man
712
Loper D
Dominique Delatinne
42m05s
10.27 km/h
1047
Vrouw
237
Loper E
Gregory Van Hammee
39m24s
10.96 km/h
872
Man
704
Laatste tour
SWIFT Kalmar
25m30s
8.47 km/h
218
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT Kalmar
3h51m51s
10.25 km/h
209
Bedrijf
45
210 - YA+KA
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Van Obberghen Christine
44m45s
9.65 km/h
1190
Vrouw
312
Loper B
Van Obberghen Mia
43m47s
9.87 km/h
1146
Vrouw
285
Loper C
Quintard Frédéric
42m39s
10.13 km/h
1085
Man
827
Loper D
Harrouchy Jamal
38m15s
11.29 km/h
778
Man
639
Loper E
Debiere Pascal
38m07s
11.33 km/h
769
Man
632
Laatste tour
YA+KA
24m23s
8.86 km/h
190
Rangschikking per categorie
Totaal
YA+KA
3h51m56s
10.24 km/h
210
Andere
36
211 - Bin Otan 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
a
43m45s
9.87 km/h
1142
Vrouw
283
Loper B
b
42m57s
10.06 km/h
1100
Man
836
Loper C
c
40m21s
10.71 km/h
942
Man
746
Loper D
d
38m50s
11.12 km/h
822
Man
671
Loper E
e
40m42s
10.61 km/h
963
Man
761
Laatste tour
Bin Otan 5
25m31s
8.47 km/h
219
Rangschikking per categorie
Totaal
Bin Otan 5
3h52m06s
10.24 km/h
211
Sport club
124
212 - Je Cours à Incourt tout court
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Geneviève Leseul
46m52s
9.22 km/h
1261
Vrouw
362
Loper B
Pauline Van Haute
43m26s
9.95 km/h
1121
Vrouw
276
Loper C
Jean-Christophe Champagne
35m56s
12.02 km/h
566
Man
480
Loper D
Jacques Vankeerbergen
45m14s
9.55 km/h
1207
Man
884
Loper E
Olivier Noulard
35m17s
12.24 km/h
501
Man
431
Laatste tour
Je Cours à Incourt tout court
25m35s
8.44 km/h
220
Rangschikking per categorie
Totaal
Je Cours à Incourt tout court
3h52m20s
10.23 km/h
212
Sport club
125
213 - Givrés for ever 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Virginie de Coster
46m29s
9.29 km/h
1252
Vrouw
355
Loper B
Lievens Denis
36m27s
11.85 km/h
624
Man
516
Loper C
Varoqui Herve
46m04s
9.38 km/h
1234
Man
892
Loper D
Antonio Luis
39m44s
10.87 km/h
900
Man
726
Loper E
Cossu Garcia pepe
38m48s
11.13 km/h
818
Man
668
Laatste tour
Givrés for ever 1
25m03s
8.62 km/h
206
Rangschikking per categorie
Totaal
Givrés for ever 1
3h52m35s
10.22 km/h
213
Andere
37
214 - TraKKs 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Catherine Brutsaert
46m53s
9.21 km/h
1262
Vrouw
363
Loper B
Sylvain Vanstalle
42m06s
10.26 km/h
1049
Man
812
Loper C
Elodie D'hulster
43m47s
9.87 km/h
1145
Vrouw
284
Loper D
Benoit Brutsaert
41m24s
10.43 km/h
1000
Man
787
Loper E
Thomas Marsili
33m38s
12.84 km/h
350
Man
313
Laatste tour
TraKKs 5
24m51s
8.69 km/h
201
Rangschikking per categorie
Totaal
TraKKs 5
3h52m39s
10.21 km/h
214
Bedrijf
46
215 - ROYAL 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
ALLAMAND
44m11s
9.78 km/h
1166
Vrouw
295
Loper B
ROOMS D
39m46s
10.86 km/h
903
Man
727
Loper C
ROOMS A
51m33s
8.38 km/h
1343
Man
929
Loper D
MOUCHERON
37m11s
11.62 km/h
691
Man
567
Loper E
HANISZEWSKI
31m15s
13.82 km/h
173
Man
159
Laatste tour
ROYAL 1
29m13s
7.39 km/h
257
Rangschikking per categorie
Totaal
ROYAL 1
3h53m09s
10.19 km/h
215
Sport club
126
216 - NAC - RCABW 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
BALOSSIER DOMINIQUE
45m15s
9.55 km/h
1208
Vrouw
324
Loper B
DUMONT LUDIVINE
45m16s
9.54 km/h
1210
Vrouw
326
Loper C
DELODDERE CHRISTEL
41m44s
10.35 km/h
1025
Vrouw
225
Loper D
BAUDUIN DIDIER
39m18s
10.99 km/h
864
Man
698
Loper E
DE LEENER JEAN-MARIE
37m36s
11.49 km/h
731
Man
598
Laatste tour
NAC - RCABW 3
24m24s
8.85 km/h
192
Rangschikking per categorie
Totaal
NAC - RCABW 3
3h53m33s
10.17 km/h
216
Sport club
127
217 - Givrés for ever 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Dupont Virginie
42m16s
10.22 km/h
1056
Vrouw
239
Loper B
Ceulemans Florence
40m01s
10.80 km/h
918
Vrouw
187
Loper C
De coster Nicolas
44m33s
9.70 km/h
1182
Man
877
Loper D
Desmidt Fred
43m40s
9.89 km/h
1135
Man
857
Loper E
d'Oultremont Priscilla
39m45s
10.87 km/h
901
Vrouw
175
Laatste tour
Givrés for ever 2
23m27s
9.21 km/h
161
Rangschikking per categorie
Totaal
Givrés for ever 2
3h53m42s
10.17 km/h
217
Andere
38
218 - TRIATH 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Anne-Pascale De Clercq
48m13s
8.96 km/h
1301
Vrouw
390
Loper B
Caqueue Didier
38m48s
11.13 km/h
815
Man
666
Loper C
Scholl Clément
43m36s
9.91 km/h
1129
Man
852
Loper D
Chevalier Olivier
44m11s
9.78 km/h
1164
Man
870
Loper E
Bulteau Benoît
33m02s
13.08 km/h
306
Man
274
Laatste tour
TRIATH 1
26m10s
8.25 km/h
226
Rangschikking per categorie
Totaal
TRIATH 1
3h54m00s
10.15 km/h
218
Sport club
128
219 - Team SABCA 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Lotte Engels
46m46s
9.24 km/h
1258
Vrouw
359
Loper B
Jean-Paul Lequeu
41m11s
10.49 km/h
987
Man
780
Loper C
Pascale Tomsin
44m11s
9.78 km/h
1167
Vrouw
296
Loper D
Daniel Lissens
41m25s
10.43 km/h
1002
Man
788
Loper E
Benjamin Niyonkuru
35m15s
12.26 km/h
498
Man
429
Laatste tour
Team SABCA 2
25m26s
8.49 km/h
215
Rangschikking per categorie
Totaal
Team SABCA 2
3h54m14s
10.14 km/h
219
Bedrijf
47
220 - IDC
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Warda
34m38s
12.47 km/h
453
Vrouw
62
Loper B
Mhedi Ganine
45m45s
9.44 km/h
1221
Man
888
Loper C
Abari Mohamed
39m28s
10.95 km/h
878
Man
709
Loper D
Aidogdu Alican
37m59s
11.37 km/h
761
Man
625
Loper E
Said Jaroud
53m53s
8.02 km/h
1359
Man
933
Laatste tour
IDC
22m44s
9.50 km/h
145
Rangschikking per categorie
Totaal
IDC
3h54m27s
10.13 km/h
220
School
7
221 - Bootkampers
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Laura Mc Grath
34m35s
12.49 km/h
446
Vrouw
60
Loper B
Valentina Vetri
42m59s
10.05 km/h
1102
Vrouw
265
Loper C
Diana Cossato
43m06s
10.02 km/h
1105
Vrouw
267
Loper D
Dominik Rubo
39m04s
11.06 km/h
839
Man
682
Loper E
Maja Kocijancic
47m25s
9.11 km/h
1276
Vrouw
373
Laatste tour
Bootkampers
27m23s
7.89 km/h
242
Rangschikking per categorie
Totaal
Bootkampers
3h54m32s
10.13 km/h
221
Sport club
129
222 - Bin Otan 6
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
a
43m27s
9.94 km/h
1124
Vrouw
277
Loper B
b
39m24s
10.96 km/h
873
Man
705
Loper C
c
42m05s
10.27 km/h
1048
Man
811
Loper D
d
45m03s
9.59 km/h
1201
Man
881
Loper E
e
40m25s
10.69 km/h
947
Man
750
Laatste tour
Bin Otan 6
24m16s
8.90 km/h
186
Rangschikking per categorie
Totaal
Bin Otan 6
3h54m40s
10.13 km/h
222
Sport club
130
223 - NAC - RCABW 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
NOTEZ NATHALIE
39m27s
10.95 km/h
877
Vrouw
169
Loper B
DE MUNCK VERONIQUE
42m43s
10.11 km/h
1090
Vrouw
260
Loper C
SCHELLENS CHRISTIAN
42m31s
10.16 km/h
1075
Man
825
Loper D
EDOM MELANIE
44m08s
9.79 km/h
1161
Vrouw
292
Loper E
DEKEYSER CARINE
41m04s
10.52 km/h
982
Vrouw
206
Laatste tour
NAC - RCABW 4
25m14s
8.56 km/h
210
Rangschikking per categorie
Totaal
NAC - RCABW 4
3h55m07s
10.11 km/h
223
Sport club
131
224 - RunYourLife.be
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Joëlle Merlin
53m08s
8.13 km/h
1355
Vrouw
423
Loper B
Justine Senepart
39m58s
10.81 km/h
916
Vrouw
185
Loper C
Salvatore Mirabella
40m16s
10.73 km/h
935
Man
743
Loper D
Michel Peycker
35m32s
12.16 km/h
529
Man
455
Loper E
Stéphane Peycker
36m36s
11.80 km/h
631
Man
522
Laatste tour
RunYourLife.be
29m42s
7.27 km/h
260
Rangschikking per categorie
Totaal
RunYourLife.be
3h55m12s
10.10 km/h
224
Sport club
132
225 - NOMAC IS BACK 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
ANAIS POTDEVIN
44m38s
9.68 km/h
1185
Vrouw
308
Loper B
GILLES MALATERRE
46m55s
9.21 km/h
1264
Man
900
Loper C
DAMIEN VILLOTTA
43m01s
10.04 km/h
1103
Man
838
Loper D
THEO PROVIDENCE
38m22s
11.26 km/h
785
Man
644
Loper E
VINCENT ARNAULT
37m09s
11.63 km/h
682
Man
561
Laatste tour
NOMAC IS BACK 1
25m10s
8.58 km/h
208
Rangschikking per categorie
Totaal
NOMAC IS BACK 1
3h55m15s
10.10 km/h
225
Sport club
133
226 - Saint-Louis 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Muriel Brusselmans
47m34s
9.08 km/h
1281
Vrouw
376
Loper B
Arnaud Gilquin
47m49s
9.03 km/h
1288
Man
908
Loper C
Florian Michiels
38m23s
11.25 km/h
788
Man
646
Loper D
Maxime Echement
37m07s
11.64 km/h
677
Man
556
Loper E
Antoinette Pittie
39m49s
10.85 km/h
906
Vrouw
179
Laatste tour
Saint-Louis 2
24m56s
8.66 km/h
205
Rangschikking per categorie
Totaal
Saint-Louis 2
3h55m38s
10.08 km/h
226
Andere
39
227 - H3O Let's Go
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Nathalie Krevnak
46m13s
9.35 km/h
1242
Vrouw
348
Loper B
Anita Vanden Bossche
37m37s
11.48 km/h
732
Man
599
Loper C
Pascal Chenot
41m21s
10.45 km/h
997
Man
784
Loper D
Hannelore Caspers
43m33s
9.92 km/h
1128
Man
851
Loper E
Carine Buyens
42m50s
10.09 km/h
1095
Man
832
Laatste tour
H3O Let's Go
24m26s
8.84 km/h
193
Rangschikking per categorie
Totaal
H3O Let's Go
3h56m00s
10.07 km/h
227
Sport club
134
228 - Blacky
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Marie-Laure Battaille
48m32s
8.90 km/h
1307
Vrouw
393
Loper B
Nicolas Putzeys
39m01s
11.07 km/h
836
Man
681
Loper C
Frederic Gillot
44m16s
9.76 km/h
1171
Man
872
Loper D
Alain Gerboux
40m56s
10.55 km/h
974
Man
771
Loper E
Pablo van der Haegen
37m03s
11.66 km/h
671
Man
551
Laatste tour
Blacky
26m13s
8.24 km/h
227
Rangschikking per categorie
Totaal
Blacky
3h56m01s
10.07 km/h
228
Andere
40
229 - Cosmos Forever
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Anaïs VAN POPPEL
44m10s
9.78 km/h
1163
Vrouw
294
Loper B
Vincent
43m46s
9.87 km/h
1143
Man
860
Loper C
Noëlia VAN POPPEL
41m44s
10.35 km/h
1024
Vrouw
224
Loper D
Thierry VAN POPPEL
41m48s
10.33 km/h
1028
Man
803
Loper E
François MICHAUX
37m59s
11.37 km/h
762
Man
626
Laatste tour
Cosmos Forever
26m50s
8.05 km/h
233
Rangschikking per categorie
Totaal
Cosmos Forever
3h56m17s
10.06 km/h
229
Andere
41
230 - Melsbroek MS-Team
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vertriest Gaëlle
48m01s
9.00 km/h
1293
Vrouw
383
Loper B
Munos Fuentes Demian
41m32s
10.40 km/h
1012
Man
794
Loper C
Meurrens Tom
36m53s
11.71 km/h
653
Man
536
Loper D
Crèvecoeur Aurélie
40m17s
10.72 km/h
938
Vrouw
194
Loper E
Vandoorne Ben
39m35s
10.91 km/h
886
Man
715
Laatste tour
Melsbroek MS-Team
30m12s
7.15 km/h
263
Rangschikking per categorie
Totaal
Melsbroek MS-Team
3h56m30s
10.05 km/h
230
Bedrijf
48
231 - Les Gazelles
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
ALBERT Patricia
47m10s
9.16 km/h
1271
Vrouw
368
Loper B
COURTOIS Laurence
42m02s
10.28 km/h
1040
Vrouw
234
Loper C
HEUCHON Murielle
40m11s
10.75 km/h
928
Vrouw
190
Loper D
WILPUTTE Catherine
45m49s
9.43 km/h
1223
Vrouw
335
Loper E
BOSMAN Joëlle
36m10s
11.94 km/h
599
Vrouw
98
Laatste tour
Les Gazelles
25m43s
8.40 km/h
221
Rangschikking per categorie
Totaal
Les Gazelles
3h57m05s
10.02 km/h
231
Sport club
135
232 - IBM 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Anne Noirhomme
40m56s
10.55 km/h
975
Vrouw
204
Loper B
Ariane Vanthournhout
44m15s
9.76 km/h
1169
Vrouw
298
Loper C
Erik Heylbroeck
42m49s
10.09 km/h
1094
Man
831
Loper D
Ludovic Bonivert
44m39s
9.68 km/h
1187
Man
878
Loper E
Thijs De Wispelaere
39m36s
10.91 km/h
888
Man
716
Laatste tour
IBM 5
25m18s
8.54 km/h
213
Rangschikking per categorie
Totaal
IBM 5
3h57m33s
10.00 km/h
232
Bedrijf
49
233 - RCB Amandine
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Malaise Amandine
47m04s
9.18 km/h
1269
Vrouw
366
Loper B
Delfosse Bernard
39m06s
11.05 km/h
843
Man
685
Loper C
Titart Paul
41m16s
10.47 km/h
989
Man
781
Loper D
Surquin Jean-Luc
36m00s
12.00 km/h
573
Man
483
Loper E
Baldan Walter
48m17s
8.95 km/h
1304
Man
912
Laatste tour
RCB Amandine
26m55s
8.02 km/h
234
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB Amandine
3h58m38s
9.96 km/h
233
Sport club
136
234 - Run-for-RESC IV
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
CARDOSO DA ROCHA Maria Joao
42m23s
10.19 km/h
1066
Vrouw
246
Loper B
NKANDALI NKAZABWA Marie
49m14s
8.77 km/h
1315
Vrouw
398
Loper C
KAMARA Arafan
39m25s
10.96 km/h
874
Man
706
Loper D
GILLIS Caroline
46m03s
9.38 km/h
1233
Vrouw
342
Loper E
ENGLEBERT Patrick
36m44s
11.76 km/h
639
Man
528
Laatste tour
Run-for-RESC IV
25m13s
8.57 km/h
209
Rangschikking per categorie
Totaal
Run-for-RESC IV
3h59m02s
9.94 km/h
234
Sport club
137
235 - Run-for-RESC III
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
DEBAILLIE Isabelle
39m51s
10.84 km/h
907
Vrouw
180
Loper B
ANTOINE Cécile
51m30s
8.39 km/h
1341
Vrouw
413
Loper C
VALASTRO Giovanni
43m43s
9.88 km/h
1138
Man
858
Loper D
CEUX Benoit
35m27s
12.19 km/h
524
Man
452
Loper E
KENAITI Fouad
39m55s
10.82 km/h
912
Man
729
Laatste tour
Run-for-RESC III
28m37s
7.55 km/h
249
Rangschikking per categorie
Totaal
Run-for-RESC III
3h59m03s
9.94 km/h
235
Sport club
138
236 - Kuristo 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Florence Lerat
46m26s
9.30 km/h
1247
Vrouw
351
Loper B
Pascal Verbaere
40m51s
10.58 km/h
972
Man
769
Loper C
Bernard Fontaine
43m40s
9.89 km/h
1134
Man
856
Loper D
Jean-Marc Defossez
43m51s
9.85 km/h
1153
Man
865
Loper E
Fabien Coustaury
37m54s
11.40 km/h
757
Man
621
Laatste tour
Kuristo 5
26m33s
8.14 km/h
230
Rangschikking per categorie
Totaal
Kuristo 5
3h59m15s
9.93 km/h
236
Sport club
139
237 - WTDT-Ladies
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
An Vanhauwaert
33m09s
13.03 km/h
315
Vrouw
34
Loper B
Natalie Coomans
46m59s
9.19 km/h
1266
Vrouw
365
Loper C
Lore Vanbetsbrugge
49m55s
8.65 km/h
1323
Vrouw
404
Loper D
Hélène De Cleer
44m53s
9.62 km/h
1196
Vrouw
316
Loper E
Inge Vancauwenberghe
37m26s
11.54 km/h
709
Vrouw
129
Laatste tour
WTDT-Ladies
27m03s
7.99 km/h
237
Rangschikking per categorie
Totaal
WTDT-Ladies
3h59m25s
9.92 km/h
237
Sport club
140
238 - CEPAL MONIKA T
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Monika Teichman
43m42s
9.89 km/h
1137
Vrouw
280
Loper B
Aïcha Ahdach
45m36s
9.47 km/h
1218
Vrouw
331
Loper C
Ana Maria Pereira
46m01s
9.39 km/h
1229
Vrouw
338
Loper D
Karin Sauerteig
44m00s
9.82 km/h
1156
Vrouw
289
Loper E
Dorota Kosinska
36m25s
11.86 km/h
620
Vrouw
107
Laatste tour
CEPAL MONIKA T
23m55s
9.03 km/h
179
Rangschikking per categorie
Totaal
CEPAL MONIKA T
3h59m39s
9.91 km/h
238
Sport club
141
239 - Gents Rix 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Fleur Tabery
46m06s
9.37 km/h
1236
Vrouw
343
Loper B
Arnaud Tabery
38m19s
11.27 km/h
780
Man
641
Loper C
Alexis Papageorges
41m55s
10.31 km/h
1031
Man
805
Loper D
Nicolas Brusselmans
50m01s
8.64 km/h
1328
Man
922
Loper E
Martin Tabery
34m44s
12.44 km/h
462
Man
399
Laatste tour
Gents Rix 1
29m20s
7.36 km/h
258
Rangschikking per categorie
Totaal
Gents Rix 1
4h00m25s
9.88 km/h
239
Andere
42
240 - NOMAC IS BACK 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
SYLVIE BOSZE
45m31s
9.49 km/h
1217
Vrouw
330
Loper B
JACKY MOUGIN
39m16s
11.00 km/h
862
Man
696
Loper C
KENZO MOUGIN
54m39s
7.90 km/h
1362
Man
935
Loper D
PHILIPPE SERENA
35m16s
12.25 km/h
500
Man
430
Loper E
VINCENT CEQUY
35m21s
12.22 km/h
510
Man
439
Laatste tour
NOMAC IS BACK 2
30m57s
6.98 km/h
266
Rangschikking per categorie
Totaal
NOMAC IS BACK 2
4h01m00s
9.86 km/h
240
Sport club
142
241 - NAC - RCABW 7
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
MAUS MADELEINE
48m16s
8.95 km/h
1303
Vrouw
392
Loper B
SOUPART CAROLINE
46m51s
9.22 km/h
1260
Vrouw
361
Loper C
MORLOT VIRGINIE
48m42s
8.87 km/h
1309
Vrouw
395
Loper D
KOK FABIAN
36m56s
11.70 km/h
657
Man
540
Loper E
WERTZ NICOLAS
34m26s
12.55 km/h
429
Vrouw
52
Laatste tour
NAC - RCABW 7
26m24s
8.18 km/h
229
Rangschikking per categorie
Totaal
NAC - RCABW 7
4h01m35s
9.84 km/h
241
Sport club
143
242 - Les joyeux fêtards du Riwa
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Brigitte Cornelis
42m40s
10.13 km/h
1087
Vrouw
259
Loper B
John Vanhoutte
42m23s
10.19 km/h
1067
Man
821
Loper C
Guy Van Laethem
46m27s
9.30 km/h
1250
Man
897
Loper D
Hervé Doutreligne
44m06s
9.80 km/h
1160
Man
869
Loper E
Luc Laurent
39m06s
11.05 km/h
845
Man
686
Laatste tour
Les joyeux fêtards du Riwa
27m19s
7.91 km/h
241
Rangschikking per categorie
Totaal
Les joyeux fêtards du Riwa
4h02m01s
9.82 km/h
242
Sport club
144
243 - VIVAQUA - Tou Sport Un
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Julie DEPAEPE
45m27s
9.50 km/h
1216
Vrouw
329
Loper B
Jean OEYEN
54m56s
7.86 km/h
1365
Man
936
Loper C
Philippe Comblez
40m15s
10.73 km/h
933
Man
741
Loper D
Philippe VANDEKERCKHOVE
38m49s
11.13 km/h
819
Man
669
Loper E
Francesco LEMOINE
39m30s
10.94 km/h
879
Man
710
Laatste tour
VIVAQUA - Tou Sport Un
24m02s
8.99 km/h
181
Rangschikking per categorie
Totaal
VIVAQUA - Tou Sport Un
4h02m59s
9.78 km/h
243
Bedrijf
50
244 - Rainbow Multisport Team II
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Jessica Ypersiel
47m33s
9.09 km/h
1278
Vrouw
374
Loper B
Philippe Rolland
40m17s
10.72 km/h
936
Vrouw
193
Loper C
Morgan Colin
46m14s
9.34 km/h
1243
Man
895
Loper D
Johan Feuillet
43m07s
10.02 km/h
1107
Man
839
Loper E
Bertrand Bauwens
39m14s
11.01 km/h
858
Man
693
Laatste tour
Rainbow Multisport Team II
26m41s
8.09 km/h
232
Rangschikking per categorie
Totaal
Rainbow Multisport Team II
4h03m05s
9.77 km/h
244
Sport club
145
245 - ARCHY'S TEAM
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Daniela Oyarzun Jara
46m06s
9.37 km/h
1238
Vrouw
345
Loper B
Pablo Escajadillo
42m20s
10.20 km/h
1063
Man
819
Loper C
Vera Escajadillo
42m34s
10.15 km/h
1078
Vrouw
253
Loper D
Ovidio Lairana
44m45s
9.65 km/h
1191
Man
879
Loper E
Asuncion Escajadillo
41m17s
10.46 km/h
992
Man
783
Laatste tour
ARCHY'S TEAM
26m18s
8.21 km/h
228
Rangschikking per categorie
Totaal
ARCHY'S TEAM
4h03m20s
9.76 km/h
245
Andere
43
246 - IBM 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Laura Natalis
34m00s
12.71 km/h
387
Vrouw
45
Loper B
Diane Goossens
59m48s
7.22 km/h
1375
Vrouw
436
Loper C
Boris Ahisakiye
45m23s
9.52 km/h
1213
Man
886
Loper D
Nicolas Mertens
37m07s
11.64 km/h
678
Man
557
Loper E
Kjell Fastré
37m19s
11.58 km/h
701
Man
573
Laatste tour
IBM 1
30m18s
7.13 km/h
264
Rangschikking per categorie
Totaal
IBM 1
4h03m55s
9.74 km/h
246
Bedrijf
51
247 - Je cours à Incourt avec Emilie
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Emilie Galle
44m44s
9.66 km/h
1189
Vrouw
311
Loper B
Benoit Simons
47m41s
9.06 km/h
1284
Man
907
Loper C
Luc Tordeurs
43m27s
9.94 km/h
1123
Man
847
Loper D
Philippe Cuypers
47m50s
9.03 km/h
1289
Man
909
Loper E
Galle Philippe
35m41s
12.11 km/h
543
Man
465
Laatste tour
Je cours à Incourt avec Emilie
25m04s
8.62 km/h
207
Rangschikking per categorie
Totaal
Je cours à Incourt avec Emilie
4h04m27s
9.72 km/h
247
Sport club
146
248 - JCPMF MC SAINT-MICHEL 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Veronique Ameels
57m42s
7.49 km/h
1373
Vrouw
434
Loper B
Olivier Jeuniaux
41m30s
10.41 km/h
1009
Man
792
Loper C
Gaëtan Lemaire
40m11s
10.75 km/h
927
Man
738
Loper D
Pierre Mahiant
35m51s
12.05 km/h
559
Man
476
Loper E
Pana Courcoutelis
38m20s
11.27 km/h
782
Man
642
Laatste tour
JCPMF MC SAINT-MICHEL 2
31m08s
6.94 km/h
269
Rangschikking per categorie
Totaal
JCPMF MC SAINT-MICHEL 2
4h04m42s
9.71 km/h
248
Andere
44
249 - RCB Christine
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Van Nieuwenhuyse Christine
52m49s
8.18 km/h
1351
Vrouw
419
Loper B
Marchand Etienne
44m17s
9.76 km/h
1172
Man
873
Loper C
Bishop Richard
40m51s
10.58 km/h
970
Man
767
Loper D
de Schaetzen Cédric
38m53s
11.11 km/h
825
Man
673
Loper E
Bugada Jean-Pierre
40m52s
10.57 km/h
973
Man
770
Laatste tour
RCB Christine
27m03s
7.99 km/h
236
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB Christine
4h04m45s
9.71 km/h
249
Sport club
147
250 - Je cours à Incourt Coolrun
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vanessa Pilette
52m48s
8.18 km/h
1350
Vrouw
418
Loper B
Eric Lebeau
41m03s
10.52 km/h
980
Man
775
Loper C
Claude Goudmaeker
44m11s
9.78 km/h
1165
Man
871
Loper D
Robin Noterman
38m23s
11.25 km/h
787
Man
645
Loper E
Xavier Vandergeeten
42m14s
10.23 km/h
1053
Man
815
Laatste tour
Je cours à Incourt Coolrun
27m51s
7.76 km/h
244
Rangschikking per categorie
Totaal
Je cours à Incourt Coolrun
4h06m30s
9.64 km/h
250
Sport club
148
251 - Tokyo Freeze
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sandra Aguza
49m49s
8.67 km/h
1321
Vrouw
403
Loper B
Laurent Samain
45m55s
9.41 km/h
1226
Man
890
Loper C
Olivier Williot
47m01s
9.19 km/h
1267
Man
902
Loper D
Kevin Leseine
39m33s
10.92 km/h
882
Man
713
Loper E
Miguel Aguza
36m25s
11.86 km/h
621
Man
514
Laatste tour
Tokyo Freeze
29m13s
7.39 km/h
256
Rangschikking per categorie
Totaal
Tokyo Freeze
4h07m56s
9.58 km/h
251
Sport club
149
252 - Musée Mariemont
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Eva Busoni
47m53s
9.02 km/h
1291
Vrouw
381
Loper B
Marie Dufaye
47m46s
9.04 km/h
1286
Vrouw
379
Loper C
Philippe Englebert
47m27s
9.10 km/h
1277
Man
904
Loper D
Bastien Toune
43m39s
9.90 km/h
1133
Man
855
Loper E
Alexis Sonet
35m23s
12.21 km/h
513
Man
442
Laatste tour
Musée Mariemont
25m52s
8.35 km/h
223
Rangschikking per categorie
Totaal
Musée Mariemont
4h08m00s
9.58 km/h
252
Bedrijf
52
253 - JOGGANS-TACOT
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
DECKER BENEDICTE
43m41s
9.89 km/h
1136
Vrouw
279
Loper B
RENARD MYRIAM
48m33s
8.90 km/h
1308
Vrouw
394
Loper C
DETRY DELPHINE
45m57s
9.40 km/h
1227
Vrouw
337
Loper D
BONNEELS DOMINIQUE
42m50s
10.09 km/h
1096
Vrouw
264
Loper E
HERICKX LUC
42m31s
10.16 km/h
1074
Man
824
Laatste tour
JOGGANS-TACOT
24m56s
8.66 km/h
204
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS-TACOT
4h08m28s
9.56 km/h
253
Sport club
150
254 - JCPMF MC SAINT-MICHEL
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Gilson Sophie
47m16s
9.14 km/h
1274
Vrouw
371
Loper B
Praile Alexandra
43m43s
9.88 km/h
1140
Vrouw
281
Loper C
Loiseau Michel
46m36s
9.27 km/h
1253
Man
898
Loper D
Seutin Dominqiue
46m43s
9.25 km/h
1255
Vrouw
356
Loper E
Johnny Colin
38m50s
11.12 km/h
821
Man
670
Laatste tour
JCPMF MC SAINT-MICHEL
25m51s
8.36 km/h
222
Rangschikking per categorie
Totaal
JCPMF MC SAINT-MICHEL
4h08m59s
9.54 km/h
254
Andere
45
255 - SWIFT Reines des Neiges
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Caroline Dozin
47m17s
9.14 km/h
1275
Vrouw
372
Loper B
Marie Vastmans
50m20s
8.58 km/h
1331
Vrouw
408
Loper C
Julien Hayen
36m09s
11.95 km/h
594
Man
497
Loper D
Philippe Delacroix
46m38s
9.26 km/h
1254
Man
899
Loper E
Florence Georges
44m26s
9.72 km/h
1177
Vrouw
303
Laatste tour
SWIFT Reines des Neiges
27m05s
7.98 km/h
238
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT Reines des Neiges
4h11m55s
9.43 km/h
255
Bedrijf
53
256 - Tractebel Team 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Rana Tas
49m19s
8.76 km/h
1317
Vrouw
400
Loper B
Tomas Chico-Martinez
41m37s
10.38 km/h
1018
Man
796
Loper C
Geoffrey Vanderstappen
47m52s
9.03 km/h
1290
Man
910
Loper D
Thibault Libbrecht
45m52s
9.42 km/h
1225
Man
889
Loper E
Alexandre Zivkovic
42m00s
10.29 km/h
1038
Man
806
Laatste tour
Tractebel Team 2
25m18s
8.54 km/h
211
Rangschikking per categorie
Totaal
Tractebel Team 2
4h11m58s
9.43 km/h
256
Bedrijf
54
257 - CBIMC 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Murielle
44m53s
9.62 km/h
1195
Vrouw
315
Loper B
Laura
1h00m33s
7.13 km/h
1376
Vrouw
437
Loper C
Melanie
42m20s
10.20 km/h
1062
Vrouw
244
Loper D
Marie
39m34s
10.92 km/h
885
Vrouw
171
Loper E
Kevin
36m28s
11.85 km/h
626
Man
518
Laatste tour
CBIMC 1
28m41s
7.53 km/h
250
Rangschikking per categorie
Totaal
CBIMC 1
4h12m29s
9.41 km/h
257
School
8
258 - CBIMC 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Dominique
47m41s
9.06 km/h
1283
Vrouw
377
Loper B
Laura
57m44s
7.48 km/h
1374
Vrouw
435
Loper C
Simon
42m51s
10.08 km/h
1097
Man
833
Loper D
Véronique
39m03s
11.06 km/h
837
Vrouw
156
Loper E
Baptiste
36m49s
11.73 km/h
646
Man
533
Laatste tour
CBIMC 2
28m22s
7.61 km/h
247
Rangschikking per categorie
Totaal
CBIMC 2
4h12m30s
9.41 km/h
258
School
9
259 - ETC4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Aline Loquet
46m53s
9.21 km/h
1263
Vrouw
364
Loper B
Sebastien Bergeret
36m58s
11.69 km/h
662
Man
545
Loper C
Michael Vivier
40m10s
10.76 km/h
926
Man
737
Loper D
Touffe Decostre
45m24s
9.52 km/h
1214
Man
887
Loper E
ETC
55m33s
7.78 km/h
1369
Man
937
Laatste tour
ETC4
31m01s
6.96 km/h
267
Rangschikking per categorie
Totaal
ETC4
4h15m59s
9.28 km/h
259
Sport club
151
260 - Kuristo 7
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Tatyana Genova
48m05s
8.98 km/h
1295
Vrouw
385
Loper B
Bernadette Lempereur
50m27s
8.56 km/h
1334
Vrouw
411
Loper C
Olivia Baiwy
37m00s
11.68 km/h
663
Vrouw
118
Loper D
Nicolas Baiwy
40m33s
10.65 km/h
953
Man
754
Loper E
Dominique Penninck
50m46s
8.51 km/h
1338
Man
926
Laatste tour
Kuristo 7
29m56s
7.22 km/h
261
Rangschikking per categorie
Totaal
Kuristo 7
4h16m47s
9.25 km/h
260
Sport club
152
261 - enjambee rouge
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Mavande Marie
48m09s
8.97 km/h
1298
Vrouw
388
Loper B
Genot Yves
49m31s
8.72 km/h
1318
Man
918
Loper C
Scieur Geneviève
51m54s
8.32 km/h
1346
Vrouw
416
Loper D
Taverne Véronique
39m54s
10.83 km/h
909
Vrouw
182
Loper E
Gloesner Daniel
39m01s
11.07 km/h
835
Man
680
Laatste tour
enjambee rouge
29m12s
7.40 km/h
255
Rangschikking per categorie
Totaal
enjambee rouge
4h17m41s
9.22 km/h
261
Sport club
153
262 - enjambee jaune
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Matthieu Fabienne
44m17s
9.76 km/h
1173
Vrouw
300
Loper B
Hourman Gwendoline
47m48s
9.04 km/h
1287
Vrouw
380
Loper C
Morris Nic
44m28s
9.72 km/h
1179
Vrouw
304
Loper D
Galoux Christian
51m27s
8.40 km/h
1340
Man
928
Loper E
Lifrange Marc-olivier
42m16s
10.22 km/h
1055
Man
817
Laatste tour
enjambee jaune
28m41s
7.53 km/h
251
Rangschikking per categorie
Totaal
enjambee jaune
4h18m57s
9.18 km/h
262
Sport club
154
263 - ARNOULD
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Lemahieu Caroline
45m49s
9.43 km/h
1224
Vrouw
336
Loper B
Arnould Nicolas
43m43s
9.88 km/h
1139
Man
859
Loper C
Arnould Edouard
49m07s
8.80 km/h
1313
Man
917
Loper D
Boehmer Jean
51m10s
8.44 km/h
1339
Man
927
Loper E
Arnould Sébastien
40m10s
10.76 km/h
925
Man
736
Laatste tour
ARNOULD
30m03s
7.19 km/h
262
Rangschikking per categorie
Totaal
ARNOULD
4h20m02s
9.14 km/h
263
Andere
46
264 - Les Running Stones 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Beulens Valerie
53m04s
8.14 km/h
1354
Vrouw
422
Loper B
Duchesne Alexis
41m01s
10.53 km/h
978
Man
773
Loper C
Steylemans Pierre
49m01s
8.81 km/h
1312
Vrouw
396
Loper D
Cliquet Isabelle
43m48s
9.86 km/h
1149
Man
863
Loper E
Hinck Matthieu
32m58s
13.10 km/h
296
Man
266
Laatste tour
Les Running Stones 2
42m24s
5.09 km/h
276
Rangschikking per categorie
Totaal
Les Running Stones 2
4h22m16s
9.06 km/h
264
Andere
47
265 - The Running Stones 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Sophie Beets
53m04s
8.14 km/h
1353
Vrouw
421
Loper B
François-Xavier Duchesne
44m32s
9.70 km/h
1181
Man
876
Loper C
Laura Lahesmaa
47m34s
9.08 km/h
1280
Man
905
Loper D
Gilles Paquet
48m21s
8.93 km/h
1305
Man
913
Loper E
Pierre Cornet
40m16s
10.73 km/h
934
Man
742
Laatste tour
The Running Stones 1
28m30s
7.58 km/h
248
Rangschikking per categorie
Totaal
The Running Stones 1
4h22m17s
9.06 km/h
265
Andere
48
266 - RCB Elsa
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Fréville Elsa
42m39s
10.13 km/h
1084
Vrouw
258
Loper B
Huyskens Benoît
54m21s
7.95 km/h
1361
Man
934
Loper C
Kin Georges
41m53s
10.31 km/h
1030
Man
804
Loper D
Goossens René
52m32s
8.22 km/h
1348
Man
932
Loper E
Vasconcellos Claudia
46m26s
9.30 km/h
1248
Vrouw
352
Laatste tour
RCB Elsa
27m17s
7.92 km/h
240
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB Elsa
4h25m08s
8.96 km/h
266
Sport club
155
267 - DéFI-Givré
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Denisa Nela
39m07s
11.04 km/h
847
Vrouw
160
Loper B
Fabian Maingain
1h03m31s
6.80 km/h
1377
Man
940
Loper C
Charlotte Bonbled
49m48s
8.67 km/h
1320
Vrouw
402
Loper D
Olivier Maingain
44m02s
9.81 km/h
1158
Man
868
Loper E
Jerome De Mot
41m11s
10.49 km/h
986
Man
779
Laatste tour
DéFI-Givré
28m04s
7.70 km/h
245
Rangschikking per categorie
Totaal
DéFI-Givré
4h25m43s
8.94 km/h
267
Andere
49
268 - SWIFT Prezi & Co
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
ingrid Van der Auwerw
42m38s
10.13 km/h
1082
Vrouw
257
Loper B
Alain De Keyser
51m35s
8.37 km/h
1344
Man
930
Loper C
Sandrine De Keyser
54m51s
7.88 km/h
1363
Vrouw
428
Loper D
Didier Defourny
49m50s
8.67 km/h
1322
Man
919
Loper E
Irving Mereau
35m29s
12.17 km/h
526
Man
453
Laatste tour
SWIFT Prezi & Co
32m37s
6.62 km/h
270
Rangschikking per categorie
Totaal
SWIFT Prezi & Co
4h27m00s
8.90 km/h
268
Bedrijf
55
269 - Les Brusseliège
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Marine Lefebvre
56m10s
7.69 km/h
1371
Vrouw
433
Loper B
Marie Heuninck
55m16s
7.82 km/h
1367
Vrouw
431
Loper C
Jonathan Andrieux
42m11s
10.24 km/h
1051
Man
813
Loper D
Patrick Heuninck
46m09s
9.36 km/h
1240
Man
894
Loper E
Alexandre Heuninck
35m13s
12.27 km/h
490
Man
422
Laatste tour
Les Brusseliège
33m43s
6.41 km/h
272
Rangschikking per categorie
Totaal
Les Brusseliège
4h28m42s
8.84 km/h
269
Andere
50
270 - BTC 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Jessica Von Zeppelin
49m15s
8.77 km/h
1316
Vrouw
399
Loper B
Jose Fernandez Garcia
43m25s
9.95 km/h
1118
Man
844
Loper C
Francesco Piovesian
56m39s
7.63 km/h
1372
Man
939
Loper D
Cathy Jemelka
51m55s
8.32 km/h
1347
Man
931
Loper E
Xavier Delmotte
42m42s
10.12 km/h
1089
Man
830
Laatste tour
BTC 5
27m44s
7.79 km/h
243
Rangschikking per categorie
Totaal
BTC 5
4h31m40s
8.75 km/h
270
Sport club
156
271 - Rainbow Multisport Team
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Vinciane De Bruyn
1h04m09s
6.73 km/h
1378
Vrouw
438
Loper B
Philippe Meynsbrughen
47m35s
9.08 km/h
1282
Man
906
Loper C
Jean-Marie Bultot
38m08s
11.33 km/h
771
Man
634
Loper D
Philippe Rolland
42m12s
10.24 km/h
1052
Man
814
Loper E
Chantal Herremans
48m53s
8.84 km/h
1311
Man
916
Laatste tour
Rainbow Multisport Team
35m42s
6.05 km/h
274
Rangschikking per categorie
Totaal
Rainbow Multisport Team
4h36m39s
8.59 km/h
271
Sport club
157
272 - JOGGANS -DIESEL
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
VANMALDER MARIANE
53m20s
8.10 km/h
1356
Vrouw
424
Loper B
FINET JOSE
49m56s
8.65 km/h
1324
Man
920
Loper C
LELONG INGRID
49m10s
8.79 km/h
1314
Vrouw
397
Loper D
MICHAUX DOMINIQUE
54m07s
7.98 km/h
1360
Vrouw
427
Loper E
HASSELMANS JEAN-LUC
42m14s
10.23 km/h
1054
Man
816
Laatste tour
JOGGANS -DIESEL
29m35s
7.30 km/h
259
Rangschikking per categorie
Totaal
JOGGANS -DIESEL
4h38m22s
8.54 km/h
272
Sport club
158
273 - RCB War No
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Crittenden Rachel
41m36s
10.38 km/h
1016
Vrouw
222
Loper B
Warnau Kevin
42m22s
10.20 km/h
1065
Man
820
Loper C
Warnau Yves
1h08m57s
6.27 km/h
1380
Man
942
Loper D
Dhagere David
50m44s
8.52 km/h
1336
Man
924
Loper E
Warnau Yannick
43m18s
9.98 km/h
1117
Man
843
Laatste tour
RCB War No
33m32s
6.44 km/h
271
Rangschikking per categorie
Totaal
RCB War No
4h40m29s
8.47 km/h
273
Sport club
159
274 - NAC - RCABW 8
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
BROZE KATHY
45m36s
9.47 km/h
1219
Vrouw
332
Loper B
MELCHIOR FABIENNE
53m40s
8.05 km/h
1358
Vrouw
426
Loper C
PENNANT NATHALIE
53m37s
8.06 km/h
1357
Vrouw
425
Loper D
CAZALLE CELINE
52m38s
8.21 km/h
1349
Vrouw
417
Loper E
JONCKERS JACQUELINE
50m31s
8.55 km/h
1335
Vrouw
412
Laatste tour
NAC - RCABW 8
31m07s
6.94 km/h
268
Rangschikking per categorie
Totaal
NAC - RCABW 8
4h47m09s
8.27 km/h
274
Sport club
160
275 - Catch me if you can!
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Lucia Cusenza
48m05s
8.98 km/h
1296
Vrouw
386
Loper B
Philippe Demol
55m56s
7.72 km/h
1370
Man
938
Loper C
Aurore Massart
46m50s
9.22 km/h
1259
Vrouw
360
Loper D
Julie François
52m51s
8.17 km/h
1352
Vrouw
420
Loper E
Emmanuelle Ghislain
50m26s
8.57 km/h
1333
Vrouw
410
Laatste tour
Catch me if you can!
33m54s
6.37 km/h
273
Rangschikking per categorie
Totaal
Catch me if you can!
4h48m02s
8.25 km/h
275
Andere
51
276 - Lubies des Filles (Run in Brussels)
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Yasmine Massant
43m03s
10.03 km/h
1104
Vrouw
266
Loper B
Alexandre Sappia
46m56s
9.20 km/h
1265
Man
901
Loper C
Aurore Pire-Stévenne
47m33s
9.09 km/h
1279
Vrouw
375
Loper D
Jean-Paul Pitz
1h06m25s
6.50 km/h
1379
Man
941
Loper E
Solange Waterkeyn
54m52s
7.87 km/h
1364
Vrouw
429
Laatste tour
Lubies des Filles (Run in Brussels)
37m22s
5.78 km/h
275
Rangschikking per categorie
Totaal
Lubies des Filles (Run in Brussels)
4h56m11s
8.02 km/h
276
Andere
52
1 - BSB Mini 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Primo Beekhuis
16m04s
13.44 km/h
14
Man
13
Loper B
Vincent Vonk
17m12s
12.56 km/h
40
Man
35
Loper C
Vitas Beekhuis
16m37s
13.00 km/h
26
Man
23
Loper D
Harry Clark
15m24s
14.03 km/h
7
Man
7
Loper E
Thomas Nalson
14m51s
14.55 km/h
4
Man
4
Laatste tour
BSB Mini 1
10m11s
10.61 km/h
2
Rangschikking per categorie
Totaal
BSB Mini 1
1h30m19s
13.15 km/h
1
Mini-Relais Givrés
1
2 - MINI RCB 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Julian MATHE
14m24s
15.00 km/h
3
Man
3
Loper B
Camila DE LANNOY
17m31s
12.33 km/h
45
Vrouw
7
Loper C
Eliott GREENSLADE
17m42s
12.20 km/h
48
Man
40
Loper D
Mathieu GREENSLADE
15m35s
13.86 km/h
9
Man
9
Loper E
Thomas DECOCK
15m56s
13.56 km/h
12
Man
11
Laatste tour
MINI RCB 1
10m06s
10.69 km/h
1
Rangschikking per categorie
Totaal
MINI RCB 1
1h31m14s
13.02 km/h
2
Mini-Relais Givrés
2
3 - Relais GO GO
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Julien
17m39s
12.24 km/h
46
Man
39
Loper B
Gatien
16m06s
13.42 km/h
15
Man
14
Loper C
Bruno
16m39s
12.97 km/h
27
Man
24
Loper D
Iniaki PLaza
17m19s
12.47 km/h
43
Man
37
Loper E
Didier
16m13s
13.32 km/h
17
Man
15
Laatste tour
Relais GO GO
10m29s
10.30 km/h
3
Rangschikking per categorie
Totaal
Relais GO GO
1h34m25s
12.58 km/h
3
Mini-Relais Givrés
3
4 - MINI RIWA 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Gabriel LORIERS
15m16s
14.15 km/h
5
Man
5
Loper B
Elisa PHILIPPART DE FOY
18m11s
11.88 km/h
62
Vrouw
11
Loper C
Y-Liu RIGAUX
18m11s
11.88 km/h
62
Vrouw
12
Loper D
Thomas VANAGT
16m50s
12.83 km/h
33
Man
28
Loper E
Boris HOLM
15m27s
13.98 km/h
8
Man
8
Laatste tour
MINI RIWA 1
10m36s
10.19 km/h
4
Rangschikking per categorie
Totaal
MINI RIWA 1
1h34m31s
12.57 km/h
4
Mini-Relais Givrés
4
5 - Les filles JAJA
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Nour BENKHABECHECHE
15m36s
13.85 km/h
10
Vrouw
1
Loper B
Eleone HILLER
17m53s
12.08 km/h
52
Vrouw
10
Loper C
Vitoria MOREL DE WESTGAVER
16m27s
13.13 km/h
20
Vrouw
3
Loper D
Martina REYNAUD
16m12s
13.33 km/h
16
Vrouw
2
Loper E
Janet CARDENAS
18m54s
11.43 km/h
82
Vrouw
17
Laatste tour
Les filles JAJA
11m05s
9.74 km/h
6
Rangschikking per categorie
Totaal
Les filles JAJA
1h36m07s
12.36 km/h
5
Mini-Relais Givrés
5
6 - MINI RIWA 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Martin WEGNEZ
17m10s
12.58 km/h
38
Man
33
Loper B
Quentin HOFFKEN
17m12s
12.56 km/h
39
Man
34
Loper C
Hadrien ALEXANDER
18m12s
11.87 km/h
64
Man
52
Loper D
Alban LE FLOCH
18m15s
11.84 km/h
67
Man
55
Loper E
Christine VAN BUTSELE
16m44s
12.91 km/h
30
Vrouw
4
Laatste tour
MINI RIWA 2
10m46s
10.03 km/h
5
Rangschikking per categorie
Totaal
MINI RIWA 2
1h38m19s
12.08 km/h
6
Mini-Relais Givrés
6
7 - enjambee kids
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Baeten Henri
17m49s
12.12 km/h
50
Man
42
Loper B
VandenAbeele Maxim
16m32s
13.06 km/h
23
Man
20
Loper C
Abrahme Nathan
18m25s
11.73 km/h
72
Man
59
Loper D
Abrahme Matheo
19m56s
10.84 km/h
99
Man
78
Loper E
Guilmot Nicolas
14m17s
15.12 km/h
2
Man
2
Laatste tour
enjambee kids
11m40s
9.26 km/h
9
Rangschikking per categorie
Totaal
enjambee kids
1h38m39s
12.04 km/h
7
Mini-Relais Givrés
7
8 - IXL hockey Hippolyte
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Wezel Augustin
16m46s
12.88 km/h
31
Man
27
Loper B
Vekemans Hippolyte
16m32s
13.06 km/h
24
Man
21
Loper C
Guisen Romain
19m11s
11.26 km/h
89
Man
70
Loper D
De Wasseige Elliott
16m51s
12.82 km/h
36
Man
31
Loper E
Fadoul Taha
21m24s
10.09 km/h
127
Man
97
Laatste tour
IXL hockey Hippolyte
11m34s
9.34 km/h
8
Rangschikking per categorie
Totaal
IXL hockey Hippolyte
1h42m18s
11.61 km/h
8
Mini-Relais Givrés
8
9 - Tribe jeugd 5
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
c
19m18s
11.19 km/h
35
Vrouw
30
Loper B
c
18m01s
11.99 km/h
35
Man
30
Loper C
c
18m04s
11.96 km/h
35
Man
30
Loper D
c
18m21s
11.77 km/h
35
Man
30
Loper E
c
16m51s
12.82 km/h
35
Man
30
Laatste tour
Tribe jeugd 5
11m52s
9.10 km/h
11
Rangschikking per categorie
Totaal
Tribe jeugd 5
1h42m27s
11.60 km/h
9
Mini-Relais Givrés
9
10 - ATCC
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Victoria
16m48s
12.86 km/h
32
Vrouw
5
Loper B
Liam
18m49s
11.48 km/h
79
Man
63
Loper C
Jeanne
20m51s
10.36 km/h
120
Vrouw
28
Loper D
Romain
19m52s
10.87 km/h
98
Man
77
Loper E
Manu
15m42s
13.76 km/h
11
Man
10
Laatste tour
ATCC
11m23s
9.49 km/h
7
Rangschikking per categorie
Totaal
ATCC
1h43m25s
11.49 km/h
10
Mini-Relais Givrés
10
11 - ATHÉNÉE ADOLPHE MAX A
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Abdellah BOULAHRIR
15m57s
13.54 km/h
13
Man
12
Loper B
Ryan REIX
17m55s
12.06 km/h
53
Man
43
Loper C
Dilmon CHAMOUN
16m29s
13.10 km/h
21
Man
18
Loper D
Paulo DE SOUSA
18m03s
11.97 km/h
58
Man
48
Loper E
Tarek HATAHET
16m19s
13.24 km/h
18
Man
16
Laatste tour
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX A
20m10s
5.36 km/h
34
Rangschikking per categorie
Totaal
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX A
1h44m53s
11.33 km/h
11
Mini-Relais Givrés
11
12 - RCBT 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Mahaut Eliott
17m12s
12.56 km/h
41
Vrouw
6
Loper B
Bruffaerts Noah
19m33s
11.05 km/h
94
Man
73
Loper C
Scaron Loïc
16m36s
13.01 km/h
25
Man
22
Loper D
Recourt Thibault
21m38s
9.98 km/h
130
Man
99
Loper E
Borbath Damien
18m28s
11.70 km/h
75
Man
61
Laatste tour
RCBT 2
11m47s
9.17 km/h
10
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT 2
1h45m14s
11.29 km/h
12
Mini-Relais Givrés
12
13 - Ste Famille
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Alix Baudson
16m51s
12.82 km/h
34
Man
29
Loper B
Arthur Dierickx
18m53s
11.44 km/h
81
Man
65
Loper C
Matteo Penta
20m35s
10.49 km/h
113
Man
87
Loper D
Romain Dierickx
19m10s
11.27 km/h
86
Man
67
Loper E
Jean Michel Devillers
16m29s
13.10 km/h
22
Man
19
Laatste tour
Ste Famille
13m22s
8.08 km/h
19
Rangschikking per categorie
Totaal
Ste Famille
1h45m20s
11.28 km/h
13
Mini-Relais Givrés
13
14 - Tribe jeugd 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Luka Moreau
19m17s
11.20 km/h
90
Man
71
Loper B
Alban Dossin
18m08s
11.91 km/h
60
Man
50
Loper C
Basil Marquez
18m32s
11.65 km/h
77
Man
62
Loper D
Hugo Phillipe
16m26s
13.14 km/h
19
Man
17
Loper E
Annelien De Cock
20m59s
10.29 km/h
124
Vrouw
30
Laatste tour
Tribe jeugd 2
12m56s
8.35 km/h
17
Rangschikking per categorie
Totaal
Tribe jeugd 2
1h46m18s
11.18 km/h
14
Mini-Relais Givrés
14
15 - Tribe jeugd 6
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Twan Roelens
16m41s
12.95 km/h
28
Man
25
Loper B
Lucie Phillipe
18m29s
11.69 km/h
76
Vrouw
15
Loper C
Inès Heymans
19m57s
10.83 km/h
100
Vrouw
22
Loper D
Nicolas Decloedt
20m52s
10.35 km/h
121
Man
93
Loper E
Lies Vanobbergen
18m24s
11.74 km/h
71
Vrouw
13
Laatste tour
Tribe jeugd 6
12m02s
8.98 km/h
13
Rangschikking per categorie
Totaal
Tribe jeugd 6
1h46m25s
11.16 km/h
15
Mini-Relais Givrés
15
16 - Tribe jeugd 4
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Seppe Van Buggenhout
19m10s
11.27 km/h
87
Man
68
Loper B
Hugo Desmarets
18m13s
11.86 km/h
65
Man
53
Loper C
Anock De Coster
21m30s
10.05 km/h
128
Vrouw
31
Loper D
Klaas Decoster
19m48s
10.91 km/h
96
Man
75
Loper E
Jarne Zonderachternaam
16m41s
12.95 km/h
29
Man
26
Laatste tour
Tribe jeugd 4
11m59s
9.01 km/h
12
Rangschikking per categorie
Totaal
Tribe jeugd 4
1h47m21s
11.07 km/h
16
Mini-Relais Givrés
16
17 - MINI RCB 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Camille MARCHAND
17m51s
12.10 km/h
51
Vrouw
9
Loper B
James SEXTON
17m47s
12.15 km/h
49
Man
41
Loper C
Zoé GILLOZ
20m38s
10.47 km/h
114
Vrouw
27
Loper D
Louise REQUETTE
20m12s
10.69 km/h
104
Vrouw
24
Loper E
Peter DE LANNOY
19m10s
11.27 km/h
88
Man
69
Laatste tour
MINI RCB 2
12m30s
8.64 km/h
14
Rangschikking per categorie
Totaal
MINI RCB 2
1h48m08s
10.99 km/h
17
Mini-Relais Givrés
17
18 - MINI RIWA 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Camille LEMPEREUR
18m28s
11.70 km/h
74
Vrouw
14
Loper B
XavIer LEMPEREUR
20m52s
10.35 km/h
122
Man
94
Loper C
Carole VINESSE
20m26s
10.57 km/h
109
Vrouw
26
Loper D
Nathan HANSSENS
17m59s
12.01 km/h
55
Man
45
Loper E
Laurent VINESSE
18m13s
11.86 km/h
66
Man
54
Laatste tour
MINI RIWA 3
12m35s
8.58 km/h
15
Rangschikking per categorie
Totaal
MINI RIWA 3
1h48m33s
10.94 km/h
18
Mini-Relais Givrés
18
19 - Thirion Juniors
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Thirion Pauline
21m39s
9.98 km/h
131
Vrouw
32
Loper B
Thirion Marius
23m42s
9.11 km/h
149
Man
113
Loper C
Van Cauwenberghe Tom
20m17s
10.65 km/h
105
Man
81
Loper D
Thirion Sophie
18m59s
11.38 km/h
83
Vrouw
18
Loper E
Thirion François
14m13s
15.19 km/h
1
Man
1
Laatste tour
Thirion Juniors
12m41s
8.52 km/h
16
Rangschikking per categorie
Totaal
Thirion Juniors
1h51m31s
10.65 km/h
19
Mini-Relais Givrés
19
20 - Team Kovtop
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Agoston Harcsa
18m16s
11.82 km/h
68
Man
56
Loper B
Domi Kovacs-Toperczer
23m16s
9.28 km/h
145
Man
110
Loper C
Mate Kovacs-Toperczer
23m03s
9.37 km/h
144
Man
109
Loper D
Alexandre Silva Mendes
20m30s
10.54 km/h
110
Man
84
Loper E
Kristof Kovacs
15m21s
14.07 km/h
6
Man
6
Laatste tour
Team Kovtop
12m58s
8.33 km/h
18
Rangschikking per categorie
Totaal
Team Kovtop
1h53m24s
10.48 km/h
20
Mini-Relais Givrés
20
21 - TraKKs Kids
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Arthur Bronchart
18m27s
11.71 km/h
73
Man
60
Loper B
Tibalt Ruquois
20m22s
10.61 km/h
107
Man
82
Loper C
Louan Pham
21m09s
10.21 km/h
125
Man
95
Loper D
Matthieu THOMAS
22m30s
9.60 km/h
139
Man
106
Loper E
Jean-Bernard Simons
17m59s
12.01 km/h
56
Man
46
Laatste tour
TraKKs Kids
14m07s
7.65 km/h
23
Rangschikking per categorie
Totaal
TraKKs Kids
1h54m34s
10.37 km/h
21
Mini-Relais Givrés
21
22 - ATHÉNÉE ADOLPHE MAX B
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Derick OPPONG
20m39s
10.46 km/h
115
Man
88
Loper B
Julia KARREMAN
19m05s
11.32 km/h
85
Vrouw
19
Loper C
Sukhpreet SINGH
17m56s
12.04 km/h
54
Man
44
Loper D
Ali ALLACH
25m33s
8.45 km/h
165
Man
120
Loper E
Abdelilah LEMRABET
18m59s
11.38 km/h
84
Man
66
Laatste tour
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX B
13m23s
8.07 km/h
20
Rangschikking per categorie
Totaal
ATHÉNÉE ADOLPHE MAX B
1h55m35s
10.28 km/h
22
Mini-Relais Givrés
22
23 - RCBT 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Colson Nicolas
17m40s
12.23 km/h
47
Vrouw
8
Loper B
Sermon Leo
28m25s
7.60 km/h
174
Vrouw
49
Loper C
Colson Quentin
20m47s
10.39 km/h
119
Man
92
Loper D
Alexander Ngantchon
18m17s
11.81 km/h
69
Man
57
Loper E
Alexandre Chalmagne
17m01s
12.69 km/h
37
Man
32
Laatste tour
RCBT 3
13m57s
7.74 km/h
21
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT 3
1h56m07s
10.23 km/h
23
Mini-Relais Givrés
23
24 - FEROSINGE ALLIES MYSTERE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
MEUWISSEN ESTHER
19m20s
11.17 km/h
92
Vrouw
21
Loper B
PIJCKE PAULE
20m11s
10.70 km/h
102
Vrouw
23
Loper C
LECLEF ERNEST
24m09s
8.94 km/h
153
Man
116
Loper D
PIJCKE CHARLIE
18m50s
11.47 km/h
80
Man
64
Loper E
MESSAOUDI RAYAN
19m52s
10.87 km/h
97
Man
76
Laatste tour
FEROSINGE ALLIES MYSTERE
14m02s
7.70 km/h
22
Rangschikking per categorie
Totaal
FEROSINGE ALLIES MYSTERE
1h56m24s
10.21 km/h
24
Mini-Relais Givrés
24
25 - MYSTERE BEATRICE
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
HASSOUTE AMAL
30m14s
7.14 km/h
175
Vrouw
50
Loper B
DE BILDERLING SAMUEL
20m32s
10.52 km/h
112
Man
86
Loper C
AMERIJCKX GAEL
17m17s
12.50 km/h
42
Man
36
Loper D
HASSOUTE ANISSE
19m33s
11.05 km/h
93
Man
72
Loper E
DE LONGUEVILE BEATRICE
18m46s
11.51 km/h
78
Vrouw
16
Laatste tour
MYSTERE BEATRICE
14m19s
7.54 km/h
24
Rangschikking per categorie
Totaal
MYSTERE BEATRICE
2h00m41s
9.84 km/h
25
Mini-Relais Givrés
25
26 - Prés Verts 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Adam N
18m08s
11.91 km/h
61
Man
51
Loper B
Jacob
22m58s
9.40 km/h
143
Man
108
Loper C
Adam E
21m45s
9.93 km/h
132
Man
100
Loper D
Randy
20m40s
10.45 km/h
116
Man
89
Loper E
Heymans Dominique
26m26s
8.17 km/h
169
Man
123
Laatste tour
Prés Verts 1
16m28s
6.56 km/h
29
Rangschikking per categorie
Totaal
Prés Verts 1
2h06m25s
9.40 km/h
26
Mini-Relais Givrés
26
27 - Tribe jeugd 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Jorn De Sitter
20m43s
10.43 km/h
117
Man
90
Loper B
Sofia Tapte
22m49s
9.47 km/h
142
Vrouw
35
Loper C
Cedric Beque
22m48s
9.47 km/h
141
Man
107
Loper D
Tibo Declerck
19m39s
10.99 km/h
95
Man
74
Loper E
Shauni Wouters
25m10s
8.58 km/h
159
Vrouw
41
Laatste tour
Tribe jeugd 1
16m05s
6.72 km/h
27
Rangschikking per categorie
Totaal
Tribe jeugd 1
2h07m14s
9.34 km/h
27
Mini-Relais Givrés
27
28 - RCBT 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Di Mascio Giada
22m47s
9.48 km/h
140
Vrouw
34
Loper B
Mura Eleanor
24m09s
8.94 km/h
154
Vrouw
38
Loper C
De Geest Constance
20m55s
10.33 km/h
123
Vrouw
29
Loper D
Charpentier Manon
26m49s
8.05 km/h
172
Vrouw
48
Loper E
Chabot Mathis
20m46s
10.40 km/h
118
Man
91
Laatste tour
RCBT 1
16m05s
6.72 km/h
28
Rangschikking per categorie
Totaal
RCBT 1
2h11m31s
9.03 km/h
28
Mini-Relais Givrés
28
29 - NDSC 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
sonia
22m12s
9.73 km/h
136
Vrouw
33
Loper B
Helder
24m30s
8.82 km/h
155
Man
117
Loper C
daoud
21m14s
10.17 km/h
126
Man
96
Loper D
yassine
20m09s
10.72 km/h
101
Man
79
Loper E
Laurence
26m18s
8.21 km/h
168
Vrouw
46
Laatste tour
NDSC 1
17m29s
6.18 km/h
30
Rangschikking per categorie
Totaal
NDSC 1
2h11m52s
9.01 km/h
29
Mini-Relais Givrés
29
30 - Les petites groseilles
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Louis Millet
25m56s
8.33 km/h
166
Man
121
Loper B
Coline Demey
24m06s
8.96 km/h
152
Vrouw
37
Loper C
Juliette Piron
25m28s
8.48 km/h
164
Man
119
Loper D
Martin Millet
22m23s
9.65 km/h
138
Man
105
Loper E
Guillaume Piron
20m31s
10.53 km/h
111
Man
85
Laatste tour
Les petites groseilles
15m04s
7.17 km/h
25
Rangschikking per categorie
Totaal
Les petites groseilles
2h13m28s
8.90 km/h
30
Mini-Relais Givrés
30
31 - Ndsc 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
shahab
25m06s
8.61 km/h
158
Man
118
Loper B
Amira
25m15s
8.55 km/h
161
Vrouw
43
Loper C
Chaimae
23m40s
9.13 km/h
148
Vrouw
36
Loper D
mohanad
21m48s
9.91 km/h
133
Man
101
Loper E
Laura duponcelle
25m05s
8.61 km/h
157
Vrouw
40
Laatste tour
Ndsc 2
16m02s
6.74 km/h
26
Rangschikking per categorie
Totaal
Ndsc 2
2h16m56s
8.68 km/h
31
Mini-Relais Givrés
31
32 - Collège Saint-Pierre Junior
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Merino Nohémie
20m20s
10.62 km/h
106
Vrouw
25
Loper B
Dorie Camille
24m54s
8.67 km/h
156
Vrouw
39
Loper C
Fransen Mélissa
26m26s
8.17 km/h
170
Vrouw
47
Loper D
Adib Wiam
25m21s
8.52 km/h
163
Vrouw
45
Loper E
Elgotni Dounia
25m10s
8.58 km/h
160
Vrouw
42
Laatste tour
Collège Saint-Pierre Junior
19m39s
5.50 km/h
33
Rangschikking per categorie
Totaal
Collège Saint-Pierre Junior
2h21m50s
8.38 km/h
32
Mini-Relais Givrés
32
33 - Ecole Primaire de Heembeek - 1
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
a
25m19s
8.53 km/h
162
Vrouw
44
Loper B
b
28m03s
7.70 km/h
173
Man
125
Loper C
c
22m02s
9.80 km/h
134
Man
102
Loper D
d
32m28s
6.65 km/h
179
Man
128
Loper E
e
17m31s
12.33 km/h
44
Man
38
Laatste tour
Ecole Primaire de Heembeek - 1
19m02s
5.67 km/h
32
Rangschikking per categorie
Totaal
Ecole Primaire de Heembeek - 1
2h24m25s
8.23 km/h
33
Mini-Relais Givrés
33
34 - Prés Verts 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Ahmed
21m35s
10.01 km/h
129
Man
98
Loper B
Yannick
26m04s
8.29 km/h
167
Man
122
Loper C
Jonathan
22m10s
9.74 km/h
135
Man
103
Loper D
Nassim
33m19s
6.48 km/h
180
Man
129
Loper E
Sinclair Ray
23m51s
9.06 km/h
150
Man
114
Laatste tour
Prés Verts 2
18m29s
5.84 km/h
31
Rangschikking per categorie
Totaal
Prés Verts 2
2h25m28s
8.17 km/h
34
Mini-Relais Givrés
34
35 - Prés Verts 3
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
Szebasztian
23m38s
9.14 km/h
147
Man
112
Loper B
Piotr
22m15s
9.71 km/h
137
Man
104
Loper C
Nollan
24m06s
8.96 km/h
151
Man
115
Loper D
Rayan
30m44s
7.03 km/h
176
Man
126
Loper E
Malherbe Didier
26m45s
8.07 km/h
171
Man
124
Laatste tour
Prés Verts 3
22m43s
4.75 km/h
36
Rangschikking per categorie
Totaal
Prés Verts 3
2h30m11s
7.91 km/h
35
Mini-Relais Givrés
35
36 - Ecole primaire de Heembeek - 2
Lopers
Naam van de loper
Tijd
Gemiddelde snelheid
Rangschikking
Rangschikking per geslacht
Loper A
a
31m38s
6.83 km/h
177
Vrouw
51
Loper B
b
23m35s
9.16 km/h
146
Man
111
Loper C
c
20m24s
10.59 km/h
108
Man
83
Loper D
d
32m10s
6.72 km/h
178
Man
127
Loper E
e
20m12s
10.69 km/h
103
Man
80
Laatste tour
Ecole primaire de Heembeek - 2
22m39s
4.77 km/h
35
Rangschikking per categorie
Totaal
Ecole primaire de Heembeek - 2
2h30m38s
7.89 km/h
36
Mini-Relais Givrés
36